Kapat


Categories

Sonuçları Filtrele

BEDEN
 • XS 4
 • S 50
 • S-M 48
 • M 50
 • M-L 48
 • L 50
 • XL 41
 • XXL 11
 • 44 7
 • 46 2
 • 42 32
 • STD 4
 • L-XL 33
 • XL-XXL 6
RENK
 • Siyah 30
 • Beyaz 12
 • Kırmızı 22
 • Yeşil 22
 • Desenli 16
 • Mavi 15
 • Gri 4
 • Haki 5
 • Sarı 15
 • Turuncu 10
 • Bej 2
 • Bordo 6
 • Lacivert 10
 • Mor 2
 • Pembe 6
 • Kahverengi 5
 • Petrol 1
 • Hardal 2
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Salaş Elbise

  Salaş Elbise Modelleri ve Fiyatları

  Günlük giyiminde rahatlığı önemseyen ve benliğindeki özgürlüğü dışa vurmaktan korkmayan cesur kadınlar için salaş elbise kalabalık şehir yaşamından kurtuluşun bir yolu. Vücuda esneklik ve hareketlilik kazandıran salaş elbise modelleri bohem stilin en özgün parçaları olarak büyülü bir görünüm ile beraber gelen konforu sunuyor. Formal yaşantı içerisinde bürokrasinin sınırlarını kaldırmak isteyen kadınlar, bedenlerini sarmalayan kıyafetleri bir kenara bırakıp artık salaş elbise modelleri ile bohem tarza yöneliyor.

  2000’li yıllarda modern hayatın etkilerinin ve teknolojinin her yanımızı sarmalaması ile birlikte doğal olanın arka plana düştüğü bir gerçek. Bu sebeple de yaşantımızda yapaylığın getirdiği yorgunluk ve monotonluğun engellenebilmesi için harekete geçmesi gerekenler bizleriz. Yaşam tarzımızı ve bakış açımızı değiştirerek bu tek düzeliği ortadan kaldırmak içinse salaş elbise modelleri imdadımıza yetişiyor. Renkleri, desenleri ve motifleri ön plana çıkarırken bir yandan hareketlilik de kazandıran salaş elbise modelleri tüm bedenimize özgürlük kazandırıyor.

  Rahatlığı Teninizde Hissedin

  Hava ve gürültü kirliliğine gün boyunca maruz kalan vücudumuzu hava aldıran rahat elbiselerle rahatlatmak için salaş elbise modelleri iyi bir tercih. Terletmeyen ve vücudu sarmalamayan salaş elbise modelleri kolların ve bacakların rahat hareket edebilmesine olanak tanırken aynı zamanda fiziksel olumlu etkileriyle zihnimizi de dinginleştirirken yardımcı olur.

  Elbise denildiğinde kadınların sıklıkla aklına gelen gösterişli şıklığı bambaşka bir yorum ile hayatımıza getiren salaş elbise modelleri bilhassa bohem stile özgü otantik motiflerle bezenerek bizi günün her saatinde özgün bir şıklığa kavuşmaya itiyor. Kayık ve kare yakanın rahatlığı ile birleşen rahat kesim etek modelleri salaş elbiseler arasında sıklıkla karşılaştığımız parçalar olurken bu elbiselerde öne çıkan kıvrımlı detaylar ve çiçekler görünüşümüze hareketlilik kazandırıyor. Oldukça kolay kombinlenebilen salaş elbise modelleri yalnızca günlük sokak şıklığını yakaladığımız değil kapalı alan aktiviteleri için de tercih edilebilen parçalar olarak mutlaka gardırobumuzda yer almalı.

  Kuşaklar ve Kemerler Ahengi Tamamlasın

  Bohem stilin ruhunda yer alan eskiye dönüş modern dönemde bambaşka bir görünüm kazandı. 2000 öncesinde 1950’lere kadar uzanan bir dönemin izlerini birleştirmekten korkmayan bohem stil, özgürlükçü görünümü ile büyülerken; kuşakların ve kemerlerin modern salaş elbise modelleri ile buluşması özgün bir tarzı yaratıyor.

  Etnik motiflerin maksimalist anlayış ile canlandığı salaş elbise modelleri kuşakları bel üzerinde birleştiriyor ve görünüşünüzün dinamikliğini arttırıyor. Özellikle koyu zemin rengine sahip, canlı motiflerin yer aldığı salaş elbise modelleri için kuşak detayı geçmişin ve modern dönemin bir araya getirilmesine göz kırpıyor. Salaş elbisenizin vücudunuzu sarmalamasına tercihen olanak veren kuşaklarla günün farklı saatleri için farklı bir görünüm yakalama imkanınız da var. Midi boy salaş elbise modelleri için kuşaklarınızı birleştirmek ve yalnızca şık bir bot tercih etmek akşam stilinizi yaratmanıza yardımcı olabilir. Gündüz etkinliklerinde ise kuşaklarınızı serbest bırakıp, birkaç bohem aksesuarınızla özgün tarzınızı yaratabilirsiniz.

  Bir Tek Kanatlarınız Eksik

  Yoğun iş temposunun sona erdiği mesai bitiminde kendinizi eve atmak için can atıyor olsanız da katılmak zorunda olduğunuz etkinlikler sizi uzun saatler dışarıda kalmaya zorlayabilir. Böyle durumlarda günün geç saatlerine kadar rahatlık kazanmak ve vücudunuzu rahatlatmak için uzun salaş elbise modelleri kurtarıcınız olabilir. Düz renklerde, şık uzun elbiselerde salaş stilin rahatlığını yakalarken, akşam etkinliklerinin göz alıcı kişisi de olabilirsiniz.

  Ayak bileklerinize kadar uzanan ve bacak bölgesinde bolluğu ile konforunuzu arttıran salaş elbise modelleri kombinlenirken de kolaylık sunuyor. İsterseniz gladyatör sandalet ile veya sade bir babetle tamamlayabileceğiniz kombininizi koyu renkte giyiniyorsanız uçuk pembe tonlarının hakim olduğu bir makyaj ile bitirebilirsiniz. Böylelikle tüm bedeniniz hareket rahatlığı kazanırken, günün geri kalan vaktinde yorgunluğunuzu hafifletebilirsiniz. Zira böyle bir kombinle kazanacağınız rahatlıkta bir tek kanatlarınız eksik olacak…

  Dekolteler Salaşlığı Dengeler

  Salaş elbise modelleri için birçok kişinin aklına uçuş uçuş bir görünüm geliyor olsa da salaş elbiselerde kesimin yarattığı asimetri ve elbisenin bolluğu salaşlığın temel parçalarıdır. Dolayısıyla salaş elbise modelleri; yaka, sırt detayları ve motifleri ile kazandığı yeni görünümle formalliği yakalamaya da olanak tanıyabilir.

  Salaş elbiselerde çok sık karşılaşmadığımız degaje yaka ile bir araya gelen sırt dekoltesi özellikle kapalı alan gece etkinliklerinde tercihiniz olabilir. Maxi boy salaş etek ile dengelenen asimetrik kesim, geniş yaka ve sırt açıklığı geç saatlerde rahatlığınızı korurken, şık görünümünüzü de öne çıkarmanızı sağlar. Dahası otantik motiflerin kıvrımları ile şekillenen elbisenizde kontrast renklere uygun orta ton bir makyajı tercih ettiğinizde gecenin büyüleyici kişisi olmanıza hiçbir engel kalmaz. Basitçe zincirli küçük bir çantayı yanınıza alarak kombininizi sonlandırırken, odunsu kokuların hakim olduğu parfümünüzü de çantanıza atmadan evden çıkmayın.

  Zıtlık Ruhunda Var

  Tarzınızın özgünlüğünü parlatmak istiyorsanız, kombinlerinizde zıtlıktan faydalanabilirsiniz. Koyu-açık, eski-modern, parlak-mat gibi zıtlıkları tercih ettiğiniz elbiselerde bulundurmak görünüşünüzü farklılaştırırken bir hayli işinize yarayacaktır. Bu anlamda da salaş elbise modelleri bu zıtlıkları çoğu zaman doğal olarak üzerinde taşıyan parçalar olarak gardırobumuzda yer alıyor. Özellikle uzun salaş elbise modelleri üzerinde yer alan etnik detayları iki parçaya ayıran modern kesimler eski ile yeniyi bir araya getirme özelliği ile dikkatleri üzerine toplar. Dahası bu tarz çift parçalı modellerde kontrast renklerin bulunuyor olması zıtlık içinde ahengi yakalarken bir avantaj haline gelir. Size ise sadece tercih ettiğiniz parçanın renk tonlarında makyajı ve aksesuarları yanınıza almak kalır.

  Eski dönemden kalan etnik parçalar olarak püsküller modern elbiselerde özgün bir zıtlık yaratırken, uzun elbisenin etek ucu ve yaka detayında yer alan etnik motifler modern kesimle buluştuğunda zıtlığın seviyesi de yükselir. Yaka altı ve etek üstü bölgede tek koyu rengin yer alması ise iki uçta bulunan etnik motiflerin parlaklığını arttırarak belirginleştirir. Bu tarz salaş elbise modelleri diz altına kadar uzanıyorsa kolsuz olmalı ve elbisedeki tek düzeliğin kırılması için yakası oval hatlara sahip olmalı. Parçalı sandaletler ve koyu renk çantalar ise kombinin son parçası olarak yanınızda olmalı.

  Kabarık Etekler, Geniş Kollar, Rahat Saatler

  Etkinlik elbisesi seçiminde saatlerce gardırop karşısında vakit harcayanlar için akla gelmeyen soru yoktur. Rahat edebilecek miyim? Nasıl kombinlerim? Kaç saat üzerimde duracak? Bu soruların ardı arkası kesilmezken her an için elbisenin uygunluğunu hesaplamak içinden çıkılmaz bir hal alır. Tam da bu durumlarda salaş elbise modelleri bu kafa karışıklığına çözüm getiren kilit parçalar olarak aklımıza gelmeli. Sadece kollar için değil vücudun tamamı için rahatlık vaat eden salaş elbiselerde balon etek ve dekolteler ferahlığı günün her saatinde hissetmenize olanak tanıyor.

  Balon eteğin yeniden moda olduğu modern dönemde salaş elbiselerin geniş kolları kabarık eteğin tamamlayıcısı oluyor. Bel hizasında kıvrımları ile hareketlilik kazanan balon etekli salaş elbise modelleri bohem stile özgü etnik motiflerle de süslenerek hem dinamik hem de zarif bir görünüşü elde etmenizi sağlıyor. Bu tarz elbiselerde size düşen ise saçlarınızın buklelerini arttırmak ve bej tonlarında dingin bir makyajı göz bölgesinde koyulaştırarak parlatmak oluyor.

  Otantik Desenli Uzun Kollu Kışlık Patch Elbise ULOS20FWDRSW.003_084
  Otantik Desenli Uzun Kollu Kışlık Patch Elbise
  349419
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Tarz Uzun Kollu Siyah Elbise ULOS21FWELBW.002_001
  Bohem Tarz Uzun Kollu Siyah Elbise
  349399
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Desenli Hakim Yaka Kırmızı Elbise ULOS19FWDRSW.015_072
  Çiçek Desenli Hakim Yaka Kırmızı Elbise
  329379
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Nervürlü Yaka Dantelli Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise ULOS19SSDRSW.030_265
  Nervürlü Yaka Dantelli Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise
  349399
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Uzun Kollu Katlı Haki Desenli Elbise ULOS21SFELBW.001_278
  Uzun Kollu Katlı Haki Desenli Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise ULOS19FWDRSW.002_223
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Roma Desen Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise ULOS21SFDRSW.002_075
  Roma Desen Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise
  299329
  At Checkouts %9 Off
  Hızlı Kargo
  Kuşak Detaylı V Yaka Uzun Kollu Kloş Haki Elbise ULOS19SSDRSW.008_125
  Kuşak Detaylı V Yaka Uzun Kollu Kloş Haki Elbise
  379429
  At Checkouts %12 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Tarz Asimetrik Kesim V Yaka Balon Elbise ULOS19FWDRSW.010_001
  Bohem Tarz Asimetrik Kesim V Yaka Balon Elbise
  369429
  At Checkouts %14 Off
  Hızlı Kargo
  Gri Desenli Kısa Uzun Kollu Robadan Elbise ULOS21FWELBW.001_248
  Gri Desenli Kısa Uzun Kollu Robadan Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Retro Desenli V Yaka Uzun Kollu Balon Elbise ULOS19FWDRSW.010_032
  Retro Desenli V Yaka Uzun Kollu Balon Elbise
  369429
  At Checkouts %14 Off
  Hızlı Kargo
  Uzun Kollu Katlı Gri Elbise ULOS21SFELBW.001_058
  Uzun Kollu Katlı Gri Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Uzun Kollu Katlı Desenli Elbise ULOS21SFELBW.001_241
  Uzun Kollu Katlı Desenli Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Etnik Desen Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Elbise ULOS19FWDRSW.002_075
  Etnik Desen Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Tarz Uzun Kollu Yeşil Desenli Elbise ULOS21FWELBW.002_240
  Bohem Tarz Uzun Kollu Yeşil Desenli Elbise
  349399
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Düğmeli Uzun Kollu Diz Boyu Siyah Gömlek Elbise ULOS19FWDRSW.016_001
  Düğmeli Uzun Kollu Diz Boyu Siyah Gömlek Elbise
  289339
  At Checkouts %15 Off
  Hızlı Kargo
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Haki Desenli Elbise ULOS19FWDRSW.002_274
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Haki Desenli Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Hardal Çiçekli Elbise ULOS19FWDRSW.015_187
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Hardal Çiçekli Elbise
  329379
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Bağcıklı V Yaka Uzun Lacivert Elbise ULOS19FWDRSW.006_062
  Bağcıklı V Yaka Uzun Lacivert Elbise
  199239
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  85 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
 • TOPTAN SATIŞ
 • Los Banditos © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  TOPTAN SATIŞ

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp