Kapat

Categories

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 12
 • Beyaz 6
 • Kırmızı 7
 • Yeşil 6
 • Mavi 2
 • Gri 7
 • Sarı 10
 • Turuncu 1
 • Bordo 1
 • Pembe 1
BEDEN
 • S 19
 • S-M 19
 • M 19
 • M-L 19
 • L 19
 • XL 19
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Erkek Tişört

  Erkek Tişört Modelleri ve Özel Tasarım Erkek Tişört Fiyatları

  Günlük giyimde her an harekete geçmeye hazır olanlar için tişörtler eşi benzeri olmayan parçalardır. Tekilliği, sadeliği ve kombin kolaylığı ile tişört sabah kahvesini yudumlayıp, dünyayı keşfetmeye hazır olanlar için gardıroplarda sayısız alternatifle yer alır. Modern dönemde kendisi için farklılığı arayanlara özel olarak bohem felsefe ile yeniden yorumlanan erkek tişört modelleri ise bu hareketliliğe ruh ve özgünlük kazandırıyor. Günün ilk saatlerinden, son dakikalarına kadar kendisini ifade etmekten ve bir adım ileri gitmekten çekinmeyen erkekler için rahatlığı ile ön plana çıkan bohem erkek tişört modelleri üzerinde yer alan baskılar ise bin türlü hikayeyi anlatıyor. Soyutluğun, somut anlam kazandığı bohem ruha özgü erkek tişört modelleri ile sen de kendi özgünlüğünü ortaya koyabilir, günlük rahatlığında tişörtün gücünden yararlanabilirsin.

  Tişört, sıklıkla kısa kollu olan ve özellikle yazlık giyimde tek parça olarak tercih edilen ince kumaştan parçalardır. Üst giyim olarak tişört tercih edilen renk, kumaş, baskı ve daha birçok uygulamaya göre farklılaşabilir. Uzun bir dönem farklı alternatiflerini bulmak istediğimizde dar alana düştüğümüz tişörtlerde sınırlar artık tamamen ortadan kalktı. Sanatsal olanın, popüler olana uygulanmasını öngören “artpop” stilinin de öne çıkması ile beraber bohem uygulamalara tamamen müsait hale gelen erkek tişört modelleri artık sıradan değil tamamen özgün görünümlerin adresi haline geldi.

  Baskılar Hikayeleri Anlatıyor

  Sayısız ressam ve sayısız eseri karşımıza aldığımızda her renk ve görüntünün bir hikayeyi anlattığı aşikar. Bohem tarza sahip kişilerin, sanatsal olan ile kendisini ifade etme davranışını göz önüne aldığımızda ise somut görsellerle monotona karşıtlığın tişörtlerle buluştuğunu görüyoruz. Kendi hikayesini; kendi sınırları yıkma öyküsünü anlatan figürlerin süslediği erkek tişört modelleri günlük rahatlığını önemserken fikirlerini dış dünyaya vurmaktan korkmayan erkeklerin tercihi. Mesaj kaygısı güden figürlerin yer aldığı tişörtlerde derinlik ise en önemli unsur. Özellikle etnik motiflerle kendisini gösteren çok katmanlı mesajın, modern figürlerle uygulanışı mesajların gücünü arttırmaya olanak tanıyor.

  Mesajların Gücü Adına

  Şehir hayatının beraberinde getirdiği betonlaşma, tek düzeleşme ve monotonluk… Tüm bunlar kendi özgünlüğünü önemseyen ve bağımsızlığıyla doğaya, çevreye, insana saygısını öne çıkarmak isteyen kişilerin yıkmak istediği tabular. Tabuları yıkarken kullanılabilecek en güçlü silah ise; sanat. Erkek tişört modelleri üzerinde karşımıza çıkan figürler bu anlamda üzerimizde sadece şehir hayatının ve modern yaşantının sıkıcılığına karşı değil doğaya ve çevreye karşı duyarlılığı da ortaya koyuyor ve sanatın gücüyle kendisini gösteriyor. İnsanın özünde yatan doğallığı önemseyen bohem felsefesinden yola çıkarak tasarlanan bu figürler, mesaj kaygısı güden cesur erkekler için erkek tişört modelleri üzerinde yer alarak dış dünya ile iç dünyayı bir araya getiriyor. Zemininde sıcak ve doğal renklerin yer aldığı tişörtlerin üzerinde adeta hikayesini bağıra bağıra anlatan bu figürler ile siz de insana ve doğaya karşı duyarlılığınızı cesurca anlatabilirsiniz.

  Bohem Kombinlerle Bir Araya Getirin!

  Bohem giyim tarzına ait çok sayıda model ile kolayca bir araya gelerek uyum yakalayabilen tişört modelleri ile günlük şıklığınızı korumaya devam edebilirsiniz. Erkek tişört modelleri kolay giyim parçaları olarak kullanılırken, alt parçada şalvar ve balıkçı pantolonlar tercih edilerek görünüşünüzün bohem stilini parlatmanız mümkün. Vermek istediğiniz mesajı bütünlük içinde ortaya koymak için erkek tişört modelleri ile hangi altı tercih ederseniz edin Los Banditos’ta bir alternatifi mevcut!

  Bohem kombinler yaratırken erkek tişört modelleri ile beraber kullanabileceğiniz parçalar arasında ilk sırada hiç şüphesiz şalvarlar yatar. Otantik görünümüyle doğal olana dönüşü temsil eden şalvar modelleri, yapısal olarak da vücudunuza rahatlık kazandırır. Üzerinde yer alan figür ile doğallığı ve çevreciliği sembolize eden erkek tişört modelleri bu anlamda şalvarlar ile müthiş bir uyum yakalar. Tarzınızı konuşturmak için birebir yapıdaki şalvarlara gardırobunuzda geniş bir yer açmaya hazırlanın. Özellikle beyaz, siyah ve yeşil gibi tekil renk tonlarıyla alt parçada sıcak renkte bir şalvarı kullanarak görünüşünüzü salaş ve parlak kılabilirsiniz. Bu parlak görünüm tişörtünüzdeki mesajı da ortaya koyarken dikkat çekiciliğinizi arttıracaktır.

  Tişört kombinini bohem stille tamamlarken kullanabileceğiniz bir diğer parça ise balıkçı pantolonlardır. Bel bölgesinde kendine özgü bir görünüme sahip olan balıkçı pantolonların salaşlığı ve rahatlığı, yazlık olarak üstten kısa kollu erkek tişört modelleri ile tamamlanabilir. Sıcak-soğuk, koyu-açık kontrastlarını dikkate alarak kominleyebileceğiniz erkek tişört modelleri ile balıkçı pantolonlar sandalet rahatlığıyla da bir araya geldiğinde sahil yürüyüşlerinin ve sokak şıklığının dikkat çeken kişisi haline gelebilirsiniz. Üstelik doğal ve salaş görünümünüz ile konforunuzu da gün boyunca korumaya devam edebilirsiniz.

  Blue jean ve kumaş pantolonun ağırlığından ve sarmalayıcılığından kurtularak pamuk kumaştan dokunan hafif pantolonları da erkek tişört modelleri ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Bol kesim pantolon modelleri bilhassa yazlık giyimde erkek tişört modelleri ile beraber tercih edilebilir ve günlük rahatlık korunabilir. Bağcıklı ve cepli bol pantolon modellerinin verdiği rahatlığı, erkek tişört modelleri ile bütünleştirdiğinizde görünüşünüzün ferahlığı her yanı saracak!

  Otantik Kombinler Yaratın

  Kendine özgü giyinmeyi ve sıradışı olmayı sevenler için modern dönemin keskin çizgilerinden sıyrılmak adeta bir arzudur. Bu anlamda post moderne koşar adım gitmek yerine doğal ve eski olana dönmeyi tercih edenler, nostaljik bir görünüm yaratmak üzere erkek tişört modelleri ile yelekleri bir araya getirebilirler. Otantik görünüşleriyle dikkat çeken cepken yelek modelleri geçmişin rahat giyiminde en sık tercih edilen parçalar. Kullanışlı ve şık giyim parçaları olan yelekleri baskılı erkek tişört modelleri ile bir araya getirdiğinizde yeni ve eski kontrastını yakalamanın yanında, yeleğin iki parçasının arasından parlayan figür baskısının mesajını da daha güçlü bir şekilde ortaya koyarsınız.

  Koyu renkteki yeleklerinizi, erkek tişört modelleri arasından özellikle parlak ve açık renge sahip olanlarla bir araya getirebilirsiniz. Göğüs hizasına konumlandırılmış kendi mesajını dışa vurmak için sabırsızlıkla bekleyen figürünüz, yeleğinizin bir araya gelmeyen iki parçası arasında kendisini gösterirken, görünümünüzü salaş bir şalvar ile bütün kılabilirsiniz. Tamamen kırsal ve doğal bir ruha sahip bu tarz kombinlerin uç noktalarda kasket ve çizmelerle kombinlenmesi ise benzersiz bir görünüm yaratmanıza olanak tanır. Doku ve renk itibariyle daha açık tonlardaki yelekleri ise koyu renkte tişörtlerle tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizde son dokunuşları yaparken, giyiminizin ruhuna olarak boncuklu boho bilekliklerden yararlanabilir, bütünleyici olarak salaş kolyelerden faydalanabilirsiniz.

  Yeni çağda duvarlar ve dijital olgular arasında hapsolmak istemeyen erkekler, crash tasarıma sahip erkek tişört modelleri üzerinde yelekleriyle adeta özgün ve doğal birer model olarak kendisini gösteriyor. Stereotip olmaktan kurtulup, kendi benzersizliğini ortaya koymaktan çekinmeyen ve sıradışı olmayı doğallık olarak kabul eden erkekler için bu anlamda Los Banditos’ta yer alan crash erkek tişört modelleri yelek, şalvar ve balıkçı pantolonlar ile bir araya geldiğinde tam olarak arzu edilen stereotipi kırma çabası hayat buluyor. Şimdi harekete geçin ve sıradan olan yaşam düzeni içerisinde kendi belirginliğinizi ortaya koymak için erkek tişört modelleri ile bohem stilinizi Los Banditos ayrıcalığıyla sokağa çıkarın!

  Bu kategoride Ürün bulunamadı.

  Los Banditos © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp