10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Kaban Ve Ceket

Güneşin azaldığı günlerde kaban, mont ve ceket hayat kurtarıcı olabiliyor gerçekten. Sonbahar ve kışın kasveti renklere de yansıyor. Daha koyu renkler giyiyoruz. bandito.com.tr olarak serin ve soğuk havalarda giyebileceğin daha renkli, içindeki enerjiyi anlatacak kaban modelleri, mont modelleri ve ceketler yaptık. Otantik giyim, bohem giyim ve etnik giyim seven kadının beğeneceği kumaşlar kullandık. Kırmızı ceket, kırmızı mont gibi renkli kaban modellerinin yanında, siyah ceket, siyah kaban ve mont gibi daha klasik renklerde de modeller yaptık. Umarız beğenirsin.

Limit:
33 sonuçtan 1 ile 33 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha