Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 14
 • Beyaz 4
 • Kırmızı 8
 • Yeşil 11
 • Desenli 6
 • Mavi 3
 • Gri 5
 • Haki 4
 • Sarı 7
 • Turuncu 4
 • Bordo 4
 • Mor 1
 • Kahverengi 1
 • Antresit 1
 • Hardal 2
BEDEN
 • S 39
 • S-M 39
 • M 39
 • M-L 36
 • L 39
 • XL 16
 • XXL 6
 • 42 1
 • STD 2
 • L-XL 10
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Yoga Pantolonu

  Yoga Pantolonu Modelleri ve Fiyatları

  Dünyanın iki ayrı ucundan yükselişe geçen iki ayrı felsefe; bohem ve yoga. Her iki felsefenin de bakış açılarında en önemli ortak özelliği ise ruhun ve bedenin bir arada özgür kalması. Bu iki felsefenin moda dünyasındaki yansımalarından olan yoga pantolonu kadınların rahatlık açısından tercih ettikleri kombinlerin önemli tamamlayıcı parçalarından. Yapısı itibariyle salaş bir görünüme sahip olan ve bacak bölgesinde rahat hareket edebilmeye olanak tanıyan yoga pantolonu modelleri ile siz de günlük şıklığınızı yaratırken, modern dönemin yorucu karmaşasından kurtularak konforu bulabilirsiniz. Günün her saatine uygun olarak kombinlenebilen yoga pantolonu modelleri sadece fiziksel değil ruhsal dinginliği ve serbestliği de yaşamanıza olanak tanır.

  Yoga pantolonu modelleri moda dünyasında yükselişe geçtiği andan itibaren, çok sayıda bakış açısıyla bu modeller şekilden şekle girdi. Çeşitli tarzların tıpkı popüler olanla modern olanın birleştirildiği popart anlayışında olduğu gibi bir araya getirildiği yoga pantolonu modelleri kesimleri, detayları ve motifleri ile kadınların seçimlerine özgürlük tanıyor; tıpkı yoga felsefesinin ruhunda olduğu gibi.

  Dalgaların Özgürlüğü Bedeninizle Buluşsun

  Balıkçılık kültürüne egemen olan özgürlük felsefesi, yoga pantolonu modelleri ile buluştuğunda, bir anda dünyayı sarmalayan bir stil ortaya çıktı demek yanlış olmaz. Balıkçı kesim anlayışının moda dünyasında kendisine edindiği kalıcı yer ile bir araya gelen salaş görünüme sahip yoga pantolonu modelleri artık kadınların da iş yaşantısının yoruculuğu ve karmaşasından bir kurtuluş kapısı oldu. Gün içinde rahat hareket etmeye olanak tanıyan ve kolayca kombinlenerek seçenekleri sınırsız kalan bu pantolonlar ile siz de kendinizi duvarlar arasında olsanız dahi özgür hissedebilirsiniz.

  Kendisinden kemerli ve yüksek bel olarak karşımıza çıkan balıkçı pantolon, yoga pantolonu modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Görünüş itibariyle bol paçaya sahip pantolonlar, sıradan pantolon görünümünü ortadan kaldırarak dinamizmi ortaya koyuyor. Hem bohem hem de yoga felsefesine uygun bu görünümde tekil renk seçenekleri, bol paçaların getirdiği hareketliliği dengelemeye yardımcı oluyor. Özellikle bordo ve grinin tonlarının kadınlar tarafından sıklıkla tercih edildiği yoga pantolonu modelleri hem paça hem de bel bölgesinde kazandığı hareketlilik ile görünümünüze doğal ve özgür bir hava katıyor.

  Şalvarın Otantik Konforu

  Şalvar, moda dünyasında avangart yaklaşımın belirginlik kazanmasıyla birlikte yeniden hayatımıza girdi. Yapısal olarak kesiminden gelen rahatlığın yoga kültürü ile özdeşleşmesi ise hiç gecikmedi. Şalvar formunda yoga pantolonu modelleri fiziksel açıdan hür ve cesur olmak isteyen kadınlar tarafından gardıropların özel parçaları haline geliyor. Sokak şıklığını yakalamak isteyenler için şalvarlarda etnik motifler ise nadide kombinlerin yaratılmasına olanak tanıyor!

  Gün içinde hem hareket konforu yakalamak hem de etnik esintileri üzerinde taşımak isteyenler için komple bir bütünlük sunan şalvarlar, etnik motiflerle inanılmaz bir hareketliliğe sahip. Yoga pantolonu modelleri arasında yer alan etnik desenli şalvarlarda dökümlü görünüm dinamikliğin artmasını sağlarken, belde ribana detayı pantolonun duruşunu güçlendiriyor. Modern dönemde şalvarların da yeniden şekillenmesiyle, yırtmaçların şalvarlara eklenmesi rahatlık düzeyini bir çıta daha yukarı çıkarıyor. Etnik, yırtmaçlı ve dökümlü şalvar modellerini özellikle yaz aylarında kısa kollu tuniklerle bir araya getirerek bohemin salaş görünümünü kazanabilirsiniz.

  Asimetrik Simetri

  Kulağa tuhaf gelen bu birleşim aslında bohem kültürünün özünde yatıyor. Her bireyin dünyada eşsiz olduğunu ortaya koyan bohem kültüründe giyim önemli bir husus. Bu noktada da bohem giyim modelleri söz konusu olduğunda zıtlıkların bir arada olması kaçınılmaz oluyor. İşte asimetrik kesimlerle yaratılan simetri yoga pantolonu modelleri ile buluştuğunda ortaya bohem stilin kendine has özel parçaları ortaya çıkıyor. Kadınların cesur ve özgür ruhunu eşsiz bir şekilde yansıtmasına olanak tanıyan asimetrik kesime sahip yoga pantolonu modelleri ile yarattığı kombinlerin ise sınır tanımıyor.

  İster günlük sokak şıklığında, ister festivallerde ve kapalı alan etkinliklerinde tercih edilsin, salaş görünüme sahip yoga pantolonu modelleri ile eşsiz görünümler yakalamak hiç zor değil. Kesim itibariyle hareketli ve dolu dolu görünen pantolonları mevsime uygun üst parçalar ile birleştirirken yalnızca özgün bakış açısına ihtiyacınız var. Bohem kültürün en önemli unsuru olarak özgünlüğü kullanırken, estetik bakışınızın en cesur yönlerine ilerleyebilirsiniz. Yoga pantolonu modelleri bol ve uzun iken üst parçalarda askılı ve açık renk tonlarını yaz döneminde tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise balıkçı pantolonlarınızı uzun kollu tuniklerle ya da balıkçı yaka bodylerle bir araya getirebilirsiniz.

  Üç Büyük Güç

  Yoga-Bohem-Otantik. Birbiriyle her yönüyle ahenge sahip bu üç büyük gücün bir araya gelmesi, giyim sektöründe özgün bakış açılarının ortaya çıkmasına yol açtı. Temelinde serbestliği baz alan, insanı ve doğayı önemseyen, kendi içinde bir sanat olarak da kabul edebileceğimiz bu üç bakış açısının bir araya geldiği yoga pantolonu modelleri; salaşlığı ile bohem, motifleri ile otantik ve duruşu ile yogilere özgü bir görünüm yaratıyor. Kalabalık, gürültülü ve hareketli şehir yaşantısının içinde bedenini özgür kılmak isteyen asi ruhlar için tasarlanan yoga pantolonu modelleri üzerindeki etnik detaylar, salaşlığın etkisiyle ekstra canlılık kazanırken, asırlardır etrafımızı saran bu semboller doğallığın dışa vurumunda parlatıcı etki yaratıyor.

  Etnik motifler arasında yer alan çiçekler, yapraklar ve asimetrik kıvrımlar kendi içinde yakaladığı uyumu yoga pantolonu modelleri üzerinde salaşlığın getirdiği bolluk ile canlı kılıyor. Sarının, yeşilin ve kahvenin en doğal tonlarının göze çarptığı modeller ile birleştirilen tekil renkte üst parçalar kombinleri tamamlamaya yardımcı oluyor. Daha ziyade günlük sokak giyiminde tercih edilebilen bu tarz kombinlerde bel detayı da yoga pantolonu modelleri için önemli. Drape ve ribana bel opsiyonlarının sıklıkla karşımıza çıktığı bu modellerde yürüyüş rahatlığı ise en üst düzeyde. Dökümlü görünümle birlikte gelen salaşlık tarzınızı her daim genç ve dinamik kılacak!

  Yeleklerinizi Saklamayın

  Nostaljik görünümleri ile yelekler, modern dönemde kadınların yeniden ortaya çıkardığı giyim parçalarından. Üstelik bu parçalar yoga pantolonu modelleri ile birlikte oldukça şık birliktelikler yaratabiliyor. Bu anlamda cesur olup siz de yeleklerinizi saklamayın ve yoga pantolonlarınızla rahatça kombinleyin. Desenli ya da desensiz yelekler yoga pantolonu modelleri ile bütünleyici parça olarak kullanılırken dikkat etmeniz gereken ise iyi bir zıtlık yaratabilmek olmalı. Bohem stilde önemli bir yere sahip olan zıtlıkta yeleğin vücudu saran yapısı ve sadeliği ile şalvar kesim pantolonların salaş ve etnik görünümü bir araya geldiğinde günlük şıklığı yakalamak kaçınılmaz oluyor.

  Şalvar kesimli yoga pantolonu modelleri arasından eğer tek ve açık renkte bir opsiyonu tercih ediyorsanız, üstten çapraz kesimli etnik motiflerle süslenmiş bir yeleği tercih edebilirsiniz. Motiflerin ve zemin renginin bordo, kahve, haki tonlarında olması pantolonunuzun tekil açık rengi için iyi bir tamamlayıcı olabilir. Bu tarz hareketli kombinlerde bakır tonlarında sakin bir makyajı tercih edebilirsiniz. Dış alan için giyiniyorsanız bohem tarzda bez çantaları yanınıza alabilirsiniz. Aksesuar olarak ise kalabalığı arttırmamak üzere şık ve sade bir bileklik tercihiniz olabilir. Rahatlığınızı arttırmak için kombininizin son dokunuşunu ise kemerli sandaletlerle yapabilirsiniz.

  33 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp