Kapat

 


Categories

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 30
 • Beyaz 8
 • Kırmızı 26
 • Yeşil 21
 • Desenli 22
 • Mavi 12
 • Gri 5
 • Haki 5
 • Sarı 19
 • Turuncu 8
 • Bordo 7
 • Lacivert 6
 • Pembe 1
 • Kahverengi 13
 • Petrol 1
 • Kiremit 2
BEDEN
 • XS 2
 • S 60
 • S-M 61
 • M 61
 • M-L 61
 • L 61
 • XL 14
 • XXL 5
 • 42 11
 • STD 8
 • L-XL 11
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Bol Kesim Pantolon

  Bol Kesim Pantolon Modelleri ve Fiyatları

  Şıklığını parça parça birleştirmekten keyif alan kadınlar için pantolonlar kombinlerin görünürlüğü en fazla parçalarından olarak öne çıkıyor. Çok sayıda alternatif modeliyle kadın giyimin en sık tercih edilen parçası olarak bol kesim pantolon modelleri modern giyimin hiç kuşkusuz en popülerleri! Gün içinde rahatlığı ve hareket konforunu önemseyen kadınlar için özel olarak tasarlanan bol kesim pantolon modelleri arasından tarzınıza uygun seçenekleri cesurca kombinleyerek kendi özgün stilinizi konuşturabilirsiniz. Salaşlığıyla bol kesim pantolon modelleri yalnızca sokak şıklığınızı değil günün her saatinde ve her yerde tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyor.

  Etek ve elbise gibi pantolonlar gardıroplarda eksik olmayan parçalar. 2000’li yılların başlarından bu yana dar ve vücudu saran kesimlerin öne çıktığı modelleriyle göze çarpan pantolonlar, yeni dönemde ise kadınların rahatlığıyla tercih ettiği bol kesim pantolon modelleri ve salaş görünüme sahip şalvarlara yerini bıraktı. Bu değişim dünyanın her yanından kadınların özgür ve cesur görünümlerini ön plana çıkarırken, bol kesim pantolon modelleri çeşitli motifler ve modern tasarımlarla yeniden şekillendirildi. Tekrar eden ve yineleyen unsurları aklımızdan çıkaran bu değişim, bohem kültürün de yeniden yükselişini getirince bol kesim pantolon modelleri otantik görünümleriyle belirginlik kazandı.

  Senin Tarzın Şalvarın

  Şalvar pantolon geçmişte doğallığın ön planda olduğu kırsal kesimde unisex giyim opsiyonuydu ancak şimdilerde her kesimden kadının konforunu ön plana çıkarmak için tercih ettiği bol kesim pantolon modelleri arasında yer alıyor. Otantik ve doğal görünümüyle yenilikçi bakış açısına sahip kadınların cesur adımlarını rahatlatan şalvarlar ile siz de özgün tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Bel ve paça detayları birbirinden farklı modelleriyle, çeşitli kombinlere imza atabileceğiniz bol kesim pantolon modelleri ile boho stiliniz herkesin dilinde olacak!

  Şalvar şıklığında dikkat etmeniz gereken unsur; kesimin derinliğine ve bel detayına göre tercih edeceğiniz üst parçayı doğru seçmenizdir. Özünde sizi giyim yönünden özgür kılan bohem stilin bol kesim pantolon modelleri arasında şalvarı üstten çok salaş parçalarla bir araya getirmenize gerek kalmaz. Daha ziyade kış ayları için boğazlı parçaları tercih edebilir yaz döneminde ise gömlek ve bluzlara yönelebilirsiniz. Eğer şalvarınız otantik motiflerle tasarlanmış ise üst parçada tekil renkleri ve makyajda doğal tonları seçebilirsiniz. Tek renk şalvarlarda ise üstten uyumlu motiflerin yer aldığı parçaları seçmelisiniz. Bu tarz üstten motifli kombinlerde ise makyajınızı bordo ve kiremit tonlarında yapabilirsiniz. Kombininizi ayakkabılarınızla tamamlarken bol kesim pantolon modelleri ile uyumlu kış dönemi için botları ve yaz dönemi için babet ya da sandaletleri tercih edebilirsiniz. Aksesuar tercihinizi ise şalvarınız ile orantılı olarak boncuklu ve uzun bohem kolyelerden yana kullanabilirsiniz.

  İki Parça Bir Arada

  Etek ve pantolonun bir araya gelmesinden oluşturulan etek pantolonlar, bol kesim pantolon modelleri arasında yer alır. Önden görünüş itibariyle eteği andıran ancak formu itibariyle pantolon şeklinde tasarlanan bu parçalar, günlük şıklığı rahatlıkla buluşturan parçalardan. Bohem stilinde sevilen parçası olarak gösterebileceğimiz etek pantolonlarda otantik motifler ise bolluğun getirdiği dinamiklikle birleşerek benzersiz bir görünümü ortaya çıkarıyor.

  Etek pantolonlarda çapraz uzantının getirdiği asimetriye uygun olarak üst parçalarda kruvaze gömlek ya da bluzlar tercih edebilirsiniz. Anvelop görünümün asimetrisini tamamlayan üst parçanızda eğer etek pantolonunuz motifliyse sade ve mat renkleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede görünümünüzün karmaşıklaşmasını engelleyerek gözü yormazsınız. Kombininizi finalize ederken ayakkabılarınızı ve çantanızı mevsimsel olarak üst parçanızla uyumlu renkte tercih edebilir, makyajınızı da parlak tonlardan kaçınarak uygulayabilirsiniz.

  Bolluk ve Doğallık Bir Arada

  Kadınların günlük rahatlıklarında ve kombin tercihlerinde öne çıkan parçalardan bahçıvan tulumlar modern anlayışla yeniden yorumlandı ve bol paçalar tulumların sıradanlığını kırmayı başardı. Bohem anlayışla öne çıkan bol kesim pantolon modelleri arasında yer alan bahçıvan tulumları neşeli ve canlı görünümlerinin yanında bol kesimleri ile de rahatlığı vaat ediyor. İç parçalarla hareketliliğini dengeleyebileceğiniz bahçıvan tulumunuzu basit aksesuarlarla da parlatabilirsiniz.

  Etnik motiflerin bohem kültüre uygun şekilde uygulandığı bahçıvan tulumlar göz yorucu olmaktan öte doğallığı getiriyor. Cesur bir seçim olarak otantik görünüme sahip bol kesim pantolon modelleri arasında bahçıvan tulumları seçtiğinizde iç parçada yatıştırıcı opsiyonları değerlendirmelisiniz. Motiflerin renk ve ahengine uygun iç parçanız balıkçı yaka olabilir. Böyle kombinlerde doğal görünümü tamamlayan şeftali tonlarda makyaj iyi bir seçim olabilir. Kombinin son notalarında ise yüksek tabanlı botlar ve askılı küçük çantalar tercih edilebilir.

  Özgür, Rahat ve İddialı

  Sıkı ve dar kesime sahip pantolonları unutturan balıkçı pantolon modelleri, bol kesimleriyle şıklığını rahatlıkla buluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor. Son dönemde adından sıkça söz ettiren bu yenilikçi tasarım ile günlük sokak şıklığını yakalamak isteyenler çok sayıda kombinasyon alternatifine de sahip. Bu sayede de kolay giyilebilir ve rahatlık yakalayabiliyor oluşunuz size karmaşanın içinde nefes alma imkanı tanıyor.

  Bol kesim pantolon modelleri olarak gardırobumuzda yeni yeni kendisine yer edinmeye başlayan balıkçı pantolonlar özellikle bel detayları ile dikkat çekiyor. Uzun tasarımları ile belden bağcıklarını katlayarak gizlediğimiz balıkçı pantolonlar bol paçalarıyla yürüyüş ve hareket rahatlığı salıyor. Tek renkli veya yine bohem motiflerin süslediği bol kesim pantolon modelleri üst parçalarda vücudu saran bluzlarla kolayca kombinlenebiliyor. Yaz döneminde salaş görünümüyle dikkat çeken balıkçı pantolonunuzu, askılı ya da geniş yakalı bluzlarla bir araya getirebilir ve vücudunuza nefes aldırabilirsiniz. Kış aylarında ise boğazlı trikolar ve kazaklar tamamlayıcınız olabilir.

  Eski ve Yeni Birbirine Sarılıyor

  Çağlardır yaşamaya devam eden etnik kültürün özgün sembolleri bol kesim pantolon modelleri ile yeniden canlanıyor. Üstelik sanallığın arttığı modern dönemde deneysel bir bileşme ile bol kesim pantolon modelleri ve otantik sembollerin birleşmesi eskiyi ve yeniyi sarmaş dolaş kılıyor. Bol kesim pantolon modelleri paçada ve diz bölgesinde salaş görünümüyle kendi dinamikliğini gösterirken, etnik desenlerin görsel hareketliliği adeta bir illüzyon gösterisini başlatıyor demek yanlış olmaz. Doğal renk ve kıvrımların yer aldığı bu desenlerin kazandığı hareketlilik, gün içindeki rahat kombininizi görsel açıdan dikkat çekici bir şıklığa dönüştürüyor.

  Yeşil, sarı ve kahve tonlarının hâkim olduğu etnik motifler ağırlıklı olarak doğaya ve canlılığa atıfta bulunur. Bu tarz bol kesim pantolon modelleri üstten yine benzer tonlardaki tekil bir renkle tamamlanabilir. Makyaj tonlarında ise bordo, kahve ve kiremit tonları tercih edilebilir. Bol kesim pantolon modelleri üzerindeki etnik motiflerde bordo, haki ve gri tonlarının bir arada olması durumunda üstten daha hareketli bir parça olarak bluzları tercih edebilirsiniz. Bu kombinlerde de makyajınızı koyu tonlara çekerek bütünlük yakalayabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta tercihinizi kombininizin iki farklı rengine göre değiştirebilir veya benzer tutabilirsiniz.

  Canlılığı Hisset, Şıklığını Saklama!

  Kişinin özünde yatan benzersizlik ve bu benzersizliği ortaya çıkaran enerji, giydiklerimiz ile buluştuğunda çevremizdeki herkese ruhumuzu yansıtma imkanı buluruz. Kalabalık ve gürültülü yaşantı içerisinde dar ve sıkı kıyafetlerinizi bir nebze geriye iterek rahatlığı ile öne çıkan parçaların sayısını gardırobunuzda arttırın ve canlılığı hissedip, günlük şıklığınızı saklamayın!

  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Gri Pantolon ULOS21SSPNTW.015_344
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Gri Pantolon
  389,00₺539,00₺
  %28
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Mavi Pantolon ULOS21SSPNTW.015_347
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Mavi Pantolon
  389,00₺539,00₺
  %28
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Pantolon ULOS21SSPNTW.015_194
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Pantolon
  389,00₺539,00₺
  %28
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Pembe Pantolon ULOS21SSPNTW.015_343
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Pembe Pantolon
  389,00₺539,00₺
  %28
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Yeşil Pantolon ULOS21SSPNTW.015_345
  Bohem Tarz Beli Lastikli Bol Paça Yeşil Pantolon
  389,00₺539,00₺
  %28
  Haki Desenli Anvelop Etek Cepli Bol Paça Pantolon ULOS19SSPNTW.027_315
  Haki Desenli Anvelop Etek Cepli Bol Paça Pantolon
  429,00₺589,00₺
  %27
  Hardal Turuncu Desenli Beli Lastikli Pantolon ULOS21SSPNTW.005_302
  Hardal Turuncu Desenli Beli Lastikli Pantolon
  339,00₺459,00₺
  %26
  Kahve Babil Anvelop Etek Cepli Bol Paça Pantolon ULOS19SSPNTW.027_227
  Kahve Babil Anvelop Etek Cepli Bol Paça Pantolon
  429,00₺589,00₺
  %27
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Haki Bol Pantolon ULOS19SSPNTW.038_059
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Haki Bol Pantolon
  299,00₺379,00₺
  %21
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Kadın Petrol Pantolon ULOS19SSPNTW.038_140
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Kadın Petrol Pantolon
  299,00₺379,00₺
  %21
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Siyah Bol Pantolon ULOS19SSPNTW.038_001
  Kruvaze Beli Lastikli Cepli Siyah Bol Pantolon
  299,00₺379,00₺
  %21
  76 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.

  Los Banditos © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp