Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Balıkçı Pantolon

  Balıkçı Pantolon Modelleri ve Fiyatları

  Dar ve sıkı giyimin bir fırtına gibi tüm dünyayı sardığı modern dönem modasında, bolluk ve salaşlık bir ayrıcalık haline geldi. Öte yandan dünya genelinde iş ve çalışma hayatının boğucu sınırlarla çevrelenmesinin yanında dar kıyafetler tercih etmek şartları daha boğucu hale getiriyor. Bu nedenle de adeta bir hücreden sıyrılır gibi özgürlüğünün izinden giden kadınların tercihi balıkçı pantolon modelleri ile yeniden şekillendi. Şehir yaşantısında bağlılıklarını geride bırakarak bedenine özgürlük tanımak isteyen kadınlar balıkçı pantolon modelleri sayesinde hem stillerine hem de vücut postürlerine özgürlük getirmeyi başardı. Çeşitli motif ve modeller ile modern giyim kültürünün merkezinde kendisine yer açmayı başaran balıkçı pantolon modelleri artık herkesin gardırobunda yer alan değerli parçalardan.

  Kolay giyilebilir, bol kesim pantolon olan balıkçı pantolon modelleri bohem felsefesinin de en uyumlularından demek yanlış olmaz. Zira belden kolayca ayarlanabilen ve kıvrılarak görünümü tamamlanan balıkçı pantolon modelleri tüm üst parçalarla, ayakkabılarla ve aksesuarlarla kolayca şıklık yakalamaya olanak tanıyor. Tanınırlığı son yıllarda hızla artan balıkçı pantolon modelleri ile siz de geleceğin stilini şimdiden taşımaya başlayabilirsiniz. Üstelik en iyi seçeneklerle…

  Balıkçı Pantolon Giyiminde Model Seçeneği Çok

  Balıkçı pantolonun fiziksel yapısı itibariyle benzersizliğini yaratan unsur bel bölgesindeki kıvrımıdır. Pantolonun bolluğunu belde yer alan bağcıklarla oturtabildiğiniz balıkçı pantolonda, uzunluğun da fazla olması sayesinde, fazla parçaları bu bağcıkların üzerine kıvırarak asimetrik ve şık bir görünüm yakalayabiliyorsunuz. Bel bölgesinde hareketliliğe sahip olan balıkçı tarzdaki pantolonların şalvar stiliyle de buluşması ise rahatlık düzeyini bir çıta daha yukarı çıkarıyor.

  Bağcıklı, yüksek bel pantolonlar olarak bilinen balıkçı pantolon modelleri yalnızca ek katmanlarla bağcıkların saklandığı pantolonlar değildir. Yani bu anlamda seçeneklerinizin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz yüksek bel olmayan ve bağcıkların belde öne çıktığı opsiyonlar da mevcut. Tüm kesim bölgelerinde bolluğa sahip balıkçı pantolon modelleri, kementli ve düğmeli seçenekleriyle de biliniyor. Bu seçeneklerle de doğal görünümünüzü daha güçlü kılabilir, bohem ve salaş stilinizin benzersizliğini ortaya koyabilirsiniz.

  Kruvaze Detaylarla Modern Asimetri Ön Planda

  Balıkçı pantolon modelleri arasında yaratılan çeşitlilikte modern çizgileri ortaya koyan kruvaze detaylar bohem stilin asimetrik ruhunu yansıtıyor. Bel bölgesinde bağcık hareketliliğine çapraz olarak beliren kruvaze detayları şıklığınızın öne çıkan görünümü olarak tercih edebilirsiniz. Asi olduğu kadar ciddi bir görünüme de sahip olan bu tarz modellerde gri ve kahverengi gibi formal renkleri seçebilir, üstten mat ve sıcak renkleri tercih ederek kombininizi bütünleştirebilirsiniz. Stilinizin hareketliliğini dengelemek için etnik motiflerle süslenmiş şık bir şala da kombininizde yer verebilirsiniz. Son noktada ise uzun bir kolyeyi ve bağcıklı botları bitirici olarak kullanabilirsiniz.

  Günlük Rahatlığını Önemseyen Kadınların Tercihi

  Teknolojik ve yapay ortamların içinde sıkılan, kendisini canlı ve cesur hissetmek isteyen kadınların tercih ettiği balıkçı pantolon modelleri günlük rahatlıkta oldukça iyi bir performans sergiliyor. Ayak bileklerinden, bel hizasına kadar rahat kesimiyle beğeni toplayan balıkçı pantolon modelleri ayarlanabilir bel sıkılığıyla da rahatlık tercihini seçimlerinde özgür olmak isteyen kadınlara bırakıyor. Bel görünümünü dilediği gibi şekillendirebildiğimiz balıkçı pantolon modelleri bohem anlayışın serbest düşünce anlayışı ile de başarılı bir örtüşüme sahip.

  Renk renk opsiyonları bulunan balıkçı pantolon modelleri arasından sıcak renkleri kış dönemi için tercih edebilirsiniz. Kalın üstlerle kolayca kombinlenebilen bu parçaları, paçadan botlarınızın içine yerleştirerek bohem görüntünüzü tamamlamanız mümkün. Yaz döneminde ise sıcak ayların bunaltıcı havasında vücudunuzu rahatlatan bolluktaki balıkçı pantolon modelleri vazgeçilmeziniz olabilir. Sandaletler, salaş aksesuarlar ve askılı üstlerle tamamlayabileceğiniz yaz kombininizde balıkçı pantolonunuzun büyüleyici duruşu etrafınızdaki insanlarda iz bırakacak!

  Düğme ve Cepler, Doğal Detaylar

  Modern dönemde giyimini salaş stile uygun olarak şekillendiren kişilerin, tercih ettikleri giyim parçalarında düğmelerin ve ceplerin önemi büyük. Giyilen kıyafetlere doğal bir görünüm kazandıran cep ve düğme detayları balıkçı pantolon modelleri için de bohem şıklığın önemli bir parçası. Bel bölgesinden kıvrımlı ve bağcıklı parçalar olarak öne çıkan balıkçı pantolon modelleri düğmelerle doğal bir hava kazanırken, ceplerle de hareketlilik kazanıyor.

  Vücudunuza Nefes Aldırın

  Bohem felsefesinin merkezinde insan yatar. İnsanın doğasındaki özgürlüğü ve canlılığı, yapaylığın arttığı modern dönemde öne çıkarmak isteyen bohem felsefesinde giyimin önemi bu nedenle büyüktür. İnsan vücudunun zincirlenmemesi gerektiğini savunan ve serbestliği benimseyen bu bakış açısında giyilen kıyafetlerin de rahat ve konforlu olması gerekir. Balıkçı pantolon modelleri bu felsefeyi merkezinde barındıran giyim parçaları olarak vücudunuza nefes aldırırken aynı zamanda arzu ettiğiniz şıklığı size kazandırır. Bol paçalar ve rahat kesimler ile şekillendirilen balıkçı pantolon modelleri hareketlerinizi özgür kılmanın yanında, doğa ile yakınlaşmanıza olanak tanır.

  Bol paçalı salaş pantolonlar olan balıkçı pantolon modelleri yürüyüşünüzü ve vücut postürlerinizi rahatlatır ve günlük şıklığınızı yaratmanıza olanak tanır. Kendisi hareketli bir görünüme sahip olan bol paçalar, belden oturtmalı görünüm ile birleşerek bir ahenk kazanır. Motifli ya da sade renklerle kombinlenebilen pantolonların festival ve kapalı alan etkinliklerinde de şıklık vaat ettiğinin altını da çizebiliriz. Zira sıradışı olmanın artık sınır tanımadığı yenilikçi yaşam içerisinde vücudu saran elbiselerinizi gardırobunuza bırakıp, salaş kombinlerinizi formal ortamlarda konuşturabilirsiniz.

  Otantik Detaylar ile Çevrelenin!

  Sıradanlığın ve yapaylığın önüne geçen doğal semboller olarak otantik motifler 2000’li yıllardan sonra moda dünyasında kendisine önemli bir yer edindi. Dünyaca ünlü isimlerin giyim tarzlarında taşımaya başladığı bu semboller, balıkçı pantolon modelleri ile de buluşarak yapaylığın günden güne arttığı dünya düzeni içinde kadınların doğal görünmelerine ve eski olanın güzelliğini öne çıkarmaya yardımcı oldu.

  Baştan aşağı etnik desenlerin yer aldığı balıkçı pantolon modelleri bol paçaları ile motiflerin kendiliğinden sahip olduğu hareketliliğe ayrı bir hava katabiliyor. Dahası bel kesiminin önemli bir yere sahip olduğunu bildiğimiz bu modellerde etnik desenlerin simetrisi kaotik bir hal almıyor. İllüzyon etkisi yaratan simetrik motifler arasında saklanmış cep detayı ise balıkçı pantolonun baş döndüren yönü oluyor. Rahat hissetmenin en büyüleyici hali olarak tasvir edebileceğimiz bu tarz kombinlerde sade sandaletler ise iyi bir tamamlayıcı oluyor. Üst parçalarda ise pantolonun renk tonlarına uygun bluzlar tercih edilerek, boho aksesuarlarla kombinin son dokunuşları yapılabilir.

  Nasıl Hissediyorsan Öyle Ol!

  Hız ve hareketliliğin bambaşka bir boyuta ulaştığı yeni çağ içerisinde özellikle iş yaşantısının içinde uzun saatler harcayan kadınlar için monotonluğu kırma mücadelesi başladı. Bu yükseliş boho kültürünün de öne çıkmasına yol açarken, vazgeçilemez iş ortamlarında rahat hissetmek üzere geliştirilen boho giyim parçaları adeta bir kurtarıcı olma özelliği taşıyor. Vücudunu ve zihnini özgür kılıp, hissettiği şekilde görünmek isteyenler için balıkçı pantolon modelleri ve daha birçok bohem tarzda giyim parçaları moda dünyasının merkezine geçti. Sanılanın aksine belirli bir kesimin değil herkesin rahatça giyip, gardırobunda yer verebileceği şık balıkçı pantolon modelleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun olanları yine tarzınıza uygun olarak kombinleyebilir, özgürlüğünüzü yaşamınızın her anında hissedebilirsiniz.

  7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp