Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış
RENK
 • Siyah 3
 • Beyaz 1
 • Yeşil 3
 • Mavi 1
 • Gri 1
 • Haki 1
 • Bej 1
 • Krem 1
BEDEN
 • S 11
 • S-M 11
 • M 11
 • M-L 11
 • L 11
 • XL 5
 • XXL 3
 • 44 1
 • 42 1
 • L-XL 1
 • XL-XXL 1
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Erkek Şalvar

  Erkek Şalvar Modelleri ve Fiyatları

  Şekilden şekle girerek asırlar boyu özellikle Türkiye’de güneydoğu bölgesinde tercih edilen şalvarlar, her an hareket rahatlığı ve konfor sağlayan parçalar olarak tanınır. Ağırlıklı olarak yöresel ve etnik bir giyim modeli olarak bildiğimiz şalvar, modern giyim dünyasında bambaşka bir form da kazandı. Görünüş itibariyle şalvar yapısının korunduğu pantolon modelleri, bohem felsefesine özgü dokunuşlar ile yorumlanınca ortaya hareketlilikten ve her an doğal görünmekten asla çekinmeyen erkekler için benzersiz kombinlerin yaratılmasına olanak tanıdı. Los Banditos’ta erkek şalvar kesim, tasarım ve görünüş alternatifleriyle yer alırken, siz de kendiniz için benzersiz olan görünüşleri yakalamak için bu şalvarları inceleyebilirsiniz.

  Doğal olana dönüşün popülerlik kazandığı modern dönemde, yeşilin ve doğanın bize uzaklaşması bir hayli üzücü. Ancak geri dönüş imkansız değil. Tarzınızla, bakış açınızla ve görünüşünüz ile doğal olana her an atıfta bulunarak, ona doğru yürümek mümkün. Yarım asır önce kendisini göstererek tam da bu mesajı veren boho felsefesi bu nedenle sizin de içinizde yer almalı. Doğallığın, canlılığın ve her ikisinin buluştuğu doğanın önemini ve değerini bilen, tarzı ile sıradanlaşan hayatta farkını ortaya koymayı seven erkekler için tasarlanan erkek şalvar modelleri bu felsefeyi temsilen her an yanınızda! Belden başlayan derinliği farklı boylara ulaşan erkek şalvar modelleri size sadece gün içinde hareket rahatlığı vermiyor, aynı zamanda etrafınızdaki herkese doğal olana düşkünlüğünüzü ifade etmenize de yardımcı oluyor; üstelik şıklığınızı da koruyarak.

  Günlük Şıklıkta Erkek Şalvar

  İş dünyasında giyim tarzının ne kadar standart olduğunu hepimiz biliyoruz. Vücudu sıkı sıkıya saran giyim parçalarıyla iş hayatında vücuduna nefes aldırmaya vakit bulamayanlar içinse işte erkek şalvar modelleri böyle önem kazanıyor. Kesimi itibariyle bol ve salaş formdaki erkek şalvar modelleri aynı zamanda görünüş itibariyle de ferahlatıcı ve şık. Modern yorumun da etkisiyle avangart bir yapı kazandırılan erkek şalvar modelleri gün boyu vücudunuzun rahat bir nefes almasını ve esnek bir şekilde hareket edebilmesini sağlarken aynı zamanda görünüş itibariyle sıradan olanın çizgilerini kırıp, geçmenize imkan veriyor. Gardırobunuzdaki tüm parçalarla bir araya getirerek kolayca kombinleyebileceğiniz erkek şalvar modelleri renk ve derinlik alternatifleriyle de beğeni topluyor.

  Kısa Derinlik, Ağırbaşlı Görünüm

  Salaş ve rahat olmak isteyen ancak kendi sınırlarını belirlemekten hoşlanan erkekler için derinliği fazla olmayan erkek şalvar modelleri mevcut. Bileklere doğru daralan bol parçalar olarak bu erkek şalvar modelleri daha ziyade ağırbaşlı görünümler için tercih edilebilir. Renk alternatiflerinde bordo, kahve ve hardal renklerinin öne çıktığı erkek şalvar modelleri arasından kısa derinliğe sahip olanlar üst parçada kış dönemi için boğazlı kazak ve trikolarla tercih edilebilir veya yaz döneminde tişört ve gömleklerle kolayca kombinlenebilir. Üst parçada salaşlığı arttırmak istiyorsanız boho aksesuarları da kombininize ekleyerek günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

  Sportif ve Akıcı Görünüşler

  İşaret ettiğimiz üzere erkek şalvar modelleri salaş görünümlerindeki derinliğe göre farklı imajlar yaratmada kullanılabilir. Derinliği dize kadar inen erkek şalvar modelleri, kısa derinliğe sahip olanlara kıyasla daha sportif ve canlı görünüme sahiptir. Hareket esnekliğini arttıran bu parçalarda, yine salaş ve bohem kombinler yaratabilmek mümkün. Renk alternatiflerine göre sakin veya hareketli şıklıklar yaratabileceğiniz orta derinliğe sahip erkek şalvar modelleri, günlük şıklığınızı dinamiklikle birleştirecek!

  Diz hizasının üzerine kadar inen derinliğe sahip erkek şalvar modelleri özellikle haki, kahve ve koyu yeşil tonlarında tercih edildiğinde sportif görünüm yatıştırıcı bir hava kazanır. Üst parçada gömlek, tişört, triko ve kazakların sezonlara göre tercih edilebileceği bu tarz erkek şalvar modelleri üzerinde yer alan bağcık süslemeleri ve düğmeler ise doğal görünümün parlaklığını arttırır. Cep detayları ile ergonomiklik de sunan erkek şalvar modelleri alttan koyu renkte çizme ve botlarla da iyi bir uyum yakalamayı başarıyor. Basitçe boncuklu boho bileklikleri kombininizi finalize ederken kullanarak, sokağa fırlamaya hazır olabilirsiniz. Kırmızı gibi canlı ve sıcak renk alternatifleriyle de tercih edebileceğiniz erkek şalvar modelleri görünüşünüzü daha hareketli ve canlı kılar. Bu parçaları da özellikle dış alan etkinlikleri ve festival kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

  Tam Derinlik, Tam Esneklik

  Erkek şalvar modelleri arasında apış arası derinliği tam olan modeller, görünüş itibariyle sınırların tamamen ortadan kalktığı bir görünüme olanak tanıyor. Gün boyunca hareket esnekliğinin ve rahatlığının en üst düzeye çıktığı bu modellerin günlük şıklıktaki yeri ise benzersiz. Ayak bileklerini saran ve üst bölgede tamamen salaş bir görünümü olan bu tip erkek şalvar modelleri özellikle yazlık kombinler yaratırken çok işinize yarıyor. Bel bölgesinde düğme ve bağcık detayıyla tamamen özgün ve doğal görünüme sahip olan erkek şalvar modelleri ile üst parçalarda modern görünüme sahip triko ve tişörtleri kombinleyebilir, sıradışı kontrastlar yakalayarak kendinizi cesurca ortaya koyabilirsiniz.

  Beli bağlamalı, cepli ve doğal düğme detaylı erkek şalvar modelleri çok sayıda renk alternatifine sahip. Bunlar arasında yaz aylarının sıcaklığına uygun kırmızı, hardal, gri ve yeşil tonları yer alıyor. Her biri farklı bir ruh haline sahip bu renkler arasından sıcak olan hardal veya kırmızıyı tercih ettiğinizde üst parçada beyaz veya soğuk renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Yaz aylarına uygun bir tişört ile kombinlerken kontrast yarattığınız erkek şalvar modellerinizin ayrıca salaş görünümünü öne çıkaran bağcık ve düğme detayları görünüşünüzü doğal kılmanıza yardımcı olur. Hareket rahatlığınızı arttırıp, vücudunuza baştan aşağı tüm noktalarda konfor sağlamak içinse sandalet ve yemeniler otantik görünüşünüzü rahatlıkla buluşturan odaklarınız olabilir.

  Ruhani Derinlik Açığa Çıkıyor

  Uzak doğunun yoga felsefesi, bireyin ruhani derinliklerindeki özü arar durur. Bu arayış sonsuz bir yolculuktur ve doğa ile insanı her aşamasında bir araya getirir. Yoga aktivitelerinin gerçekleştirilmesinde önem arz eden bol kesim, bohem giyimde şalvar modelleriyle birebir örtüşüyor. Her iki felsefenin de merkezinde yatan doğallığa dönüş, yoga şalvar modellerinde bir araya geliyor. Nostaljik, otantik ve konforlu yapıdaki yoga şalvarları erkek şalvar modelleri olarak Los Banditos imzasıyla hayatınıza giriyor. Günün her anında hareket esnekliğini önemseyen erkekler için özel olarak tasarlanan salaş görünüme sahip yoga pantolonlarıyla sokak şıklığınızı sahip olduğunuz konforla konuşturabilirsiniz.

  Ağırlıklı olarak soft soğuk renk tonlarının baskın olduğu yoga şalvar modelleri belden, ayak bileklerine kadar bolluğuyla hareketlerinizin kolaylaşmasına olanak tanıyor ve vücudunuza nefes aldırıyor. Belden lastikli olması yönünden vücut postürlerinize her an uyum sağlayan yoga şalvarları sadece yoga yaparken değil aynı zamanda gün içinde tüm hareketliliklerinizde tercih edebileceğiniz parçalar. Sıradışı kombinler yaratırken tercih edebileceğiniz erkek şalvar modelleri arasında yoga şalvarını üstten tişörtlerle, gömleklerle ve trikolarla tamamlayabilirsiniz. Doğal görünümüyle öne çıkan bu kombinlerde alt parçanıza uygun renk tonlarını kontrast kaygısı gütmeden de tercih edebilirsiniz. Kendi salaşlığı ile bir hayli hareketli olan kombininizi, zıt olmayan uyumlu renklerle tamamladığınızda dinamik görünüşünüzden ödün vermezsiniz. Son olarak boho bileklikler ve kolyeler ile tarzınızın canlılığını arttırabilir ve bağcıklı botlarla yoga şalvarınızı bir araya getirerek görünüşünüzü bütünleştirebilirsiniz.

  21 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp