Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Takı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Kadınlar kıyafetlere olduğu kadar aksesuar kullanmaya da düşkündürler. Giysiler, çantalar ve takılar, modanın ayrılmaz birer parçasıdır. Değişen ve gelişen modaya uyum sağlayarak, kıyafet ve onlara uygun aksesuarlar seçmek oldukça keyiflidir. Giysi ve yardımcı aksesuarların yanı sıra takılar da kombin için büyük önem taşır. Kıyafet ile uyumlu olmasının yanında birbirleri ile de uyumlu olmaları gerekir. Etnik ve bohem giyimin adresi Los Banditos olarak size takı seçimiyle ilgili bir rehber hazırladık. Modern ya da etnik takıların nasıl kombinlenmesi gerektiği ve takı seçiminde yardımcı olacak bilgileri sizin için derledik. Keyifli okumalar dileriz!

Kolye Seçimi Nasıl Yapılır?

Takı çeşitleri arasında en çok kullanılanlardan biri kolyedir. Her kombine uyum sağlar. Şık, salaş, resmi tüm tarzlar ile kombinlenebilir. Sade kıyafetleri hareketlendirebildiği gibi gösterişli kıyafetleri de sadeleştirebilir. Kurtarıcı bir aksesuar olan kolyeyi kullanırken kıyafet ile tarz uyumuna dikkat edilmelidir. Örneğin etnik tarz bir giysi seçilmişse modern ve geometrik bir kolye kullanılmamalıdır. Tarz olarak birbirini tamamlayan birden çok kolye takmak da hoş bir görüntü yakalanmasını sağlayacaktır. Yakası açık kıyafetler ile kombinlenen kolyeler oldukça dikkat çekici ve hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Bonus: siyah gece elbisesi ile takılan her kolye şık gözükür!

Etnik takı ve etnik aksesuarlar

Bileklik Seçimi Nasıl Yapılır?

Bileklik aksesuarı, yerine göre kullanıldığında kombinin havasını değiştirebilir. Her kombinde kullanılmasa da kullanıldığı kombinlerde fark yaratır. Özellikle etnik giyim tercih eden bayanların sıkça tercih ettiği bir takıdır çünkü çok fazla çeşidi bulunur. Spor kombinlerde çok tercih edilmese de günlük kombinleri daha da şık gösterebilir. Klasik ve şık giyinmenin uygun olduğu gecelerde altın, gümüş ya da bakır tonlarında bileklikler tercih edilmelidir. Etnik takılar içerisinde püsküllü, ipli ve süet olanlar en sık tercih edilen, en dikkat çekici modelleridir.

Yüzük Seçimi Nasıl Yapılır?

Takı seçimi, kıyafetler sade olsa dahi görünümü hareketlendirip daha şık hale getirebilir. Kıyafet kombini kadar önemli olan takı kombinleri doğru şekilde yapıldığında fark yaratıp şıklığa ulaşabilir. Yüz hatları, vücut tipi ve boy uzunluğu bile aksesuar seçimini direkt olarak etkileyen etmenlerdir. Hangi takının hangi kıyafet ile kullanılacağı çok önemlidir. Yüzük, diğer takılara oranla daha az kullanılan bir aksesuardır. Evlilik ve nişan gibi özel günlerde takılıp ömür boyu kullanıldığı için manevi anlamı da büyüktür. Etnik yüzüklerin, birden çok parmağa ya da parmağın farklı eklemlerine takılması oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Küpe Seçimi Nasıl Yapılır?

Takı seçimi, her kadın için özenle gerçekleştirilmelidir. Küpe seçimi yaparken, kıyafet ve diğer aksesuarlar ile renk ya da tarz uyumunun gözetilmesi önemlidir. Özellikle küpe seçiminde yüz ve saç tipi ile uyum sağlamasına ekstra olarak bakılmalıdır. Saçlarınız açıksa, sallantılı küpe takmamanız ya da yüzünüz uzunsa ip şeklinde uzun küpe kullanmamanız gerekmesi gibi detaylara dikkat edilmelidir. Küpenizin boyutu, gideceğiniz ortamın şıklığıyla paraleldir diyebiliriz. Spor ve günlük kombinlerde minik küpeler kullanmak ne kadar doğruysa, şık kıyafetlerde aynı tarz küpeler seçmek de o kadar yanlış olacaktır. Gece buluşmalarında, kokteyllerde abartılı ve büyük küpeler kullanmaktan çekinmeyin.

Etnik Giyimin Tek Adresi Los Banditos

Takı kullanımı geçmişten günümüze kadar gelen bir alışkanlıktır, modeller kendini yenilese dahi takı ve aksesuar kullanımı her zaman var olmuştur. Etnik giyim de takı kullanımı gibi köklerini kadim zamanlardan alan bir alışkanlıktır. Geleneksel, rengarenk ve rahatlığı sembolize eden etnik giyim, kendimizi rahatça ifade edebildiğimiz en güzel moda akımlarından biridir. Etnik, otantik ve bohem giyimin bir numaralı adresi Los Banditos’ta birbirinden eşsiz takılarınıza uyum sağlayacak en güzel elbise, etek, şalvar ve tüm etnik giyim ürünleri sizleri bekliyor.Whatsapp
Whatsapp