Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 15
 • Beyaz 7
 • Kırmızı 9
 • Yeşil 3
 • Desenli 9
 • Mavi 3
 • Haki 1
 • Sarı 1
 • Turuncu 3
 • Bej 2
 • Bordo 3
 • Lacivert 3
 • Pembe 1
 • Kahverengi 3
 • Petrol 1
 • Kiremit 2
BEDEN
 • XS 3
 • S 21
 • S-M 22
 • M 22
 • M-L 17
 • L 22
 • XL 9
 • 42 4
 • L-XL 9
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Tulum

  Kadın Tulum Modelleri ve Fiyatları

  Dinamik ve neşeli görünümleri ile tulumlar, kadınların tercih ettiği modern giyim seçenekleri arasında yer almaya başladığından beri tasarımlar da geniş bir skalada değişkenlik göstermeye başladı. Askıların, paçaların ve bel detaylarının yeni bir anlayış ile şekillendiği tulum modelleri için bir de bohem stilin benzersizleştiren uygulamaları da öne çıkınca kadınlar için günlük şıklığın en sık tercih edilen seçenekleri tulumlar oldu. Vücudun görünüşünü baştan aşağı değiştirerek, hareketli bir görünüm kazandıran kombinlemesi kolay tulum modelleri ile siz de bürokrasinin sınırlarını aşarak kendinizi özgür hissedebilirsiniz. Dahası çevrenize verdiğiniz enerji ile de benzersizliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Zira tulum modelleri artık nostaljik, sıradan parçalar olmaktan çıkıp, canlılığın sembolü haline geldi.

  Çağların birbiri ardına sıralanıp, günümüzde modern anlayışın canlanması ile birlikte geride kalan tüm semboller ve motifler moda dünyasında yeniden canlandı. Doğal olarak etnik motifler ve otantik görünüm tulum modelleri ile de buluşarak, kadınlar için karmaşık yaşantının izlerini sildiren bohem tasarımlar gelişti.

  Tulum modelleri denildiğinde akla gelen bahçıvan görünümde çiçek motiflerinin yer aldığı güncel kreasyonların en güzel parçaları gardırobunuzda yer almak için bekliyor. Sizin için natürel görünümünüzü desteklemeyi bekleyen bu tulum modelleri ile bir araya getireceğiniz parçaları belirlemek ise oldukça kolay.

  Beton Duvarları Aşın

  Şehirleşmenin son sürat devam ettiği yeni çağın içinde kendisini doğal ve özgür hissetmek isteyenler için tulum modelleri yeni bir anlayışla şekillendi. Bahçıvanlara özgü kesimlerin modern bakış açısıyla şekillendiği tulum modelleri üzerinde yer alan çiçek ve yaprak motifleri, doğal görünümü vücudunuzun her yanına taşırken, siz de kendinizi hareket rahatlığı ve günlük şıklık ile tatmin edebilirsiniz. Seçimlerinizde canlılığı önemsiyorsanız bohem stilin sıcak renkleriyle bürünmüş çiçek desenlerinin yer aldığı tulumları tercih ederek neşeli bir görünüm kazanabilirsiniz. Dahası bu tarz bahçıvan tulum modelleri ile şık botlarınızı eşleştirebilir, uzun kolyeler ile boy görünümünüze dinamizm katabilirsiniz.

  Mevsimlere uygun olarak tercih edebileceğiniz tulum modelleri içinde otantik motiflere sahip olanlar her dönem canlılığı ruhunuzda taşıdığınızı gösterir. Kış dönemi için kiremit ve turuncunun koyu tonlarında çiçeklerin canlandığı tulum modelleri tercihiniz olabilir. Bu tarz askılı bahçıvan tulumları içten koyu renkte bodylerle tamamlayabilirsiniz. Yaz dönemi içinse daha açık tonlarda etnik desenlerin yer aldığı tulumlarla, sıcak ve hareketli yaz aylarına uyumlu kombinler yaratabilirsiniz.

  Yürüyüşünüz Konuşulsun

  Kadınlar, giydikleri her elbisede duruşları kadar yürüyüşlerinin de estetik görünümünü önemser. Bu hassasiyetler dikkate alınarak tasarlanan tulum modelleri ile siz de yürüyüşünüzü konuşturabilirsiniz. Bol paça detayları ile şekillendirilmiş tulum modelleri yürüyüşünüze hareketlilik kazandırırken size de hareket kolaylığı sağlıyor.

  Bol paça tulum seçeneklerinde boho kültürünün temel öğeleri olan etnik motifler, paça bölgesinde benzersiz bir canlılık kazanıyor. Özellikle kırmızı ve sarı gibi sıcak renk tonlarına sahip bol paçalı tulum modelleri üzerinde yer alan etnik detaylar kendi kıvrımlarıyla güçlü bir illüzyon yaratırken, siz yürürken motiflerin hareketliliği artıyor. Bohem aksesuarlar ve canlı tonlarda makyaj ile kombininizi kolayca tamamlayabilir, saçlarınızı örgü ya da at kuyruğu yaparak kombinin karmaşa haline gelmesini önleyebilirsiniz.

  Her An İçin Şık Görünüm

  Sıklıkla rahat ve informal ortamlar için tercih edilen tulum modelleri artık modern dönemin özgün yorumları ile formal ortamların da öne çıkan giyim seçenekleri haline geldi. Kadınların giyim tarzlarının farklı kollarından bir araya getirilen kesim uygulamaları tulumları benzersizleştirirken, şık giyim için sade görünüme sahip tulum modelleri kendisine önemli bir yer edindi.

  Straplez ve sırt dekoltesi gibi cesur bir hava katan detayların öne çıktığı tulum modelleri özellikle tekil renklerle tercih edilerek gece etkinlikleri için şık kombinasyonlar yaratılabilir. Yine bohem stile özgü kesimlerin de kendisini gösterdiği bu tarz tulumlarda salaş görünüm ise ciddiyetinizi bozmadan bedeninize etkinlik ortamlarında rahatlık kazandırır. Tek parça olarak giyilebilen tulumlarınızı bohem aksesuarlar eşliğinde parlatabileceğiniz gibi baskın tonların hakim olduğu makyajınızla da günün her saatine uygun formal şıklığınızı baştan aşağı inşa edebilirsiniz. Abiye tulum olarak da tasvir edebileceğimiz tulum modelleri günün her anı için şık görünüm vaat ediyor!

  Elbiseler Şalvarla Buluşuyor

  Elbise ve şalvar birbirinden ayrı iki farklı giyim tarzı gibi görünse de boho stilinin zıt olanları birleştiren gücü bu iki farklı parçayı iyi bir şekilde bir araya getiriyor. Şık ve salaş bir görünüm yaratan şalvar kesim tulum modelleri özellikle dış alan etkinliklerinde başarılı kombinler yaratmanıza olanak tanıyor. Doğal renklerde tercih ettiğinizde neşeli ve canlı bir görünüm kazandıran bu tarz tulum modelleri yine doğal makyajla tamamlandığında estetik açıdan muazzam bir bütünlüğü yakalamanıza olanak tanıyor.

  Düğmelerin, ceplerin ve sırttan göğse uzanan askıların doğal görünümü desteklediği tulum modelleri için koyu renk tonlarını tercih ettiğinizde iç parçalarda daha hareketli renkler seçebilirsiniz. Salaş görünüme sahip iç parçalar, şalvar kesimin bütünlüğünü desteklerken size gün içinde konfor sunar. Paçaya doğru daralan şalvar kesimi paçalar, sonbahar ve kış giyiminde botlar ile tamamlanabilir veya yaz dönemi için gladyatör sandaletleri tercih edebilirsiniz.

  Yaka, Düğme ve Kemer

  Çeşitli genişlikte yakalar, açık kollar ve doğal görünüme sahip düğmeler ile şık tulum modelleri boho bakış açısıyla yeniden yorumlandı. Tarz olarak canlılığın akıllara geldiği tulum giyiminde özgür şıklığını korumak isteyenlere özel yaka opsiyonları mevcut. Askılı seçeneklerin haricinde bir bütünlüğe sahip tulumlarda, v yaka seçeneğini belirginleştiren düğme detayları ve salaş kollar benzersiz ahengi ile fark edilebilirliğinizi arttırıyor.

  Hollywood ünlülerinin özel etkinliklerde tercih ettiği tulum kombinlerinde sıklıkla karşımıza çıkan kemerler, tulumların bol görünümüne ve vücudun sıkı görünümüne iyi bir destekçi. Üst ve alt parçaya birbirinden ayrı görünüm kazandıran kemerleri tulumlarınız ile buluşturarak kolay bir stil yaratabilirsiniz. Kendisinden kuşaklı ve kemerli modellerle ise bütünlüğü ekstra hiçbir parçaya ihtiyaç duymadan sağlamanız mümkün. Etnik motiflerin uygulandığı tulum modellerinde kemerin ayırıcı etkisi, motiflerin birleştirici görünümü ile bir araya geldiğinde baş döndüren bir şıklık elde edeceksiniz!

  Bel Kaygısı Ortadan Kalkıyor

  Boydan giyilen tulumlarda kadınların en büyük kaygısı bel görünümü olsa gerek. Bu durum çeşitli kombinlerde kemerle çözülebiliyor olsa da belden oturtmalı kesime sahip tulum modelleri doğrudan bu sorunu ortadan kaldırıyor. Tulumu bütün olarak gösteren belden oturtma detayı tekil renklerde oldukça başarılı bir görünüm yaratır. Dahası böyle seçenekleri tercih ederken cep ve düğme gibi hareketlilik kazandıran kıyafet aksesuarlarının da olması görünüşünüzün sıradanlığını kırar. Soft bir makyaj ve doğal görünümü ile çıkan bir yemeni ile tamamlayabileceğiniz tekil renkteki tulum kombininizi günün her saatinde kullanabilirsiniz.

  Eğer belden oturtmalı tulumunuzda tekil renkler yerine size daha canlı bir görünüm kazandıracak etnik motifler yer alsın istiyorsanız özellikle günlük açık hava etkinliklerine uygun kombinler yaratabilirsiniz. Tulumunuzdaki hareketliliği dengeleyen iki ayrı tona sahip makyajınızla birlikte parçalı bir babet tercih ederek bohem şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

  Kadın, bağımsızlığı ve benzersizliği ile şıklığını ruhunda taşır. Kombinler ise bu ruhun dışa yansımasıdır. Cesur seçimler ile siz de kıyafetlerinizin altında yatan bağımsız ruhunuzu dünyaya yansıtın!

   

  34 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp