Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Gri 1
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Takı

  Otantik Takı Modelleri ve Bohem Takı Fiyatları

  Kadının dış görünüşünde tıpkı giydiği tüm kıyafetler kadar dikkat çeken takılar asırlardır önemini korumuştur. Dış görünüşün sıradışı parçaları olarak göze çarpan ve vücudumuz ile bütünleşerek belirgin bir stili öne çıkaran takılar kolye, küpe, bileklik ve piercing gibi temel parçalar olarak belirlenebilir. Tüm bu takı parçaları tıpkı giyilen kıyafetler gibi kombinlenebilir ve belirli bir tarzı ifade edebilir. İşte bu yönden bohem takı modelleri kendisi için bohem giyim tarzını benimseyen kadınların hayatında olmazsa olmazdır diyebiliriz. Boho felsefesine özgü giyim tarzındaki salaşlığın en iyi tamamlayıcıları olan bohem takı modelleri ağırlıklı olarak boncukların ve etnik figürlerin yer aldığı parçalar olarak yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarlar.

  Günlük kombinlerinizi baştan uca detaylandırırken doğal olarak giydiğiniz kıyafetler arasında bir uyum yakalamayı hedeflersiniz. Bu sürecin sonlanmasında rol oynayan parçalar olarak küpe, kolye ve bileklikler de uyumun bir parçası olarak doğru bir şekilde seçilmelidir. Giyimde bohem tarzı benimsiyorsanız doğal olarak aksesuarlarınızı da bohem takı modelleri arasından belirlemeniz gerekir. Yapısal olarak hareketli, nostaljik ve doğal görünüme sahip bohem takı modelleri kombininizin aurasını hem değiştirecek hem de şıklığınızı bütünleştirecektir. Renk konusunda; seçimlerinizde birçok kombin ile uyum sağlayabilecek tek takı kullanabileceğiniz gibi çeşitli bohem takı modelleri içinden farklı renkleri de bir araya getirebilirsiniz. Yani boho felsefesinin özünde yatan fikir ve davranışlara özgürlük takı seçimlerinizde de sizi serbest bırakıyor. Cesur seçimleriniz, özgün görünüşleri yakalamanıza olanak tanıyacak!

  Boncuk Doğallığı Gün Boyu Yanınızda

  Bohem takı modelleri ağırlıklı olarak boncukların süslediği aksesuarlardır. Küpelerde, kolyelerde ve bilekliklerde hareketliliği arttıran boncuklar, dizilimleri ile el işi ve nostaljik bir görünüşe sahiptir. Üzerinde etnik figürlerin de yer aldığı boncukların dizilimiyle yaratılan benzersiz bohem takı modelleri tarzınızı noktalarken kullanabileceğiniz en sempatik parçalar olarak da tabir edilebilir. Abartılı aksesuarların ve parlak takıların sıklıkla göze çarptığı modern dönemde, kendinizi doğal ve rahat hissetmek için boncuklu otantik takı modelleri arasından en şık seçenekleri Los Banditos’ta bulabilirsiniz. Tüm takı alternatiflerini kombinlenebilir kılan benzer renkteki boncuklarla hazırlanmış otantik takı modelleri tarzınızı öne çıkarmak üzere sizi bekliyor.

  Etnik Ruh, Otantik Görünüş

  Bohem kültüründe etnik değerlerin önemi büyüktür. Eskiyi, doğalı ve canlıyı önemseyen mantığı ile bohemin en canlı parçalarında dikkatimizi çeken etnik motifler, uzun yıllar hayatta kalmayı başaran çok katmanlı ruhlardır. Bu mistik semboller kendi hikayelerini anlatırken, giydiğiniz kıyafetlerin uyumuna da bir anlam katar. Otantik takı modelleri olarak tabir edebileceğimiz etnik figürlerle ve etnik bakış açısıyla tasarlanmış küpe, kolye, bilekliklerle tarzınızın özgünlüğünü ortaya çıkarırken aynı zamanda doğal ve hareketli bir görünüm kazanabilirsiniz. Kombinleriniz ile otantik parçaları birleştirirken düşünceniz tüm giydiklerinizde etnik sembollerin olması gerektiği yönünde olmasın. Zira tüm takı parçalarında etnik figürler belirginliğe sahipse, giydiğiniz kıyafetlerde salaş ve bohem bir görüntü olması da yeterlidir.

  İlk İntibah: Küpeler

  Kulaklarımızın altından salınan; yüz ve boyun bölgesine renk katan takılar olarak küpeler otantik takı modelleri arasında kendisini en çok gösterenleridir. Giydiğiniz kıyafetlerle üst kısımda dengeleyici bir görünüm kazanan otantik küpe modelleri boheme özgü renk ve dokularla tasarlanarak Los Banditos’ta sizinle buluşuyor. Tamamen salaş ve orijinal görünüşleriyle tarzınızı dışsal yönde genişletecek olan otantik takı modelleri içinde küpeleri her renk ve motifle tercih edebilirsiniz. Üstelik küpe kullanırken sıradanlığı kırmak adına çift takmak yerine tek parça da kullanabilirsiniz.

  Boy farklılıkları ile tarzınızda farklı havalar yaratabilen küpelerden uzun olan seçenekleri tekli olarak kullandığınızda salaş görünümünüz de öne çıkar. Boyun bölgenize doğru uzanan ve serbestçe salınan tek bir küpe görünüşünüzde simetrinin yaratacağı gerginliği de kırabilir. Öte yandan bohem takı modelleri üzerinde yer alan renk ve figür opsiyonları arasından kombininizle uyumlu bir çift küpeyi tercih ederek daha dengeli ve sakin bir görüntü de yakalayabilirsiniz. Son dönemde özellikle tüy ve çiçek gibi otantik figürlerin belirginlik kazandığı küpe modellerinin bohem takı modelleri arasında öne çıktığının da altını çizmek gerek.

  Bütünlükte Büyük Adım: Kolyeler

  Giydiğiniz elbiselerle doğrudan beraberliğe sahip olan kolyeler, tarzınızın parlatıcısı ve bütünlüğü tamamlayan parçası olarak da anılabilir. Özellikle bohem stilde uzun ve salaş görünüme sahip kolyeler, kombinlerin sonlandırıldığı anda büyüyü baştan yaratan aksesuarlardır. Bu anlamda bohem takı modelleri arasında kolyeleri tercih ederken ince ayrıntıları dahi önemsemenizde fayda var. Renk ve aksesuarı oluşturan parçalar arasındaki uyumu doğrudan kombininizle eşleştirirken, giydiklerinizin rengini de dikkate alarak seçim yapmanızda fayda var. Son dönemde ağırlıklı olarak sade modellerin beğeni topladığı bohem takı modelleri grubundaki kolyelerin küçük boncuklar ve kendisini boncukların arasında öne çıkaran doğal bir taştan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu tarz kolyeler göğüs hizasına kadar inen salaş görünümlerinin yanında sade duruşlarıyla günlük şıklıkta her zaman tercih edilebilir.

  Otantik takı modelleri arasında kolyeler için de çok özel uygulamalar var. Etnik olanın çok katmanlı ruhuna paralel olarak birden fazla küçük boncuktan oluşturulan kat kat kolyelerle oluşturulan modeller özellikle revaçta. Yeşil, hardal ve kırmızı tonlarında boncuklardan oluşturulan çok katmanlı bu tarz kolyeler ile salaşlığınızı ortaya çıkarırken aynı zamanda sade bir bileklikle takı kombininizi de tamamlayabilirsiniz.

  Tercihini daha sade seçeneklerden yana kullanmak isteyenler için deri ip ve kum boncuktan tasarlanan ucunda etnik bir madalyonun yer aldığı alternatifler de mevcut. Salaş kombinlerde otantik takı modelleri kullanan kişiler için bu tip madalyonların kattığı mistik aura ise büyüleyici!

  Zarifliğin Sembolü: Bileklikler

  Kadınların vücutlarında zarifliği temsil eden parçaları arasında bilekler yer alır. Kol ve el bileşiminin gerçekleştiği bu noktalarda zarifliği öne çıkaran bileklik, künye ve bilezik gibi aksesuarlar tüm görünüşün havasını da değiştirir. Kadının çekiciliğini arttıran bileklikler yalnızca görünüşleriyle değil temsil ettikleri anlamlarla da özel hissettirebilir. Bu yönden özellikle otantik takı modelleri arasında etnik figürlerin süslediği bileklikler bohem giyim tarzını benimseyen kadınların aurasını baştan aşağı değiştiriyor. Dikkat çekici ve orijinal bileklik modelleri için Los Banditos’ta gezintiye çıkabilir, kendi tarzınıza uygun bohem takı modelleri arasından en özel el yapımı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

  Tüm aksesuarlarınızı birbirleriyle uyumlu görünümde tercih ediyorsanız, bileklikleri başlangıç seçeneği olarak tercih edebilirsiniz ve diğer parçaları bilekliğinize göre belirleyebilirsiniz. Yapı itibariyle daha bütünleşik bir görünümü olan bileklikler arasından etnik; balık, fil ve benzeri figürlerin yer aldığı seçeneklerin yanı sıra yalnızca boncuklardan oluşturulan parçaları da tercih edebilirsiniz.

  Çoğuldan Tekile: Büyüleyici Bir Aura

  Gezginlerin ve özgür ruha sahip kişilerin aksesuar yönünden çoklu tercihler yaptığını görürüz. Kendisini ifade etmek için kullandığı takıları göstermekten çekinmeyen kadınlar bu nedenle kullandığı her aksesuar arasında bir ahenk yakalamak ister. Özgünlük ve doğallık üzerine kurulu felsefesiyle boheme dayalı giyim tarzını benimseyen kadınlar içinse bu ahengi yaratmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey salaş tarzınızı cesaret ile harmanlayarak en sıradışı parçaları bir araya getirerek, içinizdeki özgür kadını serbest bırakmak!

  Bu kategoride ürün bulunamadı.
  Whatsapp

  Los Banditos © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Whatsapp