Kapat


Sonuçları Filtrele

BEDEN
 • XS 8
 • S 107
 • S-M 100
 • M 107
 • M-L 98
 • L 106
 • XL 71
 • XXL 19
 • 44 14
 • 46 4
 • 42 36
 • Standart 12
 • L-XL 39
 • XL-XXL 5
RENK
 • Siyah 60
 • Beyaz 19
 • Kırmızı 56
 • Yeşil 42
 • Desenli 69
 • Mavi 34
 • Gri 3
 • Haki 7
 • Sarı 43
 • Turuncu 27
 • Bej 8
 • Bordo 20
 • Lacivert 9
 • Mor 4
 • Pembe 13
 • Krem 2
 • Kahverengi 25
 • Petrol 13
 • Antresit 1
 • Hardal 3
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Otantik Elbise

  Otantik Elbise Modelleri ve Fiyatları

  Kadınlar için giyinmek, bir ressamın tablosuna gösterdiği özen kadar hassastır. Çünkü kadınlar ruh hallerini ve fikirlerini ortaya koyan görünümü kazanmak için tarzlarını şekillendirmekten hoşlanırlar. Giyim, makyaj, aksesuar ve diğer tüm parçalar ile bütünlük yakalamak ise bir zevktir.

  Giyim tarzında doğallığı, olduğu gibi olmayı önemseyen kadınların tercihi otantik elbise olarak karşımıza çıkar. Eskinin sembollerini özünde barındıran ve modern dönemin monotonluğunu tanımayan etnik detaylar, saflığın getirdiği zarafeti ortaya koymak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri ile hayat buluyor. Bugün otantik olanın özünde yatan çok katmanlı ruhu yansıtan detayları elbiselerinde taşıyan ünlü isimleri dikkate aldığımızda, bu tarzın dünya genelinde moda sektörünün ölümsüz bir parçası haline geldiğini anlayabiliriz. Zira otantik elbise modelleri günümüz yaşantısı içinde farklılaşmak isteyenler için en güçlü seçenek olarak da düşünülebilir. Kalabalığın içinde monoton olandan kaçıp derine dalmak isteyenler otantik elbise modelleri ile benzersizliklerini ispatlayabilir; girdikleri ortamlarda parlayabilirler.

  Bohem Stilin Merkezinde Otantik Giyim

  Bohem tarzın yeniden canlandığı, modern kavramlar ile eski olan değerlerin bir arada harmanlandığı son dönemde otantik detaylar, bu sembolizmin güçlü parçaları olmayı başardı. Özgür ve sanatçı ruhun yaşatıldığı felsefi akım olarak tanıdığımız bohem stil bu nedenle doğal olarak otantik olanı da hayatımıza yeniden kazandırdı. Haliyle de otantik elbise modelleri günden güne çeşitlenerek moda dünyasında geniş bir alanı kaplamayı başardı.

  İnce Detaylar, Derin Anlamlar

  Günlük şıklığını yakalamak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri arasında yer alan ince detaylara sahip seçenekler oldukça rağbet görüyor. Yaka ve bel detayları bağımsız görünen otantik elbise modelleri üzerinde yer alan kıvrımlı ve renkli motifler evrenin tüm canlılığını bedenlerimizle buluşturuyor. Rengarenk desenlerin yer aldığı bu elbiseler, tek düzeliği kırıp yerine hayatın her yerinden bize ulaşan renkleri bir araya getirerek benzersiz bir ruhu ortaya koymamıza olanak tanıyor. Dahası rahat kesimi ile de vücudumuzu özgür bırakan bu otantik elbise modelleri bizi iş yaşantısının sıkıcılığından uzaklaştırarak, ferahlatıyor.

  Etnik motiflerle bezenmiş otantik elbise modelleri üzerinde yer alan ince detayların her kıvrımı ve her rengi hem karmaşayı hem de sıradanlığı uzaklaştırarak, eşsiz bir uyumu getiriyor. Bu elbiseleri tamamlayıcı parçaları da doğru bir şekilde seçtiğinizde, estetik açıdan benzersiz bir görünüme kavuşmanız an meselesi olabilir!

  Doğal ve Absürd Birleşiyor

  Modern olanı eskiyle birleştiren bohem giyim tarzının otantik elbise modelleri doğal olan ile absürd olanı da bir araya getiriyor. Sıradan giyim modellerinde karşılaşamayacağınız asimetrik kesimlerle şekillendirmiş etek uçları, çapraz cep detayları ve elbisenin kendisinden doğan kemerler fark edilebilirliğinizi arttırıyor. Doğal görünümü ile sadeliği kazandıran otantik elbise modelleri bu kendine has detaylar ile de dikkat çeken absürd görünümü yaratmanıza olanak tanıyor.

  Aksesuarlar ile Kombinlemekten Korkmayın

  Etnik motiflerin göze karmaşık geliyor olduğunu düşünebilirsiniz ancak asırlardır hayatımızda yer alan bu motifler artık gözlerimiz için yorucu olmamakla beraber, hepimizin aşina olduğu semboller. Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar, tamamlayıcı parçaların sadeliği olmalı. Bu anlamda hem aksesuarlar hem de makyaj konusunda sade opsiyonlara yönelebilirsiniz.

  Öncelikle otantik elbise modelleri ile kombin yaratırken zemin renginizi ve motiflerde yer alan ağırlıklı tonları belirleyin. Eğer koyu renk tonları üzerinde yer alan kıvrımlı motifler merkezdeki renk tonundan sadece biraz açıksa, makyaj tonunuzu motiflere göre baz alabilirsiniz. Eğer zemin renginiz daha açık ve motifler daha koyuysa, bu defa merkezde yer alan rengi baz alarak açık tonda makyajı tercih edin.

  Aksesuarlarınızı otantik elbise modelleri için şekillendirirken cesur olabilirsiniz. Otantik giyimin en iyi tamamlayıcıları kolyeler ve yüzüklerdir. Soğuk renklerin hakim olduğu otantik elbise modelleri için bakır ve firuze taşı aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz unsurlar olabilirler. Öte yandan altın detayları olan kaplan gözü taştan aksesuarlar da sıcak renkli otantik elbise modelleri için iyi bir tamamlayıcı olabilir.

  Gömlekler ve Uzun Kollular Geri Dönüyor

  Otantik elbise modelleri arasında gömlek elbise ve uzun kollu elbise alternatifleri yer alır. Yine birbirinden canlı etnik sembollerle bezenmiş olan bu seçenekler de otantik giyim tarzınızı ortaya koyarken size şıklık kazandırabilir. Özellikle daha formal ortamlarda tercih edebileceğiniz bu elbise modelleri için boy seçiminizi ise tamamen tamamlayıcılarınıza göre yapabilirsiniz.

  Ağırlıklı olarak midi boy seçeneklerin tercih edildiği gömlek elbise modellerinde, yaka detayının kazandırdığı şık görünümü ince bir kolye ile tamamlayabilir, midi makyajla görüntünüzü bütünleyebilirsiniz. Uzun kollu elbise modellerinde ise saçlarınızı serbest bırakarak, kemer kullanabilir ve yine midi makyaj ile bütünlük yaratabilirsiniz.

  Sonbahar ve Kış İçin Sıcak Modeller

  Havaların kasvetli ve soğuk olmaya başladığı sonbahar ve kış aylarında otantik elbise modelleri ile hem kendinizi sıcak tutabilir hem de çevrenizi ısıtan bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik hem açık hem de koyu renk tonları ile bunu başarmanız mümkün. Otantik giyim tarzının sevilen kumaşlarından pazen ve kadife ile vücut sıcaklığınızı koruyabilir, kıyafetinizin dokusu ve rengi ile de çevrenizi ısıtabilirsiniz.

  Bordo, kiremit ve hardal renk tonlarının bir arada yakaladığı sempatiklik sonbaharın büyüleyici görünümünü taşımanıza imkan veriyor. İsterseniz bu renk tonlarından yalnızca birisine sahip otantik elbise modelleri arasından da seçim yapabilir ve sıcaklığınızı dışa vurabilirsiniz.

  Daha serin ve karanlık kış ayları içinse haki, kahverengi ve lacivert tonlarını tercih edebilirsiniz. Yine bu renklerin de bolca bulunduğu otantik elbise modelleri çiçekli detaylar ile canlanarak kışın soğukluğunu dağıtmanıza olanak tanıyor. Zarif görünümünüz, pazen kumaşın verdiği sıcaklıkla bütünleşerek özgün tarzınızı dış dünya ile buluşturmanızı sağlıyor.

  Cesur Kesimler Cesur Desenler

  Kadınlar elbise tercih ederken kesim, renk ve desen gibi faktörlere incelik gösterirler. Bu detayların her biri fiziksel görünüm ile beraber elbisenin ruhunu da etkiler. Bu anlamda otantik elbise modelleri geniş bir yelpazede seçenek ile karşımıza çıkıyor.

  Dikey motiflerin etrafını saran dairesel detaylar midi boy uzun kollu elbise tercihlerinde mutlaka dikkate alınması gereken unsurlar. Özellikle su yeşili ve inceden kendisini gösteren sarı tonlar bu tip motiflerde başarılı bir kontrast yaratırken, otantik elbise modelleri doğal şıklığı da beraberinde getiriyor.

  Üçgenlerin, karelerin ve asimetrik köşeli şekillerin yer aldığı asimetrik kesim maxi boy elbise modellerinde ise bordo, kahverengi, hardal üçlüsü etnik görünümün yanında günlük şıklığın yakalanmasına olanak tanıyor. Bu doğal görünümün en iyi tamamlayıcısı olarak ise karşımıza siyah renk sade sandaletler çıkıyor.

  Çok Katmanlı Ruh ile Otantik Olanı Canlandırın

  Otantik stilin asırlar boyunca gelişen ve birbiri üzerine binen katmanları var. Bu katmanlar yalnızca çeşitlenen motiflerde değil, elbise modellerinde de kendisini gösteriyor. Göğüs ve etek hizasında asimetrik bir şekilde konumlandırılmış etnik motiflerin yer aldığı otantik elbise modelleri kalan bölgelerinde tek renk ile motiflerin daha belirgin hale gelmesine olanak tanıyor. Daha ötesinde bu tarz modern ve eski olanın harmanlandığı otantik elbise modelleri kesimleri ile de asimetri yaratarak sizi dikkat çekici olmanın ötesine taşıyor.

  Bohem Bordo Elbise E126bordo
  Bohem Bordo Elbise
  99 ₺269 ₺
  At Checkouts %63 Off
  Çiçekli Elbise - E66yesilcesni E66yesilcesni
  Çiçekli Elbise - E66yesilcesni
  99 ₺179 ₺
  At Checkouts %45 Off
  Otantik Desenli Çapraz Askılı Kırmızı Uzun Elbise E107hawaikırmızı
  Otantik Desenli Çapraz Askılı Kırmızı Uzun Elbise
  189 ₺284 ₺
  At Checkouts %33 Off
  Bohem Kısa Kamel Elbise E138kamel
  Bohem Kısa Kamel Elbise
  99 ₺209 ₺
  At Checkouts %53 Off
  Otantik Amazon Desenli U Yaka Siyah Uzun Elbise Tükendi E107siyahamazon
  Otantik Amazon Desenli U Yaka Siyah Uzun Elbise
  189 ₺284 ₺
  At Checkouts %33 Off
  Otantik Desenli Lacivert Çapraz Askılı Maxi Elbise E107amazonlacivert
  Otantik Desenli Lacivert Çapraz Askılı Maxi Elbise
  189 ₺284 ₺
  At Checkouts %33 Off
  Palmiye Desenli Asimetrik Etekli Haki Elbise E99hakipalmiye
  Palmiye Desenli Asimetrik Etekli Haki Elbise
  154 ₺249 ₺
  At Checkouts %38 Off
  Etnik Desenli Ribana Detaylı Kahverengi Elbise Tükendi E111karatdesen
  Etnik Desenli Ribana Detaylı Kahverengi Elbise
  79 ₺149 ₺
  At Checkouts %47 Off
  Çiçek Desenli Dantelli Kare Yaka Mini Pazen Elbise Tükendi E91kırmızıçiçekli
  Çiçek Desenli Dantelli Kare Yaka Mini Pazen Elbise
  99 ₺149 ₺
  At Checkouts %34 Off
  Etnik Çiçek Desenli Askılı Uzun Kırmızı Elbise Tükendi E77kırmızıbahçe
  Etnik Çiçek Desenli Askılı Uzun Kırmızı Elbise
  219 ₺269 ₺
  At Checkouts %19 Off
  Otantik Desenli Yırtmaçlı Kruvaze Bohem Elbise Tükendi E108morocco
  Otantik Desenli Yırtmaçlı Kruvaze Bohem Elbise
  119 ₺229 ₺
  At Checkouts %48 Off
  Bisiklet Yaka Biye Detaylı Cepli Tunik Elbise Tükendi E11petrol
  Bisiklet Yaka Biye Detaylı Cepli Tunik Elbise
  79 ₺112 ₺
  At Checkouts %29 Off
  187 sonuçtan 103 ile 136 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp