10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Etek

Etek harekettir. Hayata karışmaktır. Dans etmeyi seven, konforu tercih eden, kendini ifade eden kadını anlatır. Etek modellerinin farklı ruh halleri vardır. Uzun etek modelleri kadının içindeki dansı, kırmızı etek enerjiyi, otantik etekler saflığı, salaş etek konforu ve kendiyle barışıklığı, pantolon etek yeni arayışları, siyah etek bağımsızlığı söyler.

Belki biraz abarttık ama dünyanın her yerinde kadınlar keyifle giyer etek modellerini. Bohem giyim, otantik giyim ve etnik giyim seven kadınlar içinde etek modelleri her sene özellikle takip ettikleri kıyafetlerdendir. Bandito.com.tr 2017 etek modelleri ile içinizdeki dansın hayata karışması dileğiyle...

Limit:
100 sonuçtan 1 ile 35 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha