Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Bohem Pantolon

  Kadın Bohem Pantolon Modelleri ve Fiyatları

  Yaşam tarzını giyimiyle öne çıkaran kadınların, modern dönemde yeniden yükselen bohem giyim tarzıyla ortaya koydukları eşsiz görünüşler hepimizin hafızalarına kazındı. Dünyanın her yanında başlayan bohem hareketlilikleri gardıroplarımızı yeniden şekillendirirken, özgürlükçü ruhun sembolik öğelerini barındıran bohem pantolon modelleri kombinlenmeyi bekleyen salaş parçalarımız olarak hayatımıza girdi. Cesaretin, özgürlüğün ve merkezinde yaşamın eşsizliğin yer aldığı bohem tarzı benimseyen kadınlar için bohem pantolon modelleri tarzlarını ortaya koyarken en büyük destekçi oluyor. Girdikleri ortamlarda görünümleriyle dikkat çekmeyi ve özgünlüğünü ispatlamayı seven kadınlar için bohem felsefenin şık görünümlerini ortaya koyan bohem pantolon modelleri ile kolayca kombinler yaratmak ve günün her saati için şıklıklar yakalamak oldukça keyifli ve rahat!

  İlk defa yarım asır önce dünyayı sarmaya başladığında bohem kültür tartışmalara yol açmış, bu bakış açısını kavramak geniş bir kesim için zor olmuştu. Özünde doğayı, sanatı ve insanı önemseyen bir akım olarak bohem kültürün zamanla genişlemesi ve sonra yeniden kapalı kapılar ardına dönmesi ise uzun sürmedi. Ancak şimdi boho şıklığının yükselişi kalıcı bir moda anlayışının hayatımıza yerleştiğine işaret ediyor. Zira dünyanın her yanından ünlü isimlerin de başı çektiği bir kitle tarafından bohem pantolon modelleri modanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Zıtlıklardan uyum yaratan anlayışıyla bohem giyimin benzersiz parçaları olan bohem pantolon modelleri kontrast kombinlerle akıllarda iz bırakan kombinlerin yaratılmasına da fırsat tanıyor!

  Salaş Şıklık ve Benzersiz Görünüm

  Boho şıklığıyla tanışanların bu tarzdan vazgeçmeleri olanaksız. Hem görünüm itibariyle özgünlük kazandıran hem de rahatlığı ile modern dönemin yoruculuğundan kurtaran bohem pantolon modelleri kadınların bir daha sıkı sıkı saran kıyafetler tercih etmesine müsaade etmeyecek cinsten. Üstelik salaşlığın içinde bütünlüğü vaat eden parçaların da yer aldığı bu modellerde görünüşünüz asla sıradan olmayacak. Bohem pantolon modelleri kesim itibariyle bol parçalar olmasına karşın yalnızca sokak ya da plaj şıklığı sunmuyor, gündelik yaşam içinde formal ortamlara uygun tarzda bohem pantolon modelleri de mevcut. Bu parçalarla günün her saatine uygun birliktelikler oluşturabilir, sıradışı tarzınızı yansıtırken cesurca hareket edebilirsiniz.

  Salaş görünüme sahip bol kesimlerin beğeni topladığı bohem pantolon modelleri arasında düşük ve yüksek bel opsiyonları var. Farklı isimlerle tasvir edilen bu modellerden düşük bel olanları tercih ettiğinizde samuray stili salaş bir kombin yakalamanız mümkün. Üstten bele kadar inen düz kesim bir bluz ya da triko ile tamamlayabileceğiniz düşük bel bohem pantolon modelleri ile koyu renkleri tercih ederek formal görünümünüzü yaratabilirsiniz. Daha sıcak renklerle yüksek bel tercih ettiğinizde üstten bir tunik giyebilir ve kombininizi daha neşeli bir görünümle ortaya koyabilirsiniz. Bol paçalı bohem stilde pantolonlarınızla beraber yüksek tabanlı botlar giyerek bacak boyunuzu da uzun gösterebilirsiniz.

  Zamanda Yolculuk Yapın

  Bohem kültürün özünde nostaljik olan her zaman yer alır. Eskinin doğallığına atıfta bulunan sembolik öğeleri önemseyen bohem tarzda şalvarlar öne çıkıyor. Bohem pantolon modelleri arasında modern dönemde beğeni toplayan ve son dönemde sokak şıklığının sevilen parçaları olan şalvarlar ile günlük şık tarzınızı cesurca yaratmanız mümkün. Basit parçaları bir araya getirerek salaş kombinler yaratırken, şalvarlar görünüşünüzün dinamikliğini arttırır ve hareketlerinize rahatlık katar. Estetik görünüm ve fiziksel açıdan bütünlüğü yakalamak istiyorsanız, bohem pantolon modelleri arasından şalvara gardırobunuzda mutlaka yer açmanız gerekiyor.

  Kışlık ve yazlık olmak üzere farklı tarzlarda şekillendirilen şalvarlar, bohem pantolon modelleri ile kombin yaratmak isteyenler için birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Soğuk kış aylarında rahat giyinmek ancak vücut sıcaklığını korumak isteyenler için kalın kumaşlardan üretilen şalvarlar otantik görünümleriyle bohem stilin özgün görünümünü her mevsim yansıtmaya olanak tanıyor. Düz ya da anvelop ön detaylarla farklılaşan bohem pantolon modelleri şalvar kesimle kazandığı hareketliliği etnik motiflerle de öne çıkarabiliyor. Dahası yanlardan düğme detaylarının, kuşakların ve ceplerin süslediği bu modeller kolayca seçebileceğiniz üst parçalarla uyum sağlayabiliyor.

  Kış aylarına göre üretilen şalvar kesim bohem pantolon modelleri ile sakin kombinler yaratırken; bordo, haki ve kahverengi tonlarını tercih edebilirsiniz. Motifsiz tek renk alternatifleri buluştururken, özgün estetik fikirlerinizi ortaya koymaktan asla geri kalmayın. İki uyumlu rengi bir araya getirdikten sonra kombini tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey salaş bir hırka ve şık bir kolye olabilir. Şalvarın dar paçalarını saklayacağınız yüksek boğazlı botlar ise kombinin bitiricisi olarak görevini yerine getirecektir. Yaz aylarında daha ziyade kısa ve daha bol alternatiflerini tercih edebileceğiniz şalvar kesim bohem elbise modelleri desenli olarak tercih edilebilir. Etnik detayların ön plana çıktığı bu modeller ile yine tek renk bir üstü bir araya getirerek, boncuklu bileklikler ve kolyelerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Yaz dönemine uygun gladyatör sandaletler ve babetler ise sıcak havalarda kombininizi bitirecek parçalar olabilir.

  Otantik, Doğal ve Canlı

  Boho kültürü her yaştan ve her statüden bireyin izinden gidebileceği doğallığı benimseyen bir bakış açısına sahiptir. Bu nedenle de bu kültüre has giyim anlayışında rahatlık, doğallık ve canlılık yaşar. Hal böyle olunca da asırlardır etrafımızda kendisini gösteren, etnik yapı taşları olarak tanıdığımız motifler bohem elbiselerde de sıklıkla yer alır. Çiçeklerin, yaprakların, kıvrımların ve simetrik sembollerin öne çıktığı etnik motifler ile bohem giyim parçalarına otantik ruh katılır. Sonuç olarak ortaya; otantik, doğal ve canlı bir görünüm çıkar.

  Bohem pantolon modelleri üzerinde yer alan etnik motifler kendi içinde sahip olduğu ahenkle birlikte salaş parçanın gücünü yukarı taşır. Bol kesim pantolon üzerinde sıcak renk tonlarına sahip etnik motifler, kolay kombinlenebilir oluşuyla da rahatlatır. Girdiğiniz ortamın dikkat çeken kişisi olmak için etnik detaylarla süslenmiş bohem pantolon modelleri ile tek renkte gömlek ve bluzları tercih edebilirsiniz. Yaz döneminde sıcak renkte bohem pantolon modelleri tercih ediyorsanız, askılı soğuk renklerde bir üst parçayla görünümünüze ferahlık katabilirsiniz.

  Havalara Uçacaksınız

  Yapısı itibariyle salaş bohem pantolon modelleri arasında dize kadar inen uçuş uçuş ince kumaştan seçenekler de var. Bu tarz parçaları özellikle yaz aylarında plaj şıklığınızı yaratırken tercih edebilirsiniz. Vücudunuza hareket esnekliği ve rahatlık kazandıran bohem pantolon modelleri ile ayaklarınız yerden kesilecek. Basitçe bir sandalet ve askılı kıyafetle tamamlayabileceğiniz pantolonunuzun görünürlüğünü arttırmak için etnik detaylara sahip kemerlerden ve kuşaklardan da yardım alabilirsiniz.

  Ribana bel ve dökümlü şalvar kesim bohem pantolon modelleri sanki etek giyiyormuşsunuz gibi bir görünüm yaratırken, size pantolon giyiyor olmanın hareket özgürlüğünü kazandırır. Hem otururken hem de hareket ederken rahatlığınızı gösterebileceğiniz tarzdaki bohem pantolon modelleri bir kez denedikten sonra asla vazgeçemeyeceğiniz parçalar olarak gardırobunuzun baş köşesine yerleşecek.

  Kendi Dinamikliğine Sahip!

  Modern bakış açısıyla yoğrulan bohem pantolon modelleri sahip olduğu kuşak, bağcık, düğme ve cep detaylarıyla üzerinde motifler olmasa dahi dinamik bir görünüme sahip. Mevsimlere uygun bir şekilde parçaları bir araya getirirken de kolaylıklar sunan bohem pantolon modelleri ile siz de kendi cesur stilinizi her yerde ve her an yansıtabilirsiniz!

   

  Beli Lastikli Pileli Haki Yazlık Pantolon ULOS24YZPNTU.001_059
  Beli Lastikli Pileli Haki Yazlık Pantolon
  1.129₺1.449₺
  %22
  Beli Lastikli Pileli İndigo Yazlık Pantolon ULOS24YZPNTU.001_048
  Beli Lastikli Pileli İndigo Yazlık Pantolon
  1.129₺1.449₺
  %22
  Beli Lastikli Pileli Siyah Yazlık Pantolon ULOS24YZPNTU.001_001
  Beli Lastikli Pileli Siyah Yazlık Pantolon
  1.129₺1.449₺
  %22
  Desenli Geniş Paça Straplez Tulum ULOS24YZOVVW.001_282
  Desenli Geniş Paça Straplez Tulum
  1.299₺1.799₺
  %28
  Drape Detay Beli Lastikli Şalvar Pantolon ULOS23YZPNTW.002_466
  Drape Detay Beli Lastikli Şalvar Pantolon
  1.299₺1.629₺
  %20
  Düz Paça Lila Desenli Beli Lastikli Pantolon ULOS24YZPNTW.002_6545
  Düz Paça Lila Desenli Beli Lastikli Pantolon
  1.189₺1.449₺
  %18
  Düz Paça Petrol Desenli Beli Lastikli Pantolon ULOS24YZPNTW.002_5458
  Düz Paça Petrol Desenli Beli Lastikli Pantolon
  1.189₺1.449₺
  %18
  Düz Paça Yeşil Desenli Beli Lastikli Pantolon ULOS24YZPNTW.002_5645
  Düz Paça Yeşil Desenli Beli Lastikli Pantolon
  1.189₺1.449₺
  %18
  Haki Geniş Paça Straplez Tulum ULOS24YZOVVW.001_059
  Haki Geniş Paça Straplez Tulum
  1.299₺1.799₺
  %28
  Kırmızı Siyah Geniş Paça Straplez Tulum ULOS24YZOVVW.001_466
  Kırmızı Siyah Geniş Paça Straplez Tulum
  1.299₺1.799₺
  %28
  99 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp