Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Şalvar Etek

  Modern ve Etnik Şalvar Etek Modelleri ve Fiyatları

  Görünüşünde tek düzeliği sevmeyen kadınlar, kendilerine yakıştırdıkları modern parçalarla çoğulluğu yakalayabiliyor. Minimalizmin bir anda tüm dünyayı sardığı ve sıradanlığın şehir yaşantısında etrafımızı çevrelediği modern dönemde kendi çizgisini ortaya koymak isteyen kadınlar için en sıradışı tercihler bohem stilin özgünlüğüne sahip kombinlerle kendisini gösteriyor. İşte bu noktada modern şalvar etek modelleri iki farklı parçanın birleşimiyle gardıroplarımıza giriş yapıyor. Eskiyi yeni ile birleştiren deneysel bakış açısının bir parçası olarak modern şalvar etek ile yakalanabilecek orijinal görünümler için ihtiyacınız olan tek şey biraz özgüven ve biraz sihirli dokunuşlar. Kendisini özgür hisseden, sıradanlığı ortadan kaldırarak yaşamın tüm renklerini bir arada görmeyi seven kadınlar için özenle tasarlanan modern şalvar etek modelleri sadece günlük şıklığın yakalanmasında değil tüm anlar ve ortamlarda tercih edilebiliyor.

  Şalvar, eski dönemin rahatlık sembolü olarak özellikle kırsalda tercih edilen salaş pantolonlardı. Ancak artık bu tanımın sınırları baştan yaratıldı. Boho şıklığının salaş parçaları haline gelen ve modern dönemde farklı yorumlar ile yeniden yaratılan şalvar kültürü, etek görünümü kazanarak sınırları ortadan kaldırdı. Özellikle modern şalvar etek modelleri getirdiği yenilikçi hava ile aniden moda dünyasında isim yapmayı başardı. Bileklerde paça detayına sahip ancak karşı görünümde eteğin salaşlığına sahip olan modern şalvar etek modelleri sayesinde siz de görünümünüze şık ve estetik bir hava katabilirsiniz.

  Sadeliği Konforla Birleştirin

  Klasik giyinmeyi ve sade görünmeyi seven kadınlar için günlük tarzda tasarlanan modern şalvar etek modelleri tek renkli seçenekleriyle orijinalliğini belirgin kılıyor. Dönemsel olarak renk tercihinizi koyu ya da parlak renklerden yana kullanarak iç dünyanızın canlı yansımasını ortaya koyun ve modern şalvar etek modelleri ile cesaretinizi konuşturun. Üstten temel parçalarla bir araya geldiğinde rahat ve şık postürler ortaya çıkaran şalvar eteğinizi sade ayakkabılarla alttan bütünleyerek kombininizi tamamlayın ve girdiğiniz ortamların konuşulan ismi olun. Zira bohem kültür size sıradanlık içinde marjinal bir görünüm kazandırarak, modern dönemde gölgelerin arasında saklanan kişi değil kendisini konuşturan kişi olmayı vaat ediyor.

  Siyah ve gri tonlarındaki modern şalvar etek modelleri salaş görünümlerinin yanında modern kesimleriyle öne çıkar. Bu parçalar için özel olarak dizayn edilen cep ve bel bağcıkları ise parçadaki tek düzeliği kırarak rahat ve hareketli bir görünüm kazandırır. Üst parçalarda kış dönemi için kalın düz kesim bluzlar ve yaz dönemi için salaş formda gömlekler tercih ederek kombininizi bütün kılabilirsiniz. Dilerseniz şal ya da fular ile belirginliğini arttırabileceğiniz kombininizi küpeler ve bileklikler ile de dinamikleştirebilirsiniz.

  Otantik Şalvarı Etnik Detaylar İle Gösterişli Kılın

  Şalvar, otantik yani doğal ve gerçek görünümün işaretçisidir. Kırlardan şehre uzanan bir yolculuk hikayesidir şalvar. Etek ise görünüşüyle kadının rahatlığını ve kendiliğini yansıtır. İki sihirli parçanın birleşimini süsleyen etnik motifler ise modern kadının doğaya dönüşünü sembolize eder. Modern şalvar etek modelleri üzerinde yer alan boho felsefesine uygun etnik motifler bu ikilinin büyüsünü bir adım daha ileriye götürür. Alışılmış olanın dışında, serbestliğini göstermek isteyen kadınlar için böyle renkli tasarımlar her dönem tercih edilebilir.

  Sonbahar-kış sezonu için turuncu ve kahve tonlarının siyah zemin üzerinde parladığı etnik motiflerle süslenmiş şalvar etek modelleri göbeğe kadar yükselen bel kesimiyle cesur bir izlenim verir. Üst parçada şık ve sade bir trikoyu, modern görünüme sahip bir ceket ile bir araya getirerek ahenginizi parlatabilirsiniz. Soğuk aylar için bere, atkı ve eldiven gibi parçaları da modern şalvar etek modelleri ile bütünleştirebilir, estetik farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Sıcak yaz aylarında hareket kolaylığı tanıyan ve daha ince kumaştan modern şalvar etek modelleri üzerinde yer alan etnik motiflerde daha çok çiçekli seçenekleri ve çoğul renkleri seçebilirsiniz. Gardırobunuzun neşeli modelleri olan bu parçaları üstten sıcak renklerle bir araya getirerek neşeli görünümünüzü ortaya koyabilir ve boho aksesuarlarla gezgin şıklığı yaratabilirsiniz.

  Özgün ve Rahat Hissedin

  Boho kültürünün merkezinde tüm insanlığın özünde yatan enerji vardır. Bu enerji doğaya tutunur ve rahatlığı benimser. Vücudun her noktasında, her açısında ve her hareketinde özgürlüğün olması gerektiğini savunur, sanatsal bakış açısını bu felsefe ile birleştirir. Modern şalvar etek modelleri üzerinde yer alan cep ve bağcık gibi detaylar kadının rahat ve salaş görünümünü desteklerken, boho felsefesinin merkezindeki enerjiyi yansıtmaya olanak tanır. Kullanışlı olduğu kadar eteğe canlılık kazandıran cepler ile duruşunuzu estetik kılabilir, sokak stilinizi bütünleyebilirsiniz.

  Bel bağcıklı ve cep detayına sahip modern şalvar etek modelleri daha çok sokak kombinleri için uygundur. Bu tarz parçalarınızı tek renkte tercih ederek üst parçalarda sezona uygun triko ya da kısa triko kullanabilirsiniz. Soğuk dönemler için salaşlığınızı tamamlayıcı parça olarak boho stilde bir yeleği üzerinize alabilir veya sıcak yaz ayları için sadece püsküllü ve boncuklu bir aksesuarı tamamlayıcı olarak seçebilirsiniz.

  Şehir Kadını Sokaklarda

  İş hayatı içerisinde kaybolmak istemeyen, kendi özgürlük alanını bilen kadınlar sınırları kaldırmak konusunda artık oldukça cesur. Ne giydiği kadar nasıl giydiğini de iyi bilen kadınlar, modanın sınırlarını da bu anlamda aştı demek yanlış olmaz. Modern dönem artık uyumsuz birliktelikleri estetik bir tabanda birleştirmekten kaçınmadığımız bir dönem haline geldi. Modern şalvar etek modelleri de bu anlamda şehir kadınını sokaklarda gösterişli ve farklı kılan parçalar olarak hayatımıza girdi. Etnik formdaki şalvarın konforunu ve dinamik görüntüsünü etek mantığı ile birleştiren parçaların öne çıktığı kombinler sadece sokaklarda değil plajlarda da konuşuluyor!

  Üst parçalarda modern kesimli kruvaze ceketlerin ya da gömleklerin tercih edildiği şalvar etek kombinleri, sıradışı iş kadınını her yere götürüyor. Sade ve sakin renklerde şalvar ile bütünleşen etnik detaylarla süslenmiş uzun kollu üst parçalar ciddi olduğu kadar rahat ve cesur bir görünüme de imkan veriyor. Saçlarınızı özgür bırakarak ve boho aksesuarlarınızı yanınıza alarak görünümünüzün son dokunuşlarını da yaptıktan sonra artık sokaklar sizi bekliyor!

  Yırtmaçlar İle Bacaklara Tam Özgürlük

  Tek başına oldukça rahat ve havadar parçalar olarak şalvarlar, etekler ile birleştiğinde eteğe özgü detaylar da bu birleşimde öne çıktı. Yırtmaç detayı ile bacaklara tam rahatlık sunan modern şalvar etek modelleri dize kadar uzanan görünüşleriyle oldukça sıradışı! Sıcak yaz aylarında tenine nefes aldırmak, hareketlerine özgürlük katmak isteyen şık kadınların tercihi olan modern şalvar etek modelleri üzerinde yer alan yırtmaç kesimi ile dans etmek, koşmak ve yürümek oldukça kolay. Özellikle tatil dönemlerinde serbestliğini her an hissetmek isteyen kadınlar için bu modeller oldukça revaçta.

  Boheme ait tüm bileşenleri bir araya getirdiğimizde; bileklere kadar inen; etnik motiflerle ve sıcak renklerle süslenmiş; yırtmaca sahip modern şalvar etek modelleri arzu ettiğiniz özgürlüğü size benzersiz bir şekilde sunuyor.

  Düzenini Kendin Belirle

  Özgün kombinini yaratırken modern şalvar etek modelleri ile düzenini belirleyebilirsin. İster tamamen salaş parçalar ister modern kesimli modeller ile modern şalvar etek modelleri arasında uyum yakalamak için tamamen serbestsin!

  Çiçek Desenli Düşük Bel Etek Pantolon ULOS19SSPNTW.009_5486
  Çiçek Desenli Düşük Bel Etek Pantolon
  1.129₺1.329₺
  %15
  Otantik Desenli Düşük Bel Etek Pantolon ULOS19SSPNTW.009_780
  Otantik Desenli Düşük Bel Etek Pantolon
  1.129₺1.329₺
  %15
  20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp