Kapat

Sonuçları Filtrele

BEDEN
 • S 30
 • S-M 30
 • M 30
 • M-L 30
 • L 30
 • XL 8
 • XXL 1
 • 44 1
 • 42 5
 • L-XL 5
 • XL-XXL 1
RENK
 • Siyah 7
 • Kırmızı 2
 • Yeşil 8
 • Mavi 2
 • Gri 5
 • Haki 5
 • Bej 1
 • Bordo 3
 • Krem 2
 • Kahverengi 1
 • Kiremit 1
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Erkek Şalvar Pantolon

  Erkek Şalvar Pantolon Modelleri

  Erkek şalvar pantolon modelleri ve erkek şalvar çeşitlerini inceleyerek dilediğinizi seçebilirsiniz. Tamamen doğal kumaşlardan sizler için özel olarak üretilen şalvar pantolonlar Bandito.com.tr'de!

  Erkek şalvar pantolonlarda rahatınıza uygun çeşitli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunduk. Bizler için öncelikli olan rahatlıktır. Bu yüzden kumaşlarımızın hepsi %100 doğal kumaş pamuklu malzemelerden yapılmaktadır. Yazın sizi terletmez. Hareket kabiliyetinize olanak sağlar. Jeanlerinizi bir kenara bırakabilirsiniz. Daha ne kadar sıkabilirler ki bizi. Slim fit dar paça modellerinin alternatifi olarak sizlere salaş erkek pantolon ve şalvarlarımızı sunuyoruz. Şalvar kesim pantolonlarda istediğiniz renkler ve modellere göz atabilirsiniz. Sizler için hazırlanan şalvar pantolonlarda, ağ uzunluklarına göre günün her saati giyebileceğiniz ürünler ortaya çıkardık. Gardırobunuzun bir kenarına kesinlikle eklenmesi gereken erkek pantolon şalvar fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Şalvar modellerinde yarım şalvar pantolon erkek modellerine, şalvar kesim pantolon erkek modellerine gözatabilirisiniz. Kullanmış olduğumuz kumaşlar doğal kumaşlardır. Bursa ve Denizli'den, özenle seçilerek hazırlanan kumaşlar sizi terletmez.

  Giysi, giyinme aracı olarak bir ülkenin, bir dönemin, bir kişinin özellik belirten bir sunumudur ve her zaman uygarlığın değişimini yansıtır. Giyim, her milletin ekonomik toplumsal, kültürel ve siyasal şartlarından etkilenerek biçimlenmektedir. Tarihi süreç içinde her uygarlık, yaşayış biçimi ve şartlarının vermiş olduğu etkileriyle giyimler birbirinden ayrı özellik göstermiştir. Giyim kuşam, insanoğlunun kültürel gelişim ve yaşam sürecinde kökeninde koruma amaçlı olmasına karşın, gelişim sürecinde geniş kültürel işlevler yüklenmiş bir olgudur. Ekolojik koşulların, toplumsal ve kişisel değer yargılarının, törelerin, kültürel ve ekonomik koşulların biçimlendirdiği önemli bir kültürel öğe aynı zamanda da kültürün bir taşıyıcısıdır. Geçmişten günümüze geleneksel giysi çeşidi olan kadın şalvar modellerini günümüze uyarlanarak ortaya çıkardığımız çeşitliliği siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Anadolu bölgelerinde kullanılan şalvarların kumaş çeşidi, bel özelliği, ağ özeliği, paça özelliği ve kullanım alanlarına göre ele alınmıştır. Bizler, tam bu özelliklerden faydalanarak ortaya çıkarmış olduğumuz kadın şalvar modellerini geçmişten yola çıkarak tasarlayıp, günümüze uygun hale getirip, siz değerli müşterilerimize hayatınızın her alanında yer almasını istiyoruz.

  Anadolu, tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü, farklı kültürlerin etkileşiminde birçok faaliyetlerin yaşandığı topraklardır. Ulusların kültürel değerlerini ve yaşam biçimlerini yansıtan en önemli öğelerden biri olan giyim kuşam biçimlerinin, gün geçtikçe değişime uğraması ve çeşitli faktörlerin etkisiyle farklı  boyutlara ulaşması söz konısu olmuştur. Giyim kuşam, insanoğlunun kültürel gelişim ve yaşam sürecinde kökeninde koruma amaçlı olmasına karşın, gelişim sürecinde geniş kültürel işlevler yüklenmiş bir olgudur. Ekolojik koşulların toplumsal ve kişisel değer yargılarının törelerin kültürel ve ekonomik koşulların biçimlendirdiği önemli bir kültürel öğe aynı zamanda da kültürün bir taşıyıcısıdır.  Şalvar; "ağı çok bol olan, bele bağlanan bol ağlı" kadın giysisidir. Şalvarın erkek ve kadınlar tarafından kullanıldığını erkeklerin yünlü kumaştan, kadın şalvarların ise ipekli kumaştan yapıldığı belinmektedir. Bizler bu geleneği dikkate alarak, her şey doğal ekolojik olsun diye şalvar pantolonlarımızın kumaşlarını özenle seçiyoruz. Kumaşlarımızı %100 doğal viskon veya pamuklu kumaşlardan üretiyoruz. Geleneksel giysi olarak giyilen şalvarlar, kişinin sosyal, ekonomik ve toplumdaki konumuna göre değişiklikler göstermekteydi. Şimdi bu rengarenk dünya içerisinde dar, büzgülü, uzun, bilekten bağlı, düz kesimlerde dikilen renkleriyle birlikte görülmeye değerdir. Bandito.com.tr adresinde, çeşitli şalvar modellerine ulaşmanız mümkündür. Şalvar pantolon erkek giyimi içerisinde gardırobunuzda mutlaka bulundurmanız gereken ürünlerden biridir. Hepimiz, seyahatlerde veya uzun yolculuk sırasında üzerimize rahat birşeyler giymek isteriz. Bizleri sıkmayacak, terletlemeyecek, hareket kabiliyetimize olanak verecek olan şalvar pantolon bu yolculuklar için tercih edilebilir.

  Hangi Erkek Şalvar Modelleri Bana Daha Uygun Olur?

  Geleneksel Türk giyim kültüründe, şalvarın önemi çok büyüktür. Şalvar giyen kesime göre yapıldığı kumaş, biçim veya süsleme özellikleriyle farklılık göstermiştir. Günümüzde kullanılmakta olan şalvar,  şehir hayatında gerek modanın gerekse şehir yaşantısının vazgeçilmezleri olarak yerini almıştır. Bandito.com.tr de yer alan erkek şalvar modellerinde seçenek yelpazesinde birçok çeşit görmek mümkün. Ancak bana hangi erkek şalvar modeli yakışır diyorsanız şöyle söyleyebiliriz. Bir kere tüm ürünlerin doğal kumaşlardan yapıldığını unutmayalım. Hangi şalvar pantolon modelini seçereniz seçin, bu rahatlığın bütün modellerimizde geçerli olduğunun garantisini veriyoruz. Şalvar modelinin ağ genişliğini boy ölçünüz ile  karşılaştırarak tercih edebilirsiniz. Bununla beraber şalvar pantolon modellerinin paça bölümüne dikkat etmeniz gerekir. Bazı pantolon modelleri paça bölümü düğmeli, lastikli, ribanalı veya düz kesim olabilir. Ama yine de tüm bu şalvar pantolon modellerinin rahatlığını garantisini biz veriyoruz. Eskiden şalvar modellerinin paçaları bölgeden bölgeye farklılık gösterirdi. Dar, büzgülü, kısa, uzun, bilekten bağlı, diz boyunda, düz paça gibi... Bu kesimlerde de dikilen şalvar modellerini geçmişten alıp harmanlayarak günümüze uyalamaya çalıştık. 

  Şalvar Pantolon Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler Nelerdir?

  Şalvar pantolon alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden birtanesi sizin rahatlığınızı hissettirecek olmasıdır. Bunun yanı sıra tarzınıza uygun şalvar pantolonların beden ve boy ölçülerinize göre seçeneklerden yararlanarak tarzınıza uygun ölçülerde şalvar pantolon kategorisinde yer alan geniş yelpaze seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli olacaktır.

  Sizlere bandito.com.tr den oldukça zengin şalvar pantolon seçenekleri temin eder, gardırobunuzda farklı tarzlarda ürünler bulundurmanıza yardımcı olabiliriz.

  Şalvar Pantolonda Hangi Ağ Özelliğini Tercih Edebilirim?

  Size yine birden fazla olmakla beraber ağ boyutlarının farklı özelliklerini sunduk. Bulunduğunuz her ortama ayak uydurabileceğiniz bir şalvarınız olsun diye ağ boylarını ister kısa, ister etnik görünüşü ile dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz uzun ağı tercih edebilirsiniz.

  Şalvar Pantolonda Hangi Paça Özelliğini Tercih Edebilirim?

  Erkek şalvar pantolonlarda birden fazla ürün çeşitlerimiz sitemiz tarafından beğeninize sunulmuştur. Paça bölümlerini düğmeli, lastikli, yarım lastikli, bağlamalı, büzgülü, ribanalı ve düz kesim olarak beğeninize sunduk. Bu şalvar pantolonlara rahatlıkla ister kışlık bot ayakkabılarınızı isterseniz yazlık sandeletlerinizi rahatça kombinleyebilirsiniz.

  Erkek şalvar pantolonları kombinlerini oluşturmak basit ve kolaydır. Bluz, kazak, gömlek gibi ürünler ile kolay kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz bandito.com.tr adresinden kombin modellerine bakarak fikir edinebilirsiniz

  37 sonuçtan 1 ile 34 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp