10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Uzun Etek

İyi arkadaşlara benzer uzun etek modelleri. Özellikle gittiğin yeri tanımıyorsan yanında iyi hissettiğin bir arkadaşa benzer. Uzun etek saklamak değil, kendi gündemini yaşamaktır. Şıklık etek ile de anlatılır. Bazen ilk fark edilendir uzun etekli kadın. Kadınların 2017 uzun etek modelleri tercihlerinde otantik giyim, bohem giyim ve salaş giyim renkli etkisini gösterecek gibi. İçindeki enerjiyi yüceltecek uzun etek modelleri ile bandito.com.tr yanında. Ayrıca uzun elbise modellerimize de bakmanı tavsiye ederiz.

Limit:
48 sonuçtan 1 ile 35 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha