Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Hizmet Koşulları


İnternet sitemizdeki Kullanım Koşulları'nı dikkatle incelemenizi rica ederiz. Bu Site'yi ziyaret ederek bu dokümanda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir; bu yüzden lütfen bu şartları zaman zaman kontrol ediniz. Zira, Site'yi kullanmaya devam etmeniz değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Site'ye doğru ve zamanında bilgi vermek için gereken her türlü makul çaba tarafımızca gösterilmektedir. Yine de burada verilen bilgilerin her zaman güncel olduğu veya her türlü bilgiyi içerdiği düşünülmemelidir. 

Bu İnternet sitesi herkese açıktır. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, İnternet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

  • Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda,
  • Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
  • Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,
  • Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,
  • Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,
  • Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
  • Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.


Telif Hakkı ve Marka
Aksi belirtilmediği sürece bu İnternet sitesindeki malzemelerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde başka şahıslara ait telif hakkı, marka, patent ve/veya diğer fikri ve sınai mülkiyetler şeklinde korunmaktadır.


Kişisel Kullanım
Bu sitedeki malzemelerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu İnternet sitesinin içindekileri İnternet sitesi yöneticisinden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz. Bu İnternet sitesindeki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı İnternet sitesi' nin uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz.


Bu İnternet sitesinde belirlenen belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından üyelik hesabının gerek İnternet sitesine, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya İnternet sitesinin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde, İnternet sitesi yöneticileri kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.


Üyelik
Üyelik formu doldurarak Site'mize üye olabilirsiniz. Belirtilmelidir ki; Site Yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir ve/veya üyeyi, üyelikten çıkartabilir.


Bildirim ve Sunumlar
Yaptığınız sunumların içeriğinden tek başınıza sorumlu olduğunuzu, olmaya devam edeceğinizi ve kanunlara aykırı, küçük düşürücü, taciz edici veya müstehcen olan malzemeler sunmayacağınızı kabul etmektesiniz.


Bu İnternet sitesine telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.


Bu İnternet sitesine sunduğunuz malzemelerin tamamına ilişkin olarak bunları kullanma, çoğaltma, değiştirme, sergileme, aktarma, uygulama, yayınlama, çevirme, bunlardan çalışma türetme ve bunları şu anda bilinen veya daha sonra geliştirilecek herhangi bir dağıtım, aktarma ve gösterme aracı veya yöntemi ile dağıtma hak ve lisansının herhangi bir 'royalti' ücreti ödemeksizin ve gayrı münhasır şekilde tarafımıza verdiğinizi kabul etmektesiniz. Ayrıca "manevi haklardan" da ferağ ettiğinizi garanti etmektesiniz.


Ayrıca, bir başkasının gizlilik hakkını ya da telif haklarını ya da ticari markalarını veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ve bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere, sahibinden ya da hak sahibi kişi ya da kuruluştan önceden izin almaksızın başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzeme kullanamazsınız.


Site Yönetimi bildirim ve sunumlar üzerinde denetim yapmak, yayınlayıp, yayınlamama kararlarını vermek ve herhangi bir neden göstermeksizin bildirim ve sunumları yayından kaldırmak haklarına sahiptir.


Garanti
www.bandito.com.tr den satın aldığınız ürünler size fatura edildiği tarihten itibaren 6 ay süreyle garanti altındadır.Kullanım ve yıkama hatalarının dışında , üretimden kaynaklı oluşacak her türlü bozulmada ürününüzü [email protected] adresini bildirerek ve


bandito giyim tekstil
galipdede caddesi no 34
galata beyoğlu
0212 2497050 İstanbul


adresine göndererek yenisini talep edebilirsiniz. Aldığınız ürünün aynısı stoklarımızda mevcut değilse ürünün tutarını belirteceğiniz banka hesabına geri gönderiyoruz ya da sizin onayınızla aynı değerde başka bir ürünümüzü size gönderiyoruz.


İptal, İade ve değişim
Ödeme yaptığınız siparişinizi Kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz.
İptal için
[email protected] ya da
+90 212 249 70 50 nolu telefonu mesai saatleri içinde kullanabilirsiniz


30 gün içinde  siparişinizi iade edebilir ya da aynı değerde başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.


Kullanılmış ya da yıkanmış ürünlerin iade ya da değişimi yapılmamaktadır.


İade yada değişim için elinizdeki siparişi,


bandito giyim tekstil
galipdede caddesi no 34
galata beyoğlu
0212 2497050 İstanbul


adresinie size gelen fatura ile birlikte adınıza faturalandırıldıktan sonraki 30  gün içinde ,kullanılmamış yada yıkanmamış olarak bize iletmiş olmanız gerekmektedir. 


Siparişinizin durumu ile ilgili size bilgi e-postası gönderilecektir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı  Haftaiçi günlerinde aynı gün işleme alınacaktır. Bankaların işlem sürecine göre 2 hafta içinde bankanız tarafından hesabınıza geri gönderilecektir.


Satış Koşulları 
Sipariş vermekle, ürünü aşağıdaki şart ve koşullar altında ve bunlara tabi olarak satın almayı kabul etmiş olursunuz. Bütün siparişlerde, ürünün mevcut olması ve sipariş bedelinin teyit edilmesi gereklidir. Dağıtıma çıkma süreleri ürünün mevcut olup olmamasına göre değişir ve teslimat süresine ilişkin verilen her türlü teminat veya beyan, Türkiye içinde sınırlı olup posta gecikmesi veya mücbir sebepler gibi bizim mesuliyetimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikmelere tabi olabilmektedir.. Bandito Giyim ile sözleşme yapabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız ve kabul ettiğimiz bir banka tarafından verilmiş geçerli bir kredi kartı veya banka (debit) kartına sahip olmanız gerekir. Kredi kartı veya banka (debit) kartı olmayan müşterilerimiz ‘kapıda nakit ödeme’ seçeneğinden yararlanabilir. Bandito Giyim, tarafınızca yapılan herhangi bir isteği geri çevirme hakkını saklı tutar. Siparişiniz kabul edilirse e-posta ile size haber verilecektir. Sipariş verirken bize temin ettiğiniz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, siparişi oluştururken kullandığınız kredi veya banka (debit) kartının yetkili kullanıcısı olduğunuzu ve malların maliyetini karşılamaya yetecek kadar para kaynağınızın olduğunu taahhüt etmiş olursunuz. Reklamı yapılan bütün fiyatlar bu gibi değişikliklere tabidir.


Sözleşme
Sipariş verdiğinizde, siparişinizin alındığını teyit eden bir onay maili alacaksınız. Bu e-posta yalnızca siparişinizin tarafımıza ulaştığını onaylayan nitelikte olup siparişinizin kabul edildiği anlamına gelmeyecektir. Biz size sipariş ettiğiniz ürünlerin dağıtıma çıktığını teyit eden bir e-posta gönderene dek sizinle aramızda bir sözleşme oluşturulmayacaktır. Yalnızca ürünler dağıtıma çıktığı zaman gönderilen teyit mailinde listelenen ürünler düzenlenen sözleşmeye dâhil edilecektir.


Fiyat ve Mevcut Olma Durumu
Web Sitesi'nde görünen bütün bilgilerin, açıklamaların ve fiyatların doğru olmasına çalışsak ve bu konuda size güvence versek de hatalar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünün fiyatına ilişkin bir yanlışlık yapıldığını tespit edersek, bu durumdan sizi mümkün olduğunca çabuk haberdar edecek ve size siparişinizi doğru fiyat üzerinden yeniden onaylama veya siparişi iptal etme seçeneği sunacağız. Size ulaşamamamız durumunda siparişi iptal edilmiş olarak işleme alacağız. Siparişi iptal ederseniz ve ürünlerin ücretini ödemişseniz, ödediğiniz ücretin tamamı tarafınıza iade edilecektir.Fiyatlara KDV dâhildir.


Ödeme
Kredi kartı ve Banka (Debit) Kart ile oluşturduğunuz siparişiniz alındığında, işlemi gerçekleştirmek için yeterli para kaynağınız olduğundan emin olmak amacıyla ödeme yaptığınız kartı standart ön provizyon kontrolünden geçiririz. Ön provizyon kontrolü tamamlanmadan ürünler dağıtıma çıkarılmaz. Ücret, sipariş kabul edildikten sonra kartınızın borç hanesine geçecektir.
Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile Ödeme müşterinin kapısında kargo firması tarafından nakit yada kredi kartından tek çekim olarak alınacaktır. 

Whatsapp
Whatsapp