Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 22
 • Beyaz 8
 • Kırmızı 24
 • Yeşil 13
 • Desenli 19
 • Mavi 8
 • Gri 6
 • Haki 6
 • Sarı 15
 • Turuncu 6
 • Bordo 7
 • Lacivert 7
 • Mor 3
 • Pembe 3
 • Kahverengi 6
 • Petrol 2
 • Hardal 5
 • Kiremit 1
BEDEN
 • XS 3
 • S 53
 • S-M 52
 • M 52
 • M-L 38
 • L 53
 • XL 27
 • 42 5
 • STD 18
 • L-XL 26
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Etnik Etek

  Etnik Etek Modelleri ve Etnik Desenli Etek Fiyatları

  Özünde Afrika’nın doğal dünyasından yükselerek modanın merkezine hareket eden etnik motifler modern kombinlerin baş tacı haline geldi. Kıvrımlarıyla, çizgileriyle, renkleriyle ve benzersizlikleriyle etnik detaylar artık her yanımızda. Nostaljik bir görünümün ötesinde, evrensel bir ruhu ortaya koyan etnik detayların süslediği etek modelleri ile siz de modernin sınırlarını aşarak doğal olana yönelebilirsiniz. Tarzınızın bu alandaki en iyi tamamlayıcıları olarak ise etnik etek modelleri ilk tercihiniz olabilir!

  Etnik etek modelleri kadınların giyim dünyasında en sevdikleri etekler ile etnik motifleri bir araya getiren parçalardır. Eteğin vücudu saran ve bir o kadar özgür bırakan formu üzerinde hayat bulan bu desenler, size doğal ve cesur bir görünüm kazandırırken kombininizi kolaylıkla yaratabileceksiniz. Boho kültürüyle eşleşerek modern tasarımlarla kendisini gösteren etnik etek modelleri sadece seçim kolaylığı ile değil bedeninize verdiği rahatlıkla da uzun bir süre diğer seçenekleri kenara itmenize neden olacak.

  Etnik köklerden harmanlanarak şekillenen semboller dünya üzerinde sınırları kaldıran unsurlar olarak etnik etek modelleri ile canlandığında, tarzınızda oluşan değişimi hissetmemeniz olanaksız. Bohem tarzını cesurca ortaya koymaktan korkmayan kadınların tercihi olan etnik etek modelleri çevrenizdekiler içinde hafızalara kazanan izler bırakacak.

  İşe Kesim Tercihiyle Başlayın

  Etnik öğeler sadece sembollerle değil giysilerin kesimiyle de ilintili olarak ortaya çıkar. Örneğin şalvar kesim bir etnik öğedir ve köklü bir kültürün mirasıdır. Kıvrımlı ve puantiyeli sıcak renklerle süslenmiş semboller ise ağırlıklı olarak Orta Asya ve Afrika kültüründen dünyaya yayılmıştır. Kombininizi yaratırken tüm bu öğeler arasında uyumu yakalamak için etnik etek modelleri arasından seçimi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kesim tercihinizi ister bütün parçalar için seçin, ister yalnızca etnik etek modelleri üzerinde; önemli olan tarzınızı konuşturmak.

  Şalvar kesim özellikle Türkiye’de modern kadınların tercihi haline gelen etnik etek modelleri arasında yer alır. Bu parçalar hareket özgürlüğü kazandırdığı gibi görünüşleri itibariyle de dinamiklerdir. Ayak bileklerinde paça detayı ile öne çıkan şalvar kesim etnik etek modelleri tek renkte olabildiği gibi etnik motiflerle de süslenebiliyor. İki farklı etnik öğeyi bir araya getiren motifli şalvar kesim etnik etek modelleri sıcak renklerde tercih edildiğinde ise ortaya adeta bir renk cümbüşü çıkıyor. Tamamlayıcı parçalarda sade renkleri seçtiğiniz zaman kendisini büyük ölçüde parlatan bu tarz parçaları aynı zamanda aksesuarlarınızla da destekleyerek bohem görünüşünüzü özgürce yansıtabilmeniz mümkün. Her mevsim için uygun kumaş alternatifleri ile tasarlanan etnik etek modelleri ile günün her anı için hayal ettiğiniz şıklığı yakalayın.

  Anvelop kesim detayına sahip etnik etek modelleri şalvar kesime kıyasla daha modern ve ciddi bir duruşa sahiptir. Bu tarz parçalar ile birlikte üstten de düz ve modern kesime sahip parçaları tercih ederek formal şıklıklar yakalayabilir, iş hayatının içinde özgür tavrını ortaya koyan görünüşler çıkarabilirsiniz. Düğme ve cep gibi aksesuarları içeren modellerle ise anvelop detayın keskin görünümünü doğallıkla buluşturabilir, business şıklığınızı sokak şıklığına dönüştürebilirsiniz.

  Bir başka kesim tarzı olarak etnik etek modelleri arasında etek pantolonlar da gösterilebilir. Uzak doğuya özgü geniş görünümleri yaratan etek pantolonlarda etnik motifler bir hayli moda. Tarz itibariyle eteği andıran ancak bacak detaylarında pantolon yapısındaki etnik etek modelleri ile birlikte salaş üstleri kullandığınızda bohem görünüşünüz tamamlanmış olur. Kombininizin daha formal bir yapı kazanması için üst parçalarda modern kesimli ceketleri tercih edebilir ya da yakalı bluzlar ile pantolon parçasının bütünlüğünü koruyabilirsiniz. Son aşamada ise etnik etek modelleri ile uyumlu küçük bir çantayı formal şıklığınızı tamamlarken kullanabilirsiniz.

  Bohemin Getirdiği Serbestlik

  60’lı yıllardan beri adeta bir fırtına gibi etrafımızı saran bohem felsefesinin merkezinde bağımsızlık ve serbestlik yatar. Bu nedenledir ki bohem tarz giyimde salaşlık oldukça önemlidir. İşte etnik etek modelleri de yapıları itibariyle salaşlığın öne çıktığı parçalar olduğundan bohem ruhuyla büyük ölçüde özdeşleşmiştir. Kendi üzerindeki serbest ayarlanabilir aksesuarlarıyla öne çıkan etnik etek modelleri bohem ruhun benzersiz bir yansımasıdır demek ise hiç yanlış olmaz.

  Bel bölgesinden yahut yanlardan ayarlanabilir bağcıklarla tasarlanmış etnik etek modelleri görünüşleri ile salaş olduğu kadar sıkılık kontrolüyle de dilerseniz daha sarıcı bir yapıya bürünebiliyor. Düğmelerle eteklere kazandırılan doğallık ise özellikle etek bitiminde yer alan düğmelerin serbestliği ile yırtmaç detayı yaratmanıza olanak tanıyor.

  Dans Etmeyi Seven Kadınlar İçin

  Kendi bedeninin hakimiyetini bilen ve onu dilediği gibi savurmaktan korkmayan kadınlar için rahatlık oldukça önemli. Dans etmeyi seven ve görünüşüyle renk cümbüşü yaratmak isteyen kadınlara özel olarak tasarlanan ribana bel kloş etekler de etnik etek modelleri arasında yer alıyor. Belden lastikli bir şekilde oturan kloş etek modelleri üzerinde yer alan etnik motifler, her harekette ayrı bir canlılık kazanarak görsel bir illüzyonu sokaklara taşıyor. Festival modasının sevilen parçaları olan kloş etekler ile evrenselliği üzerinizde taşırken etnik etek modelleri ile benzersizliğinizi ortaya koyarsınız. Özgürce hareket etmenize olanak tanıyan bitime doğru genişleyen kloş kesim etnik etek modelleri festival ortamında kalabalıktan sıyrılıp göze çarpan kişi olmanızı sağlayacak!

  Derin ve Anlamlı Hisset

  Dünya çapında sınırları kaldıran teknolojiyi hepimiz çok seviyoruz ancak kabul edelim ki artık geçmişteki renkliliğin yerini tek düzelik almaya başladı. Her yönden benzeşen tarzlar dünyada adeta tekilliği yarattı. Derin ve anlamlı olan değerler ise arka planda kaldı… Yeniliği, doğallığı, sıradışılığı benimseyenler içinse etnik detaylar büyük değer kazandı. Etnik etek modelleri ile kendisini gösteren etnik motiflerin çok katmanlı ruhu derinliği ile farklı anlamlar ortaya çıkarırken, modern kesim ile oluşturulan çok katmanlı etek görünümü bu anlamın gücünü arttırıyor.

  Alt kısmında koyu tonların hakim olduğu uzun etnik etek modelleri üzerinde ikinci katman açık renklerde olduğunda zıtlıktan ortaya çıkan uyum bir kez daha kendisini gösteriyor. Düğmeler ile bir araya getirilen iki katmanın birleşimi doğallıkla tamamlanıyor. Belden kuşak detayının kattığı hareketlilik yatay ve dikey katmanların görünümünü arttırırken, şık botlar ve çizmeler kombinin tamamlayıcıları olarak dikkat çekmenize olanak tanıyor. Alt kısımda oluşan çokluğu dengelemek için üst parçalarda balıkçı yaka sade trikolar tercih ettiğinizde ise kombininiz muhteşem bir ahenkle sonuca ulaşmış oluyor; derin ve anlamlı.

  Etnik Çizgilerle Modern Görünüm

  Asırlardır varlığını sürdüren etnik detaylar nostaljik formda olsa da modern anlayışla harmanlandıklarında güncel ve ölümsüz görünümler kazanıyorlar. Keşan tarzı kırmızı, sarı ve turuncu gibi sıcak tonlarda çizgilerin süslediği etnik etek modelleri nostaljik olmanın ötesinde modern moda anlayışına göz kırpıyor. Çapraz kesimler ve cep detayları ile bohem şıklığı ile de örtüşen bu etnik etek modelleri ile gezgin ruhunuzu dışa vurabilirsiniz.

  Çizgili detaylara sahip etnik etek modelleri arasından uzun alternatifleri tercih ettiğinizde üst parçada çizgilerin karmaşasını sabitleyecek soft tonlarda bluzlar giyebilirsiniz. Yaka detayında kıvrımlar yerine daha düz kesimleri tercih ederek tam uyum yakalayabilir; şık bir kolye ile kombininizin estetik bütünlüğünü yaratabilirsiniz. Gezgin şıklığını öne çıkarmak istiyorsanız yine soft renklerde salaş bir çantayı da yanınıza alarak harekete geçebilirsiniz!

  65 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
  Whatsapp
  Whatsapp