Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Kadın Şalvar

  Kadın Şalvar Modelleri ve Fiyatları

  Kadınlara özel kadın şalvar modelleri ve fiyatlarını incele ve doğal kumaşlardan bohem, etnik, otantik şalvar.

  Giysi, giyinme aracı olarak bir ülkenin, bir dönemin, bir kişinin özellik belirten bir sunumudur ve her zaman uygarlığın değişimini yansıtır. Giyim, her milletin ekonomik toplumsal, kültürel ve siyasal şartlarından etkilenerek biçimlenmektedir. Tarihi süreç içinde her uygarlık, yaşayış biçimi ve şartları da etkileriyle giyimler birbirinden ayrı özellik göstermiştir. Giyim kuşam, insanoğlunun kültürel gelişim ve yaşam sürecinde kökeninde koruma amaçlı olmasına karşın, gelişim sürecinde geniş kültürel işlevler yüklenmiş bir olgudur. Geçmişten günümüze geleneksel giysi çeşidi olan kadın şalvar modelleri günümüze uyarlanarak ortaya çıkardığımız çeşitlilikle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Anadolu bölgelerinde kullanılan şalvarların kumaş çeşidi, bel özelliği, ağ özeliği, paça özelliği ve kullanım alanlarına göre ele alınmıştı. Bizler de bu özelliklerden faydalanarak ortaya çıkarmış olduğumuz kadın şalvar modellerini, geçmişten yola çıkarak tasarlayıp günümüze uygun hale getirip siz değerli müşterilerimize hayatınızın her alanında yer almasını istiyoruz.

  Anadolu, tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü, farklı kültürlerin etkileşiminde birçok faaliyetlerin yaşandığı topraklardır. Ulusların kültürel değerlerini ve yasam biçimlerini yansıtan en önemli öğelerden biri olan giyim kuşam biçimlerinin gün geçtikçe değişime uğraması ve çeşitli faktörlerin etkisiyle farklı  boyutlara ulaşmıştır. Şalvar; "ağı çok bol olan, bele bağlanan bol ağlı kadın giysisidir. Şalvarın erkek ve kadınlar tarafından kullanıldığını erkeklerin yünlü kumaştan, kadın şalvarların ise ipekli kumaştan yapıldığııbelinmektedir. Bizlerde her şey doğal ekolojik olsun diye şalvar pantolonlarımızın kumaşlarını özenle seçiyoruz. kumaşlarımızda %100 doğal viskon veya pamuklu kumaşlardan üretiyoruz. Geleneksel giysi olarak giyilen şalvarlar, kişinin sosyal, ekonomik ve toplumdaki konumuna göre değişiklikler göstermekteydi. Şimdi bu rengarenk dünya içerisinde  dar, büzgülü, uzun, bilekten bağlı, düz kesimlerde dikilen renkleriyle birlikte siyah şalvar asaleti ile göz doldurabilir ,kırmızı şalvar ile dikkatleri üzerinize çekebilir veya desenli şalvar modelleri ile canlılığınızı çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Bandito.com.tr adresinde çeşitli şalvar modellerine ulaşmanız mümkündür. Şalvar pantolon kadın giyimi içerisinde gardırobunuzda mutlaka bulundurmanız gereken ürünlerden biridir. Hepimiz, seyahatlerde veya uzun yolculuk sırasında üzerimize rahat birşeyler giymek isteriz. Bizleri sıkmayacak, terletlemeyecek, hareket kabiliyetimize olanak verecek olan şalvar pantolon bu yolculuklar için tercih edilebilir.

  Hangi Kadın Şalvar Modelleri Bana Daha Uygun Olur?

  Geleneksel Türk giyim kültüründe şalvarın önemi çok büyüktür. Şalvar giyen kesime göre yapıldığı kumaş, biçim veya süsleme özellikleriyle farklılık göstermişti. Günümüzde kullanılmakta olan şalvar,  şehir hayatında gerek modanın gerekse şehir yaşantısının vazgeçilmezleri olarak yerini almıştır. Bandito.com.tr de yer alan kadın şalvar modellerinde seçenek yelpazesinde birçok çeşit görmek mümkün. Ancak bana hangi kadın şalvar modeli yakışır diyorsanız şöyle söyleyebiliriz. Bir kere tüm ürünlerin doğal kumaşlardan yapıldığını unutmayalım. Hangi şalvar pantolon modelini seçereniz seçin, bu rahatlığın bütün modellerimizde geçerli olduğunun garantisini veriyoruz. Şalvar modelinin ağ genişliğini boy ölçünüz ile  karşılaştırarak tercih edebilirsiniz. Bununla beraber şalvar pantolon modellerinin paça bölümüne dikkat etmeniz gerekir. Bazı şalvar pantolon modellerinde paça bölümü düğmeli, lastikli, ribanalı veya düz kesim olabilir. Ama yine de tüm bu şalvar pantolon modellerinin rahatlığını garantisini biz veriyoruz.

  Şalvar Pantolonda Hangi Kumaşı Tercih Edebilirim?

  Şalvar pantolonlarda kumaş çeşitlerimiz birden fazla olmakla beraber, her mevsim giyilsin diye sizlere birçok kumaş seçenekleri sunduk. Yazın tercih edebileceğiniz tiril tiril doğal viskon kumaşlardan yapılan ürünlerin yanı sıra, kışın soğuğundan sizleri koruyacak olan pazen kumaşlar, yün kumaşlar ve her mevsim giyebileceğiniz doğal %100 doğal pamuk kumaşlarımızı tercih edebilirisniz.

  Şalvar Pantolonda Hangi Ağ Özelliğini Tercih Edebilirim?

  Kadın şalvar pantolon da size yine birden fazla olmakla beraber ağ boyutlarının farklı özelliklerini sunduk. Bulunduğunuz her ortama ayak uydurabileceğiniz bir şalvarınız olsun diye ağ boylarını ister kısa, ister etnik görünüşü ile dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz uzun ağı tercih edebilirsiniz.

  Şalvar Pantolonda Hangi Paça Özelliğini Tercih Edebilirim?

  Kadın şalvar pantolonlarda birden fazla ürün çeşitlerimiz sitemiz tarafından beğeninize sunulmuştur. Paça bölümlerini düğmeli, lastikli, yarım lastikli, bağlamalı, büzgülü, ribanalı ve düz kesim olarak beğeninize sunduk. Bu şalvar pantolonlara rahatlıkla ister kışlık bot ayakkabılarınızı isterseniz yazlık sandeletlerinizi rahatça kombinleyebilirsiniz.

  Kadın şalvar pantolonları kombinlerini oluşturma basit ve kolaydır. Bluz, kazak, gömlek gibi ürünler ile kolay kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz bandito.com.tr adresinden kombin modellerine bakabilir ve siz de fikir edinebilirsiniz.

  Çiçek Desenli Düşük Bel Etek Pantolon ULOS19SSPNTW.009_5486
  Çiçek Desenli Düşük Bel Etek Pantolon
  1.129₺1.329₺
  %15
  Drape Detay Beli Lastikli Şalvar Pantolon ULOS23YZPNTW.002_466
  Drape Detay Beli Lastikli Şalvar Pantolon
  1.299₺1.629₺
  %20
  Otantik Desenli Düşük Bel Etek Pantolon ULOS19SSPNTW.009_780
  Otantik Desenli Düşük Bel Etek Pantolon
  1.129₺1.329₺
  %15
  60 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp