10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Hamile Giyim

Bu satırları 3 ay önce ellerime doğmuş bebeğimizin babası olarak ve birazdan yanına gideceğimi bilerek yazmak baya bi acayip. Fotoğrafları çekerken Vivian 25 haftalık hamileydi. Şimdi 3 aylık anne. Vivian bütün hamileliği boyunca Los Banditos ürünleri giydi. Hem çok rahat etti, hem de içindeki kocaman mutluluğu ve heyecanı belki de daha kolay paylaştı. Bizim de bandito.com.tr ye hamile giyim sayfası açma fikrimiz bunu farkedince oldu. Profesyonel bir model yerine Vivian’ in fotoğraflarını çektik. Günlük yaşamında rahatlıkla kullanabileceğin hamile elbiseleri, hamile kıyafetleri, hamile pantolonu ve etekleri sayfamızda bulabilirsin. Doğumda çok faydasını gördüğümüz hamile yogasını da burdan çok tavsiye etmiş olalım.
Limit:
89 sonuçtan 1 ile 35 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha