Kapat

 


Categories

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 18
 • Beyaz 7
 • Kırmızı 17
 • Yeşil 11
 • Desenli 16
 • Mavi 5
 • Gri 4
 • Haki 2
 • Sarı 10
 • Turuncu 2
 • Bordo 4
 • Lacivert 6
 • Mor 2
 • Pembe 1
 • Kahverengi 5
 • Hardal 2
 • Kiremit 1
BEDEN
 • XS 4
 • S 27
 • S-M 26
 • M 27
 • M-L 26
 • L 27
 • XL 4
 • 42 3
 • STD 11
 • L-XL 3
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Otantik Etek

  Otantik Etek Modelleri ve Fiyatları

  Otantik olan gerçek olandır. Doğal ve özgün olandır. Otantik, içinde canlılığı ve özgür ruhu barındırır. Bu nedenle de otantik olan, insanın özgür ve bağımsız ruhunun tamamlayıcısı olarak her daim varlığını korur. Giyim dünyasında da artık modern dünyanın ve şehir yaşantısının içinde farkındalık yaratmak isteyenler için otantik tasarımlar daha fazla ön olana çıkıyor. Bunlar arasında otantik etek modelleri ise görünüşleriyle sahip oldukları doğal yapının üzerinde otantik işlemeler ve detaylar ile büyüleyici bir havaya sahip oluyor. Siz de tarzınızı konuştururken otantik etek modelleri ile benzersiz bir görünüm kazanabilir, doğal olana geri dönüşün peşinde harekete geçebilirsiniz.

  Bohem felsefesinin merkezinde yer alan insan ve doğa bütünlüğü içinde otantik görünüşler önemli bir yere sahip. Bu nedenle de otantik etek modelleri bohem stilin salaş görünüşüyle hazırlanırken, çeşitli motifler ve özel detaylar ile tasarlanır. Etnik sembollerin de bolca yer aldığı otantik etek modelleri her boydan alternatif ile gardırobunuzda bulunması gereken parçalardan. Her ruh haline ve mevsime göre seçeneklerini bulabileceğiniz otantik etek modelleri tarzınızı baştan yaratmak için sizinle buluşmak istiyor!

  İster Uzun, İster Kısa; Tam İstediğin Gibi

  Kadın için giyinmek yalnızca vücudu saklamak için değildir. Giyinmek, bütünüyle bir imajı ortaya koymak için gerçekleştirilen önemli bir eylemdir. Bunun için de tercih edilen parçaların seçiminde ince detaylar ile birlikte genel görünüşler de önem arz eder. Uzun ve kısa boyda otantik etek modelleri arasından günlük şıklığı yakalarken tarzınıza uygun seçimi yapabilirsiniz. Daha canlı ve hareketli görünüme sahip, kendisini gösteren uzun etek modelleri bütünlük içinde daha doğal bir görünüme sahipken, kısa seçenekler daha ciddi ve günlük şıklığa uygun kombinler yaratmaya imkan tanır. Seçimin ne olursa olsun, senin tarzını ve doğallığını yansıtsın!

  Modern dönemde zıtlıkları bir araya getiren anlayışlar bir bir hayatımıza girmeye başladı. Bu anlayış moda dünyasında da etkisini kısa sürede göstermeye başlayınca uzun otantik etek modelleri baştan yaratıldı. Çift katmanlı, düğme detayları ile bir araya getirilen farklı görünüşler uzun otantik etek modelleri ile buluştu. Alttan koyu renkte parçanın belirdiği, üstten sıcak renklerin hakim olduğu otantik etek modelleri uzak doğuya has doğal görünümü ortaya çıkarmanıza olanak tanıyor. Bakış açınızı değiştirecek bu modeller ile rahat kombinler yaratabilir, günün her anı için baş döndüren görünüşler ile dikkat çekebilirsiniz. Cep, kuşak ve düğme gibi detaylarla süslenen uzun otantik etek modelleri bohem stilinizin de altını çizmenize olacak tanıyacak!

  Mini boyda otantik etek modelleri ile formal görünüşünüzü ortaya koyarken, etnik motiflerin yer aldığı seçeneklerle neşeli ve canlı ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Çiçeklerin, sıcak pastel renklerin öne çıktığı mini boy otantik etek modelleri ile birleştireceğiniz askılı parçalar yaz mevsimine uygun sokak şıklığınızı belirginleştirir. Sade kolyeler, bileklikler ve halhallar ile bohem ruhu öne çıkarabileceğiniz bu parçaları özellikle sakin kapalı alan etkinliklerinde dikkat çekmek için tercih edebilirsiniz.

  Her Zaman Orijinal ve Cesur

  Bohem tarzı benimseyen kişiler için sıradışılık önemli bir yere sahiptir. Orijinal görünüşler yaratmak ve cesur seçenekler ile kombinler oluşturmak bohem tarzın özündedir. Otantik etek modelleri ile bu bakış açısının merkezine yolculuk yapabilirsiniz. Şalvar kesimin doğallığını, retro motiflerin nostaljisi ile bir araya getiren otantik etek modelleri yılın her dönemi için benzersiz kombinler yaratmanıza olanak tanıyacak. Ayak bileklerine kadar inen şalvar kesimin geniş görünümüne sahip etekler, üzerinde yer alan retro semboller ile zamanda yolculuk yapmanıza olanak tanırken, üst parçalarda modern kesimler ile zıtlıkları buluşturabilir, sıradışı olanı canlandırabilirsiniz.

  Deneysel kombinler yaratırken, zıtlıklardan bol bol faydalanmanız gerek. Monoton şehir hayatı içinde parlaklık kazanmak için bu nedenle otantik etek modelleri ile daha tekil üst parçaları bir araya getirmek bir hayli işinize yarayacak. Sade ve doğal makyaj ise görünüşünüzü sakinleştirirken, serbest bıraktığınız saçlarınız özgürlükçü bakış açınızı dış dünyaya yansıtmanıza fırsat verir. Salaş formdaki boho aksesuarları eklediğiniz kombininizle her etkinliğe uygun, özgün bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

  Asimetriden Doğan Simetri

  Günümüz sanatsal ürünlerine yakından baktığımızda kaotik yapı içerisinde kurulan düzenlere tanıklık ederiz. Asimetrik formdaki yapıların, simetrik görünüşler ortaya koyduğu modern çağda moda dünyası da neyden, nasıl etkileneceğini iyi bildi. Tüm parçalarda öne çıkan asimetrik kesimler, simetrik formda giysilerin yaratılmasına olanak tanıdı; kaotik form düzeni getirdi. Otantik etek modelleri üzerinde uygulanan asimetrik kesimler doğal görünüşü yaratırken bohem moda anlayışına sahip kesimin bir hayli işine yaradı. İnişlerin-çıkışların, yükseklerin-alçakların bir araya gelmesinden ortaya çıkan kontrastı ortaya koyan otantik etek modelleri modern kadının özgün tarzını yaratmasında başrolü almaya geliyor.

  Asimetri, yoğun hareketliliği yaratır. Bu tarzda sınır kesimine sahip otantik etek modelleri sakin renklerde tercih edildiğinde, asimetrinin dinamikliği dengelenmiş olur. Fazla detay gerektirmeyen bu tarz modeller daha ziyade üst parçalarla canlandırılmalıdır. Belden sade bir kuşak detayına sahip asimetrik kesim otantik etek modelleri ile üstten hareketli motiflerin yer aldığı gömlek ve bluzları tercih edebilirsiniz. Kombinin dengesini sürdürmek için etek ile uyumlu renklerde bileklik ve kolyeleri takarak ahenk oluşturmanız da mümkün. Dahası bu tarz modern kombinlerde saçlarınızı daha sade modellerle şekillendirerek her ortama uygun şıklığa sahip olabilirsiniz.

  Anvelop Şimdi Çok Moda

  Doğal görünüşte yatan asimetri anvelop kesimlerle daha da belirgin hale geliyor. Ön bölgesinde anvelop detaya sahip otantik etek modelleri günlük rahatlığı getirirken, görünüş olarak da oldukça hoş bir formu yaratıyor. Etek uçlarına doğru geniş ve dökümlü yapısı olan anvelop otantik etek modelleri yine basit detaylar ile şekillendirildiğinde modern kadının tarzını ortaya koyarken kadınsılığı arttırıyor. Bir diğer adıyla zarf kesim olarak tarif edebileceğimiz anvelop otantik etek modelleri üzerinde uygulanan bohem stile uygun işlemeler, görünüşü baştan aşağı değiştirebiliyor. Canlı renkler ve neşeli motiflerle süslenmiş etekler daha çok informal ortamlar için uygunken, tekil renkte sade seçenekler sokak şıklığı ve formal ortamlar için uygunluk gösteriyor. Üst parçayla bütünlüğünü tamamlayarak, mesajını dengeleyebileceğiniz eteğiniz hangi an için tercih edecekseniz ona göre şekillenebiliyor.

  Havalı Görünümler İçin Kloş Kesim

  Rüzgarın hafif dokunuşları ile bile kolayca hareketlilik kazanan kloş kesim etekler, otantik etek modelleri arasında sıklıkla tercih edilenler. Hem doğal görünümüyle dikkat çeken hem de kadına gün içinde hareket esnekliği kazandıran kloş etekler ile özellikle yaz kombinleri yaratmak oldukça kolay. Dikkat çekici çan görünümüyle üzerindeki her deseni ve rengi görünür kılan otantik etek modelleri arasından kloş kesimi seçtiğinizde kombin yaratmak ise sadece birkaç dakikanızı alır.

  Siyah ve beyazın ciddi uyumunu ortaya koyan simetrik etnik motiflerle süslenmiş kloş kesim otantik etek modelleri plajda ve sokakta benzersiz görünüşler yakalamanıza olanak tanır. Göbek bölgesine kadar çıkan kuşaklı bele sahip modeller ile kısa üstleri bir araya getirerek kombininizi tamamlayabilir, boho aksesuarlarla kombininizin son rötuşlarını da yaparak sıcak yaz günlerinin tadını rahat parçalarınızla çıkarabilirsiniz.

  Desenli Midi Boy Otantik Etek ULOS21SSSKRW.005_319
  Desenli Midi Boy Otantik Etek
  289,00₺349,00₺
  %17
  Etnik Desenli Bohem Çift Katlı Etek ULOS19SSSKRW.024_324
  Etnik Desenli Bohem Çift Katlı Etek
  379,00₺469,00₺
  %19
  Etnik Desenli Bohem Haki Salaş Etek ULOS19SSSKRW.024_331
  Etnik Desenli Bohem Haki Salaş Etek
  379,00₺469,00₺
  %19
  Etnik Desenli Midi Boy Etek ULOS21SSSKRW.005_317
  Etnik Desenli Midi Boy Etek
  289,00₺349,00₺
  %17
  Etnik Haki Desenli İki Renkli Midi Boy Etek ULOS21SSSKRW.003_315
  Etnik Haki Desenli İki Renkli Midi Boy Etek
  369,00₺479,00₺
  %23
  Otantik Desenli Midi Boy Etek ULOS21SSSKRW.005_318
  Otantik Desenli Midi Boy Etek
  289,00₺349,00₺
  %17
  Salaş Turuncu Asimetrik Etek ULOS21SSSKRW.001_210
  Salaş Turuncu Asimetrik Etek
  529,00₺
  42 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp