Kapat


Categories

Sonuçları Filtrele

BEDEN
 • XS 5
 • S 67
 • S-M 64
 • M 67
 • M-L 64
 • L 67
 • XL 58
 • XXL 20
 • 44 10
 • 46 3
 • 42 38
 • Standart 9
 • L-XL 42
 • XL-XXL 11
RENK
 • Siyah 40
 • Beyaz 12
 • Kırmızı 33
 • Yeşil 30
 • Desenli 34
 • Mavi 24
 • Gri 5
 • Haki 8
 • Sarı 28
 • Turuncu 14
 • Bej 5
 • Bordo 12
 • Lacivert 10
 • Mor 2
 • Pembe 9
 • Krem 1
 • Kahverengi 14
 • Petrol 2
 • Hardal 3
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Otantik Elbise

  Otantik Elbise Modelleri ve Fiyatları

  Kadınlar için giyinmek, bir ressamın tablosuna gösterdiği özen kadar hassastır. Çünkü kadınlar ruh hallerini ve fikirlerini ortaya koyan görünümü kazanmak için tarzlarını şekillendirmekten hoşlanırlar. Giyim, makyaj, aksesuar ve diğer tüm parçalar ile bütünlük yakalamak ise bir zevktir.

  Giyim tarzında doğallığı, olduğu gibi olmayı önemseyen kadınların tercihi otantik elbise olarak karşımıza çıkar. Eskinin sembollerini özünde barındıran ve modern dönemin monotonluğunu tanımayan etnik detaylar, saflığın getirdiği zarafeti ortaya koymak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri ile hayat buluyor. Bugün otantik olanın özünde yatan çok katmanlı ruhu yansıtan detayları elbiselerinde taşıyan ünlü isimleri dikkate aldığımızda, bu tarzın dünya genelinde moda sektörünün ölümsüz bir parçası haline geldiğini anlayabiliriz. Zira otantik elbise modelleri günümüz yaşantısı içinde farklılaşmak isteyenler için en güçlü seçenek olarak da düşünülebilir. Kalabalığın içinde monoton olandan kaçıp derine dalmak isteyenler otantik elbise modelleri ile benzersizliklerini ispatlayabilir; girdikleri ortamlarda parlayabilirler.

  Bohem Stilin Merkezinde Otantik Giyim

  Bohem tarzın yeniden canlandığı, modern kavramlar ile eski olan değerlerin bir arada harmanlandığı son dönemde otantik detaylar, bu sembolizmin güçlü parçaları olmayı başardı. Özgür ve sanatçı ruhun yaşatıldığı felsefi akım olarak tanıdığımız bohem stil bu nedenle doğal olarak otantik olanı da hayatımıza yeniden kazandırdı. Haliyle de otantik elbise modelleri günden güne çeşitlenerek moda dünyasında geniş bir alanı kaplamayı başardı.

  İnce Detaylar, Derin Anlamlar

  Günlük şıklığını yakalamak isteyen kadınlar için otantik elbise modelleri arasında yer alan ince detaylara sahip seçenekler oldukça rağbet görüyor. Yaka ve bel detayları bağımsız görünen otantik elbise modelleri üzerinde yer alan kıvrımlı ve renkli motifler evrenin tüm canlılığını bedenlerimizle buluşturuyor. Rengarenk desenlerin yer aldığı bu elbiseler, tek düzeliği kırıp yerine hayatın her yerinden bize ulaşan renkleri bir araya getirerek benzersiz bir ruhu ortaya koymamıza olanak tanıyor. Dahası rahat kesimi ile de vücudumuzu özgür bırakan bu otantik elbise modelleri bizi iş yaşantısının sıkıcılığından uzaklaştırarak, ferahlatıyor.

  Etnik motiflerle bezenmiş otantik elbise modelleri üzerinde yer alan ince detayların her kıvrımı ve her rengi hem karmaşayı hem de sıradanlığı uzaklaştırarak, eşsiz bir uyumu getiriyor. Bu elbiseleri tamamlayıcı parçaları da doğru bir şekilde seçtiğinizde, estetik açıdan benzersiz bir görünüme kavuşmanız an meselesi olabilir!

  Doğal ve Absürd Birleşiyor

  Modern olanı eskiyle birleştiren bohem giyim tarzının otantik elbise modelleri doğal olan ile absürd olanı da bir araya getiriyor. Sıradan giyim modellerinde karşılaşamayacağınız asimetrik kesimlerle şekillendirmiş etek uçları, çapraz cep detayları ve elbisenin kendisinden doğan kemerler fark edilebilirliğinizi arttırıyor. Doğal görünümü ile sadeliği kazandıran otantik elbise modelleri bu kendine has detaylar ile de dikkat çeken absürd görünümü yaratmanıza olanak tanıyor.

  Aksesuarlar ile Kombinlemekten Korkmayın

  Etnik motiflerin göze karmaşık geliyor olduğunu düşünebilirsiniz ancak asırlardır hayatımızda yer alan bu motifler artık gözlerimiz için yorucu olmamakla beraber, hepimizin aşina olduğu semboller. Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar, tamamlayıcı parçaların sadeliği olmalı. Bu anlamda hem aksesuarlar hem de makyaj konusunda sade opsiyonlara yönelebilirsiniz.

  Öncelikle otantik elbise modelleri ile kombin yaratırken zemin renginizi ve motiflerde yer alan ağırlıklı tonları belirleyin. Eğer koyu renk tonları üzerinde yer alan kıvrımlı motifler merkezdeki renk tonundan sadece biraz açıksa, makyaj tonunuzu motiflere göre baz alabilirsiniz. Eğer zemin renginiz daha açık ve motifler daha koyuysa, bu defa merkezde yer alan rengi baz alarak açık tonda makyajı tercih edin.

  Aksesuarlarınızı otantik elbise modelleri için şekillendirirken cesur olabilirsiniz. Otantik giyimin en iyi tamamlayıcıları kolyeler ve yüzüklerdir. Soğuk renklerin hakim olduğu otantik elbise modelleri için bakır ve firuze taşı aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz unsurlar olabilirler. Öte yandan altın detayları olan kaplan gözü taştan aksesuarlar da sıcak renkli otantik elbise modelleri için iyi bir tamamlayıcı olabilir.

  Gömlekler ve Uzun Kollular Geri Dönüyor

  Otantik elbise modelleri arasında gömlek elbise ve uzun kollu elbise alternatifleri yer alır. Yine birbirinden canlı etnik sembollerle bezenmiş olan bu seçenekler de otantik giyim tarzınızı ortaya koyarken size şıklık kazandırabilir. Özellikle daha formal ortamlarda tercih edebileceğiniz bu elbise modelleri için boy seçiminizi ise tamamen tamamlayıcılarınıza göre yapabilirsiniz.

  Ağırlıklı olarak midi boy seçeneklerin tercih edildiği gömlek elbise modellerinde, yaka detayının kazandırdığı şık görünümü ince bir kolye ile tamamlayabilir, midi makyajla görüntünüzü bütünleyebilirsiniz. Uzun kollu elbise modellerinde ise saçlarınızı serbest bırakarak, kemer kullanabilir ve yine midi makyaj ile bütünlük yaratabilirsiniz.

  Sonbahar ve Kış İçin Sıcak Modeller

  Havaların kasvetli ve soğuk olmaya başladığı sonbahar ve kış aylarında otantik elbise modelleri ile hem kendinizi sıcak tutabilir hem de çevrenizi ısıtan bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik hem açık hem de koyu renk tonları ile bunu başarmanız mümkün. Otantik giyim tarzının sevilen kumaşlarından pazen ve kadife ile vücut sıcaklığınızı koruyabilir, kıyafetinizin dokusu ve rengi ile de çevrenizi ısıtabilirsiniz.

  Bordo, kiremit ve hardal renk tonlarının bir arada yakaladığı sempatiklik sonbaharın büyüleyici görünümünü taşımanıza imkan veriyor. İsterseniz bu renk tonlarından yalnızca birisine sahip otantik elbise modelleri arasından da seçim yapabilir ve sıcaklığınızı dışa vurabilirsiniz.

  Daha serin ve karanlık kış ayları içinse haki, kahverengi ve lacivert tonlarını tercih edebilirsiniz. Yine bu renklerin de bolca bulunduğu otantik elbise modelleri çiçekli detaylar ile canlanarak kışın soğukluğunu dağıtmanıza olanak tanıyor. Zarif görünümünüz, pazen kumaşın verdiği sıcaklıkla bütünleşerek özgün tarzınızı dış dünya ile buluşturmanızı sağlıyor.

  Cesur Kesimler Cesur Desenler

  Kadınlar elbise tercih ederken kesim, renk ve desen gibi faktörlere incelik gösterirler. Bu detayların her biri fiziksel görünüm ile beraber elbisenin ruhunu da etkiler. Bu anlamda otantik elbise modelleri geniş bir yelpazede seçenek ile karşımıza çıkıyor.

  Dikey motiflerin etrafını saran dairesel detaylar midi boy uzun kollu elbise tercihlerinde mutlaka dikkate alınması gereken unsurlar. Özellikle su yeşili ve inceden kendisini gösteren sarı tonlar bu tip motiflerde başarılı bir kontrast yaratırken, otantik elbise modelleri doğal şıklığı da beraberinde getiriyor.

  Üçgenlerin, karelerin ve asimetrik köşeli şekillerin yer aldığı asimetrik kesim maxi boy elbise modellerinde ise bordo, kahverengi, hardal üçlüsü etnik görünümün yanında günlük şıklığın yakalanmasına olanak tanıyor. Bu doğal görünümün en iyi tamamlayıcısı olarak ise karşımıza siyah renk sade sandaletler çıkıyor.

  Çok Katmanlı Ruh ile Otantik Olanı Canlandırın

  Otantik stilin asırlar boyunca gelişen ve birbiri üzerine binen katmanları var. Bu katmanlar yalnızca çeşitlenen motiflerde değil, elbise modellerinde de kendisini gösteriyor. Göğüs ve etek hizasında asimetrik bir şekilde konumlandırılmış etnik motiflerin yer aldığı otantik elbise modelleri kalan bölgelerinde tek renk ile motiflerin daha belirgin hale gelmesine olanak tanıyor. Daha ötesinde bu tarz modern ve eski olanın harmanlandığı otantik elbise modelleri kesimleri ile de asimetri yaratarak sizi dikkat çekici olmanın ötesine taşıyor.

  Askılı Belden Bağlamalı Desenli Elbise ULOS21SSDRSW.010_230
  Askılı Belden Bağlamalı Desenli Elbise
  289347
  At Checkouts %17 Off
  Otantik Desenli Yazlık V Yakalı Elbise ULOS21SSDRSW.007_210
  Otantik Desenli Yazlık V Yakalı Elbise
  239287
  At Checkouts %17 Off
  Lacivert Desenli Asimetrik Etekli Haki Elbise ULOS19SSDRSW.041_228
  Lacivert Desenli Asimetrik Etekli Haki Elbise
  189329
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Etnik Desenli Düğmeli Kısa Kollu Kloş Elbise ULOS19SSDRSW.040_029
  Etnik Desenli Düğmeli Kısa Kollu Kloş Elbise
  189287
  At Checkouts %34 Off
  Hızlı Kargo
  Salaş Düğmeli Batik Uzun Kollu Elbise ULOS21SSDRSW.016_033
  Salaş Düğmeli Batik Uzun Kollu Elbise
  189329
  At Checkouts %43 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçekli Yazlık Desenli Uzun Elbise ULOS19SSDRSW.028_143
  Çiçekli Yazlık Desenli Uzun Elbise
  199335
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Kırmızı Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Tunik Elbise ULOS19SSDRSW.025_217
  Kırmızı Bohem Truvakar Kol Yırtmaçlı Tunik Elbise
  149287
  At Checkouts %48 Off
  Hızlı Kargo
  Asimetrik Etek Ucu Kayık Yaka Cepli Larci Stella Elbise ULOS19SSDRSW.017_100
  Asimetrik Etek Ucu Kayık Yaka Cepli Larci Stella Elbise
  199335
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Yırtmaç Detaylı Kemerli Turuncu Desenli Yazlık Elbise ULOS21SSDRSW.015_227
  Yırtmaç Detaylı Kemerli Turuncu Desenli Yazlık Elbise
  219299
  At Checkouts %27 Off
  Hızlı Kargo
  Çiçek Desenli Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise ULOS21SSDRSW.005_152
  Çiçek Desenli Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise
  159263
  At Checkouts %40 Off
  Hızlı Kargo
  Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Krem Elbise ULOS21SSDRSW.013_042
  Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Krem Elbise
  179311
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Krem Midi Boy Çapraz Askılı Elbise ULOS21SFDRSW.001_042
  Krem Midi Boy Çapraz Askılı Elbise
  169347
  At Checkouts %51 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Desenli Bohem Tarz U Yaka Patch Elbise ULOS19SSDRSW.005_232
  Otantik Desenli Bohem Tarz U Yaka Patch Elbise
  199319
  At Checkouts %38 Off
  Hızlı Kargo
  Yırtmaç Detaylı Kemerli Kırmızı Desenli Yazlık Elbise ULOS21SSDRSW.015_217
  Yırtmaç Detaylı Kemerli Kırmızı Desenli Yazlık Elbise
  219299
  At Checkouts %27 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Boncuk Süslemeli Günlük Uzun Haki Elbise ULOS19SSDRSW.009_059
  Otantik Boncuk Süslemeli Günlük Uzun Haki Elbise
  169275
  At Checkouts %39 Off
  Hızlı Kargo
  Lacivert Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise ULOS19SSDRSW.020_130
  Lacivert Desenli Bohem Kayık Yaka Cepli Uzun Günlük Elbise
  199319
  At Checkouts %38 Off
  Hızlı Kargo
  Retro Desenli Boyundan Askılı Uzun Kloş Elbise ULOS21SSDRSW.006_215
  Retro Desenli Boyundan Askılı Uzun Kloş Elbise
  189279
  At Checkouts %32 Off
  Hızlı Kargo
  Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Siyah Elbise ULOS21SSDRSW.013_001
  Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Siyah Elbise
  179311
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Otantik Havuz Yaka Yarım Kollu Bej Çiçekli Uzun Elbise ULOS19SSDRSW.018_102
  Otantik Havuz Yaka Yarım Kollu Bej Çiçekli Uzun Elbise
  199359
  At Checkouts %45 Off
  Hızlı Kargo
  Yeşil Midi Boy Çapraz Askılı Elbise ULOS21SFDRSW.001_060
  Yeşil Midi Boy Çapraz Askılı Elbise
  169347
  At Checkouts %51 Off
  Hızlı Kargo
  Bohem Tarz Geniş Askılı Düğme Detaylı Siyah Elbise ULOS19SSDRSW.028_001
  Bohem Tarz Geniş Askılı Düğme Detaylı Siyah Elbise
  199335
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Desenli Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Elbise ULOS21SSDRSW.013_215
  Desenli Yırtmaç Detaylı Sırt Dekolteli Elbise
  179311
  At Checkouts %42 Off
  Hızlı Kargo
  Etnik Desenli Kayık Yaka Asimetrik Kesimli Elbise ULOS19SSDRSW.017_029
  Etnik Desenli Kayık Yaka Asimetrik Kesimli Elbise
  199335
  At Checkouts %41 Off
  Hızlı Kargo
  Siyah Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise ULOS21SSDRSW.005_001
  Siyah Yandan Bağlamalı Kare Yaka Elbise
  159263
  At Checkouts %40 Off
  Hızlı Kargo
  101 sonuçtan 1 ile 34 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp