Kapat


Categories

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 39
 • Beyaz 9
 • Kırmızı 30
 • Yeşil 32
 • Desenli 32
 • Mavi 24
 • Gri 5
 • Haki 8
 • Sarı 28
 • Turuncu 13
 • Bej 4
 • Bordo 11
 • Lacivert 9
 • Mor 2
 • Pembe 8
 • Krem 1
 • Kahverengi 12
 • Petrol 2
 • Hardal 3
BEDEN
 • XS 6
 • S 64
 • S-M 62
 • M 64
 • M-L 62
 • L 64
 • XL 53
 • XXL 20
 • 44 10
 • 46 3
 • 42 36
 • STD 10
 • L-XL 41
 • XL-XXL 11
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Otantik Elbise

  Otantik Elbise Modelleri ve Fiyatları

  Kadınlar için giyinmek, bir ressamın tablosuna gösterdiği özen kadar hassastır. Çünkü kadınlar ruh hallerini ve fikirlerini ortaya koyan görünümü kazanmak için tarzlarını şekillendirmekten hoşlanırlar. Giyim, makyaj, aksesuar ve diğer tüm parçalar ile bütünlük yakalamak ise bir zevktir.

  Giyim tarzında doğallığı, olduğu gibi olmayı önemseyen kadınların tercihi otantik elbise olarak karşımıza çıkar. Eskinin sembollerini özünde barındıran ve modern dönemin monotonluğunu tanımayan etnik detaylar, saflığın getirdiği zarafeti ortaya koymak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri ile hayat buluyor. Bugün otantik olanın özünde yatan çok katmanlı ruhu yansıtan detayları elbiselerinde taşıyan ünlü isimleri dikkate aldığımızda, bu tarzın dünya genelinde moda sektörünün ölümsüz bir parçası haline geldiğini anlayabiliriz. Zira otantik elbise modelleri günümüz yaşantısı içinde farklılaşmak isteyenler için en güçlü seçenek olarak da düşünülebilir. Kalabalığın içinde monoton olandan kaçıp derine dalmak isteyenler otantik elbise modelleri ile benzersizliklerini ispatlayabilir; girdikleri ortamlarda parlayabilirler.

  Bohem Stilin Merkezinde Otantik Giyim

  Bohem tarzın yeniden canlandığı, modern kavramlar ile eski olan değerlerin bir arada harmanlandığı son dönemde otantik detaylar, bu sembolizmin güçlü parçaları olmayı başardı. Özgür ve sanatçı ruhun yaşatıldığı felsefi akım olarak tanıdığımız bohem stil bu nedenle doğal olarak otantik olanı da hayatımıza yeniden kazandırdı. Haliyle de otantik elbise modelleri günden güne çeşitlenerek moda dünyasında geniş bir alanı kaplamayı başardı.

  İnce Detaylar, Derin Anlamlar

  Günlük şıklığını yakalamak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri arasında yer alan ince detaylara sahip seçenekler oldukça rağbet görüyor. Yaka ve bel detayları bağımsız görünen otantik elbise modelleri üzerinde yer alan kıvrımlı ve renkli motifler evrenin tüm canlılığını bedenlerimizle buluşturuyor. Rengarenk desenlerin yer aldığı bu elbiseler, tek düzeliği kırıp yerine hayatın her yerinden bize ulaşan renkleri bir araya getirerek benzersiz bir ruhu ortaya koymamıza olanak tanıyor. Dahası rahat kesimi ile de vücudumuzu özgür bırakan bu otantik elbise modelleri bizi iş yaşantısının sıkıcılığından uzaklaştırarak, ferahlatıyor.

  Etnik motiflerle bezenmiş otantik elbise modelleri üzerinde yer alan ince detayların her kıvrımı ve her rengi hem karmaşayı hem de sıradanlığı uzaklaştırarak, eşsiz bir uyumu getiriyor. Bu elbiseleri tamamlayıcı parçaları da doğru bir şekilde seçtiğinizde, estetik açıdan benzersiz bir görünüme kavuşmanız an meselesi olabilir!

  Doğal ve Absürd Birleşiyor

  Modern olanı eskiyle birleştiren bohem giyim tarzının otantik elbise modelleri doğal olan ile absürd olanı da bir araya getiriyor. Sıradan giyim modellerinde karşılaşamayacağınız asimetrik kesimlerle şekillendirmiş etek uçları, çapraz cep detayları ve elbisenin kendisinden doğan kemerler fark edilebilirliğinizi arttırıyor. Doğal görünümü ile sadeliği kazandıran otantik elbise modelleri bu kendine has detaylar ile de dikkat çeken absürd görünümü yaratmanıza olanak tanıyor.

  Aksesuarlar ile Kombinlemekten Korkmayın

  Etnik motiflerin göze karmaşık geliyor olduğunu düşünebilirsiniz ancak asırlardır hayatımızda yer alan bu motifler artık gözlerimiz için yorucu olmamakla beraber, hepimizin aşina olduğu semboller. Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar, tamamlayıcı parçaların sadeliği olmalı. Bu anlamda hem aksesuarlar hem de makyaj konusunda sade opsiyonlara yönelebilirsiniz.

  Öncelikle otantik elbise modelleri ile kombin yaratırken zemin renginizi ve motiflerde yer alan ağırlıklı tonları belirleyin. Eğer koyu renk tonları üzerinde yer alan kıvrımlı motifler merkezdeki renk tonundan sadece biraz açıksa, makyaj tonunuzu motiflere göre baz alabilirsiniz. Eğer zemin renginiz daha açık ve motifler daha koyuysa, bu defa merkezde yer alan rengi baz alarak açık tonda makyajı tercih edin.

  Aksesuarlarınızı otantik elbise modelleri için şekillendirirken cesur olabilirsiniz. Otantik giyimin en iyi tamamlayıcıları kolyeler ve yüzüklerdir. Soğuk renklerin hakim olduğu otantik elbise modelleri için bakır ve firuze taşı aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz unsurlar olabilirler. Öte yandan altın detayları olan kaplan gözü taştan aksesuarlar da sıcak renkli otantik elbise modelleri için iyi bir tamamlayıcı olabilir.

  Gömlekler ve Uzun Kollular Geri Dönüyor

  Otantik elbise modelleri arasında gömlek elbise ve uzun kollu elbise alternatifleri yer alır. Yine birbirinden canlı etnik sembollerle bezenmiş olan bu seçenekler de otantik giyim tarzınızı ortaya koyarken size şıklık kazandırabilir. Özellikle daha formal ortamlarda tercih edebileceğiniz bu elbise modelleri için boy seçiminizi ise tamamen tamamlayıcılarınıza göre yapabilirsiniz.

  Ağırlıklı olarak midi boy seçeneklerin tercih edildiği gömlek elbise modellerinde, yaka detayının kazandırdığı şık görünümü ince bir kolye ile tamamlayabilir, midi makyajla görüntünüzü bütünleyebilirsiniz. Uzun kollu elbise modellerinde ise saçlarınızı serbest bırakarak, kemer kullanabilir ve yine midi makyaj ile bütünlük yaratabilirsiniz.

  Sonbahar ve Kış İçin Sıcak Modeller

  Havaların kasvetli ve soğuk olmaya başladığı sonbahar ve kış aylarında otantik elbise modelleri ile hem kendinizi sıcak tutabilir hem de çevrenizi ısıtan bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik hem açık hem de koyu renk tonları ile bunu başarmanız mümkün. Otantik giyim tarzının sevilen kumaşlarından pazen ve kadife ile vücut sıcaklığınızı koruyabilir, kıyafetinizin dokusu ve rengi ile de çevrenizi ısıtabilirsiniz.

  Bordo, kiremit ve hardal renk tonlarının bir arada yakaladığı sempatiklik sonbaharın büyüleyici görünümünü taşımanıza imkan veriyor. İsterseniz bu renk tonlarından yalnızca birisine sahip otantik elbise modelleri arasından da seçim yapabilir ve sıcaklığınızı dışa vurabilirsiniz.

  Daha serin ve karanlık kış ayları içinse haki, kahverengi ve lacivert tonlarını tercih edebilirsiniz. Yine bu renklerin de bolca bulunduğu otantik elbise modelleri çiçekli detaylar ile canlanarak kışın soğukluğunu dağıtmanıza olanak tanıyor. Zarif görünümünüz, pazen kumaşın verdiği sıcaklıkla bütünleşerek özgün tarzınızı dış dünya ile buluşturmanızı sağlıyor.

  Cesur Kesimler Cesur Desenler

  Kadınlar elbise tercih ederken kesim, renk ve desen gibi faktörlere incelik gösterirler. Bu detayların her biri fiziksel görünüm ile beraber elbisenin ruhunu da etkiler. Bu anlamda otantik elbise modelleri geniş bir yelpazede seçenek ile karşımıza çıkıyor.

  Dikey motiflerin etrafını saran dairesel detaylar midi boy uzun kollu elbise tercihlerinde mutlaka dikkate alınması gereken unsurlar. Özellikle su yeşili ve inceden kendisini gösteren sarı tonlar bu tip motiflerde başarılı bir kontrast yaratırken, otantik elbise modelleri doğal şıklığı da beraberinde getiriyor.

  Üçgenlerin, karelerin ve asimetrik köşeli şekillerin yer aldığı asimetrik kesim maxi boy elbise modellerinde ise bordo, kahverengi, hardal üçlüsü etnik görünümün yanında günlük şıklığın yakalanmasına olanak tanıyor. Bu doğal görünümün en iyi tamamlayıcısı olarak ise karşımıza siyah renk sade sandaletler çıkıyor.

  Çok Katmanlı Ruh ile Otantik Olanı Canlandırın

  Otantik stilin asırlar boyunca gelişen ve birbiri üzerine binen katmanları var. Bu katmanlar yalnızca çeşitlenen motiflerde değil, elbise modellerinde de kendisini gösteriyor. Göğüs ve etek hizasında asimetrik bir şekilde konumlandırılmış etnik motiflerin yer aldığı otantik elbise modelleri kalan bölgelerinde tek renk ile motiflerin daha belirgin hale gelmesine olanak tanıyor. Daha ötesinde bu tarz modern ve eski olanın harmanlandığı otantik elbise modelleri kesimleri ile de asimetri yaratarak sizi dikkat çekici olmanın ötesine taşıyor.

  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Yeşil Çiçekli Elbise ULOS19FWDRSW.015_188
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Yeşil Çiçekli Elbise
  329379
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Uzun Kollu Katlı Desenli Elbise ULOS21SFELBW.001_241
  Uzun Kollu Katlı Desenli Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Mürdüm Desenli Uzun Kollu Diz Boyu Gömlek Elbise ULOS19FWDRSW.016_241
  Mürdüm Desenli Uzun Kollu Diz Boyu Gömlek Elbise
  289339
  At Checkouts %15 Off
  Hızlı Kargo
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Haki Desenli Elbise ULOS19FWDRSW.002_274
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Haki Desenli Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Aplike Gizli Fermuarlı Siyah Desenli Pazen Elbise ULOS19FWDRSW.007_186
  Aplike Gizli Fermuarlı Siyah Desenli Pazen Elbise
  249299
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Retro Desenli V Yaka Uzun Kollu Balon Elbise ULOS19FWDRSW.010_032
  Retro Desenli V Yaka Uzun Kollu Balon Elbise
  369429
  At Checkouts %14 Off
  Hızlı Kargo
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Bordo Çiçekli Elbise ULOS19FWDRSW.015_266
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Bordo Çiçekli Elbise
  329379
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Gri Desenli Kısa Uzun Kollu Robadan Elbise ULOS21FWELBW.001_248
  Gri Desenli Kısa Uzun Kollu Robadan Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Roma Desen Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise ULOS21SFDRSW.002_075
  Roma Desen Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise
  299329
  At Checkouts %9 Off
  Hızlı Kargo
  Uzun Kollu Katlı Haki Desenli Elbise ULOS21SFELBW.001_278
  Uzun Kollu Katlı Haki Desenli Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Düğmeli Uzun Kollu Diz Boyu Siyah Gömlek Elbise ULOS19FWDRSW.016_001
  Düğmeli Uzun Kollu Diz Boyu Siyah Gömlek Elbise
  289339
  At Checkouts %15 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Aplike Gizli Fermuarlı Siyah Pazen Elbise ULOS19FWDRSW.007_265
  Çiçek Aplike Gizli Fermuarlı Siyah Pazen Elbise
  249299
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Uzun Kollu Kışlık Patch Elbise ULOS20FWDRSW.003_084
  Otantik Desenli Uzun Kollu Kışlık Patch Elbise
  349419
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Etnik Desen Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Elbise ULOS19FWDRSW.002_075
  Etnik Desen Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Retro Desenli Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise ULOS21SFDRSW.002_032
  Retro Desenli Uzun Kollu Asimetrik Kesim Kışlık Kadın Elbise
  299329
  At Checkouts %9 Off
  Hızlı Kargo
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Hardal Çiçekli Elbise ULOS19FWDRSW.015_187
  Hakim Yaka Detaylı Cepli Uzun Kollu Hardal Çiçekli Elbise
  329379
  At Checkouts %13 Off
  Hızlı Kargo
  Uzun Kollu Katlı Gri Elbise ULOS21SFELBW.001_058
  Uzun Kollu Katlı Gri Elbise
  329399
  At Checkouts %18 Off
  Kuşak Detaylı V Yaka Uzun Kollu Kloş Haki Elbise ULOS19SSDRSW.008_125
  Kuşak Detaylı V Yaka Uzun Kollu Kloş Haki Elbise
  379429
  At Checkouts %12 Off
  Hızlı Kargo
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise ULOS19FWDRSW.002_223
  Kayık Yaka Büzgülü Uzun Kollu Siyah Desenli Elbise
  289349
  At Checkouts %17 Off
  Hızlı Kargo
  Ön Robalı Beli Bağcıklı V Yaka Kışlık Bordo Elbise ULOS19FWDRSW.001_056
  Ön Robalı Beli Bağcıklı V Yaka Kışlık Bordo Elbise
  229269
  At Checkouts %15 Off
  Hızlı Kargo
  Karat Desenli Derin V Yaka Uzun Kollu Elbise ULOS19FWDRSW.010_037
  Karat Desenli Derin V Yaka Uzun Kollu Elbise
  369429
  At Checkouts %14 Off
  Hızlı Kargo
  107 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.
 • TOPTAN SATIŞ
 • Los Banditos © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  TOPTAN SATIŞ

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp