Kapat


Categories

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 34
 • Beyaz 13
 • Kırmızı 25
 • Yeşil 21
 • Desenli 17
 • Mavi 16
 • Gri 5
 • Haki 4
 • Sarı 17
 • Turuncu 10
 • Bej 2
 • Bordo 5
 • Lacivert 10
 • Mor 2
 • Pembe 6
 • Kahverengi 7
 • Petrol 1
 • Antresit 1
 • Hardal 1
BEDEN
 • XS 3
 • S 51
 • S-M 48
 • M 51
 • M-L 48
 • L 51
 • XL 44
 • XXL 12
 • 44 7
 • 46 2
 • 42 34
 • Standart 4
 • L-XL 34
 • XL-XXL 7
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Salaş Elbise

  Salaş Elbise Modelleri ve Fiyatları

  Günlük giyiminde rahatlığı önemseyen ve benliğindeki özgürlüğü dışa vurmaktan korkmayan cesur kadınlar için salaş elbise kalabalık şehir yaşamından kurtuluşun bir yolu. Vücuda esneklik ve hareketlilik kazandıran salaş elbise modelleri bohem stilin en özgün parçaları olarak büyülü bir görünüm ile beraber gelen konforu sunuyor. Formal yaşantı içerisinde bürokrasinin sınırlarını kaldırmak isteyen kadınlar, bedenlerini sarmalayan kıyafetleri bir kenara bırakıp artık salaş elbise modelleri ile bohem tarza yöneliyor.

  2000’li yıllarda modern hayatın etkilerinin ve teknolojinin her yanımızı sarmalaması ile birlikte doğal olanın arka plana düştüğü bir gerçek. Bu sebeple de yaşantımızda yapaylığın getirdiği yorgunluk ve monotonluğun engellenebilmesi için harekete geçmesi gerekenler bizleriz. Yaşam tarzımızı ve bakış açımızı değiştirerek bu tek düzeliği ortadan kaldırmak içinse salaş elbise modelleri imdadımıza yetişiyor. Renkleri, desenleri ve motifleri ön plana çıkarırken bir yandan hareketlilik de kazandıran salaş elbise modelleri tüm bedenimize özgürlük kazandırıyor.

  Rahatlığı Teninizde Hissedin

  Hava ve gürültü kirliliğine gün boyunca maruz kalan vücudumuzu hava aldıran rahat elbiselerle rahatlatmak için salaş elbise modelleri iyi bir tercih. Terletmeyen ve vücudu sarmalamayan salaş elbise modelleri kolların ve bacakların rahat hareket edebilmesine olanak tanırken aynı zamanda fiziksel olumlu etkileriyle zihnimizi de dinginleştirirken yardımcı olur.

  Elbise denildiğinde kadınların sıklıkla aklına gelen gösterişli şıklığı bambaşka bir yorum ile hayatımıza getiren salaş elbise modelleri bilhassa bohem stile özgü otantik motiflerle bezenerek bizi günün her saatinde özgün bir şıklığa kavuşmaya itiyor. Kayık ve kare yakanın rahatlığı ile birleşen rahat kesim etek modelleri salaş elbiseler arasında sıklıkla karşılaştığımız parçalar olurken bu elbiselerde öne çıkan kıvrımlı detaylar ve çiçekler görünüşümüze hareketlilik kazandırıyor. Oldukça kolay kombinlenebilen salaş elbise modelleri yalnızca günlük sokak şıklığını yakaladığımız değil kapalı alan aktiviteleri için de tercih edilebilen parçalar olarak mutlaka gardırobumuzda yer almalı.

  Kuşaklar ve Kemerler Ahengi Tamamlasın

  Bohem stilin ruhunda yer alan eskiye dönüş modern dönemde bambaşka bir görünüm kazandı. 2000 öncesinde 1950’lere kadar uzanan bir dönemin izlerini birleştirmekten korkmayan bohem stil, özgürlükçü görünümü ile büyülerken; kuşakların ve kemerlerin modern salaş elbise modelleri ile buluşması özgün bir tarzı yaratıyor.

  Etnik motiflerin maksimalist anlayış ile canlandığı salaş elbise modelleri kuşakları bel üzerinde birleştiriyor ve görünüşünüzün dinamikliğini arttırıyor. Özellikle koyu zemin rengine sahip, canlı motiflerin yer aldığı salaş elbise modelleri için kuşak detayı geçmişin ve modern dönemin bir araya getirilmesine göz kırpıyor. Salaş elbisenizin vücudunuzu sarmalamasına tercihen olanak veren kuşaklarla günün farklı saatleri için farklı bir görünüm yakalama imkanınız da var. Midi boy salaş elbise modelleri için kuşaklarınızı birleştirmek ve yalnızca şık bir bot tercih etmek akşam stilinizi yaratmanıza yardımcı olabilir. Gündüz etkinliklerinde ise kuşaklarınızı serbest bırakıp, birkaç bohem aksesuarınızla özgün tarzınızı yaratabilirsiniz.

  Bir Tek Kanatlarınız Eksik

  Yoğun iş temposunun sona erdiği mesai bitiminde kendinizi eve atmak için can atıyor olsanız da katılmak zorunda olduğunuz etkinlikler sizi uzun saatler dışarıda kalmaya zorlayabilir. Böyle durumlarda günün geç saatlerine kadar rahatlık kazanmak ve vücudunuzu rahatlatmak için uzun salaş elbise modelleri kurtarıcınız olabilir. Düz renklerde, şık uzun elbiselerde salaş stilin rahatlığını yakalarken, akşam etkinliklerinin göz alıcı kişisi de olabilirsiniz.

  Ayak bileklerinize kadar uzanan ve bacak bölgesinde bolluğu ile konforunuzu arttıran salaş elbise modelleri kombinlenirken de kolaylık sunuyor. İsterseniz gladyatör sandalet ile veya sade bir babetle tamamlayabileceğiniz kombininizi koyu renkte giyiniyorsanız uçuk pembe tonlarının hakim olduğu bir makyaj ile bitirebilirsiniz. Böylelikle tüm bedeniniz hareket rahatlığı kazanırken, günün geri kalan vaktinde yorgunluğunuzu hafifletebilirsiniz. Zira böyle bir kombinle kazanacağınız rahatlıkta bir tek kanatlarınız eksik olacak…

  Dekolteler Salaşlığı Dengeler

  Salaş elbise modelleri için birçok kişinin aklına uçuş uçuş bir görünüm geliyor olsa da salaş elbiselerde kesimin yarattığı asimetri ve elbisenin bolluğu salaşlığın temel parçalarıdır. Dolayısıyla salaş elbise modelleri; yaka, sırt detayları ve motifleri ile kazandığı yeni görünümle formalliği yakalamaya da olanak tanıyabilir.

  Salaş elbiselerde çok sık karşılaşmadığımız degaje yaka ile bir araya gelen sırt dekoltesi özellikle kapalı alan gece etkinliklerinde tercihiniz olabilir. Maxi boy salaş etek ile dengelenen asimetrik kesim, geniş yaka ve sırt açıklığı geç saatlerde rahatlığınızı korurken, şık görünümünüzü de öne çıkarmanızı sağlar. Dahası otantik motiflerin kıvrımları ile şekillenen elbisenizde kontrast renklere uygun orta ton bir makyajı tercih ettiğinizde gecenin büyüleyici kişisi olmanıza hiçbir engel kalmaz. Basitçe zincirli küçük bir çantayı yanınıza alarak kombininizi sonlandırırken, odunsu kokuların hakim olduğu parfümünüzü de çantanıza atmadan evden çıkmayın.

  Zıtlık Ruhunda Var

  Tarzınızın özgünlüğünü parlatmak istiyorsanız, kombinlerinizde zıtlıktan faydalanabilirsiniz. Koyu-açık, eski-modern, parlak-mat gibi zıtlıkları tercih ettiğiniz elbiselerde bulundurmak görünüşünüzü farklılaştırırken bir hayli işinize yarayacaktır. Bu anlamda da salaş elbise modelleri bu zıtlıkları çoğu zaman doğal olarak üzerinde taşıyan parçalar olarak gardırobumuzda yer alıyor. Özellikle uzun salaş elbise modelleri üzerinde yer alan etnik detayları iki parçaya ayıran modern kesimler eski ile yeniyi bir araya getirme özelliği ile dikkatleri üzerine toplar. Dahası bu tarz çift parçalı modellerde kontrast renklerin bulunuyor olması zıtlık içinde ahengi yakalarken bir avantaj haline gelir. Size ise sadece tercih ettiğiniz parçanın renk tonlarında makyajı ve aksesuarları yanınıza almak kalır.

  Eski dönemden kalan etnik parçalar olarak püsküller modern elbiselerde özgün bir zıtlık yaratırken, uzun elbisenin etek ucu ve yaka detayında yer alan etnik motifler modern kesimle buluştuğunda zıtlığın seviyesi de yükselir. Yaka altı ve etek üstü bölgede tek koyu rengin yer alması ise iki uçta bulunan etnik motiflerin parlaklığını arttırarak belirginleştirir. Bu tarz salaş elbise modelleri diz altına kadar uzanıyorsa kolsuz olmalı ve elbisedeki tek düzeliğin kırılması için yakası oval hatlara sahip olmalı. Parçalı sandaletler ve koyu renk çantalar ise kombinin son parçası olarak yanınızda olmalı.

  Kabarık Etekler, Geniş Kollar, Rahat Saatler

  Etkinlik elbisesi seçiminde saatlerce gardırop karşısında vakit harcayanlar için akla gelmeyen soru yoktur. Rahat edebilecek miyim? Nasıl kombinlerim? Kaç saat üzerimde duracak? Bu soruların ardı arkası kesilmezken her an için elbisenin uygunluğunu hesaplamak içinden çıkılmaz bir hal alır. Tam da bu durumlarda salaş elbise modelleri bu kafa karışıklığına çözüm getiren kilit parçalar olarak aklımıza gelmeli. Sadece kollar için değil vücudun tamamı için rahatlık vaat eden salaş elbiselerde balon etek ve dekolteler ferahlığı günün her saatinde hissetmenize olanak tanıyor.

  Balon eteğin yeniden moda olduğu modern dönemde salaş elbiselerin geniş kolları kabarık eteğin tamamlayıcısı oluyor. Bel hizasında kıvrımları ile hareketlilik kazanan balon etekli salaş elbise modelleri bohem stile özgü etnik motiflerle de süslenerek hem dinamik hem de zarif bir görünüşü elde etmenizi sağlıyor. Bu tarz elbiselerde size düşen ise saçlarınızın buklelerini arttırmak ve bej tonlarında dingin bir makyajı göz bölgesinde koyulaştırarak parlatmak oluyor.

  Otantik Elbise Mavi Elbise ULOS19SSDRSW.016_064
  Otantik Elbise Mavi Elbise
  319359
  At Checkouts %11 Off
  Çiçekli Yazlık Desenli Uzun Elbise ULOS19SSDRSW.028_143
  Çiçekli Yazlık Desenli Uzun Elbise
  179335
  At Checkouts %47 Off
  Hızlı Kargo
  Önü Cepli Kolsuz Kadın Kahve Desenli Yazlık Elbise ULOS19SSDRSW.027_227
  Önü Cepli Kolsuz Kadın Kahve Desenli Yazlık Elbise
  199349
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Truvakar Kol İşlemeli Çift Yırtmaçlı Tunik Elbise ULOS19SSDRSW.025_086
  Truvakar Kol İşlemeli Çift Yırtmaçlı Tunik Elbise
  139287
  At Checkouts %52 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Gömlek Yaka Ön Düğmeli Kısa Kollu Kloş Elbise ULOS19SSDRSW.040_182
  Otantik Desenli Gömlek Yaka Ön Düğmeli Kısa Kollu Kloş Elbise
  159287
  At Checkouts %45 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Boncuk Süslemeli Siyah Günlük Uzun Elbise ULOS19SSDRSW.009_001
  Otantik Boncuk Süslemeli Siyah Günlük Uzun Elbise
  159275
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Yeşil Straplez Dekolte Kloş Midi Günlük Elbise ULOS19SSDRSW.060_221
  Yeşil Straplez Dekolte Kloş Midi Günlük Elbise
  179323
  At Checkouts %45 Off
  Hızlı Kargo
  Asimetrik Etek Ucu Kayık Yaka Cepli Larci Stella Elbise ULOS19SSDRSW.017_100
  Asimetrik Etek Ucu Kayık Yaka Cepli Larci Stella Elbise
  189335
  At Checkouts %44 Off
  Hızlı Kargo
  Gri Yonca Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise ULOS21SSDRSW.005_181
  Gri Yonca Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise
  149263
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Desenli Ön ve Arka Bağlama Kayık Yaka Elbise ULOS19SSDRSW.031_075
  Çiçek Desenli Ön ve Arka Bağlama Kayık Yaka Elbise
  159299
  At Checkouts %47 Off
  Hızlı Kargo
  Etnik Desenli Bohem Tarz Maxi Volanlı Elbise ULOS21SSDRSW.003_009
  Etnik Desenli Bohem Tarz Maxi Volanlı Elbise
  199383
  At Checkouts %48 Off
  Hızlı Kargo
  Siyah Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise ULOS19SSDRSW.020_223
  Siyah Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise
  189319
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Yazlık Kısa Asimetrik Kesim Elbise ULOS21SSDRSW.004_066
  Otantik Desenli Yazlık Kısa Asimetrik Kesim Elbise
  139239
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Önü Cepli Kolsuz Çizgili Kadın Retro Yazlık Elbise ULOS19SSDRSW.027_032
  Önü Cepli Kolsuz Çizgili Kadın Retro Yazlık Elbise
  199349
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Bohem Tarz U Yaka Patch Elbise ULOS19SSDRSW.005_232
  Otantik Desenli Bohem Tarz U Yaka Patch Elbise
  188319
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Boncuk Süsleme Günlük Uzun Antrasit Elbise ULOS19SSDRSW.009_054
  Otantik Boncuk Süsleme Günlük Uzun Antrasit Elbise
  159275
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Kırmızı Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Tunik Elbise ULOS19SSDRSW.025_217
  Kırmızı Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Tunik Elbise
  139287
  At Checkouts %52 Off
  Hızlı Kargo
  Yeşil Zambak Yazlık Kısa Asimetrik Kesim Elbise ULOS21SSDRSW.004_163
  Yeşil Zambak Yazlık Kısa Asimetrik Kesim Elbise
  139239
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Mavi Çiçekli Sırt Dekolteli Elbise ULOS21SSDRSW.011_203
  Mavi Çiçekli Sırt Dekolteli Elbise
  89329
  At Checkouts %73 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Tarz Çiçek Desenli Uzun Etnik Haki Elbise ULOS19SSDRSW.028_019
  Bohem Tarz Çiçek Desenli Uzun Etnik Haki Elbise
  179335
  At Checkouts %47 Off
  Hızlı Kargo
  Mavi Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise ULOS19SSDRSW.020_225
  Mavi Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise
  189319
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Bordo V Yaka Bohem Yarasa Kollu Elbise ULOS19SSDRSW.013_056
  Bordo V Yaka Bohem Yarasa Kollu Elbise
  139287
  At Checkouts %52 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Desenli Cepli Yarım Kollu Uzun Turkuaz Çiçekli Elbise ULOS19SSDRSW.018_038
  Çiçek Desenli Cepli Yarım Kollu Uzun Turkuaz Çiçekli Elbise
  189359
  At Checkouts %47 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Yazlık V Yakalı Elbise ULOS21SSDRSW.007_210
  Otantik Desenli Yazlık V Yakalı Elbise
  239287
  At Checkouts %17 Off
  Kırmızı Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise ULOS21SSDRSW.005_051
  Kırmızı Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise
  149263
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Vizon Elbise ULOS19SSDRSW.020_027
  Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Vizon Elbise
  189319
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Desenli Haki Ön ve Arka Bağlama Kayık Yaka Elbise ULOS19SSDRSW.031_024
  Çiçek Desenli Haki Ön ve Arka Bağlama Kayık Yaka Elbise
  159299
  At Checkouts %47 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Siyah Tunik Elbise ULOS19SSDRSW.025_001
  Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Siyah Tunik Elbise
  139287
  At Checkouts %52 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Sırt Dekolteli Elbise ULOS21SSDRSW.011_226
  Otantik Desenli Sırt Dekolteli Elbise
  89329
  At Checkouts %73 Off
  Hızlı Kargo
  80 sonuçtan 1 ile 34 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp