Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Orta Yaş Günlük Elbise Modelleri


40’lı yaşların başlangıcından itibaren 60’lı yaşlara kadar uzanan dönem hem fizyolojik hem de biyolojik olarak orta yaşlar olarak adlandırılır. Aslında giyim ve moda açısından düşünüldüğünde, 40'lı yaşlar kadının vücudunun artık oturmaya başladığı ve karakteristik yapısının kesinleştiği dönemi ifade eder. Bu dönemde kadın için rahat bir giyim tarzında günlük elbise çok önemli bir yere sahiptir.

Günlük elbise modelleri; günlük hayat içerisinde iş, sosyal hayat, arkadaş ortamları, seyahatler veya tatiller gibi her an giyilebilecek elbiseyi ifade eder. Yani kadın bu elbiseyi günlük hayatında evde meşgalesine devam ederken veya iş yerinde mesleğine devam ederken giyebilir. Örneğin, bir kuaförden bir muhasebeciye, bir pastacıdan bir doktora kadar her kadın orta yaş günlük elbise modelleri ile günlük hayatında kendini konforlu hissederek rahat bir tarz elde edebilir.

Orta yaşlı günlük elbise

Orta Yaş İş Kadını İçin Günlük Elbise Tarzı

Orta yaşlar kadının iş hayatında da en tecrübeli ve kendini en fazla özgüvenli hissettiği çağdır. Örneğin, bir işletmenin yöneticisi pozisyonunda bulunuyorsanız, 40 ve 60 yaş arasındaki dönem artık tecrübenizi ortaya koyduğunuz ve adınıza saygı duyulan dönemdir. Bu dönemde günlük giyim tarzınızda da kendinizi özgüvenli ve rahat hissetmeniz son derece önemlidir. İşte bu açıdan Los Banditos, orta yaşa uygun günlük elbise modelleri ile gününüze ve size güç katmak için size özel özgün tasarımlar yaratıyor.

Seçebileceğiniz birbirinden güzel günlük elbise modelleri, isterseniz alabildiğine sade ve günlük hayatın yapısına tamamen uygun renklerde, isterseniz bohem, etnik ve salaş tarzlarda olabilir. Mini bir elbiseden tutun tamamen özgüvenli derin yırtmaçlara sahip bir salaş elbiseye veya uçuş uçuş bir yazlık elbiseden geleneksel motiflere sahip bir kışlık günlük elbise modellerine kadar her seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde iş hayatında tarz günlük elbiseler ile kendinizi net bir şekilde ifade ederek, daha estetik bir duruş sağlayabilirsiniz.

Orta yaş günlük elbiseler

Günlük Elbise Modelleri Sokağa Renk Katıyor!

Orta yaş kadının kullandığı günlük elbiseler sokak hayatına da renk katarken, şehirde estetik ve tarz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Özellikle vücut tipinizi de göz önünde bulundurursanız, boy ve kilonuza uygun şekilde seçebileceğiniz yazlık günlük elbise modelleri ile mevsime renk katacak şekilde her ortamda kendinizi konforlu ve rahat hissedebilirsiniz. Yazın sıcak günlerinde seçtiğiniz bir günlük elbise ile rahatlık elde ederken, kışın seçtiğiniz bir kışlık elbiseyle de mevsime uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.

Günlük elbise özellikle elbisenin çağrıştırdığı havadan dolayı yazın daha fazla giyilen bir kıyafettir. Bu nedenle orta yaş günlük elbise modelleri arasından seçim yaparken, yaz mevsimini ve yaz tatilini aklınızda bulundurabilirsiniz. Seçtiğiniz günlük elbise iş hayatınızda günlük olarak kullanılabileceği gibi elbette yaz tatilinde plajda gezinti yaparken veya tarihi bölgelerde sıcak havalarda yaptığınız gezintilerde size büyük rahatlık sağlayabilir.

Orta yaşlı günlük elbise modelleri

Birden Fazla Günlük Elbise Gardırobunuzda Bulunsun!

Mevsim her ne olursa olsun günlük elbise için seçimlerinizi birden fazla yapmanız, gardırobunuzda zengin bir tarz oluşmasını sağlayabilir. Yani günlük elbise modelleri arasında hem mini elbiseleri hem uzun yazlık elbiseleri hem kışlık elbiseleri bulundurarak her iklim koşuluna ve ortama uygun tarzları elde edebilirsiniz. Örneğin, yaz mevsiminde bir yemek davetine katılacağınız zaman kullanacağınız günlük elbise rengarenk yapısı ile gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilir.

Los Banditos orta yaş kadının gardırobuna zenginlik kazandırabilmek için onu anlayan ve hayatına renk katan bir tarz ile özgün tasarımlar yaratır. Bu sayede koleksiyon içerisinde yer alan her günlük elbise gardırobunuzun rengini değiştirmek ve zenginlik kazandırmak için sunulur. Doğru bir gardırop oluşturmak açısından da günlük elbise seçimlerinde her zaman değişen renkleri, değişen bedenleri ve kesimleri bulundurarak daha iyi kombinleri özgürce oluşturma şansı elde edebilirsiniz.Haki Desenli Cepli Büyük Beden Elbise ULOS19SSDRSW.055_3334
Haki Desenli Cepli Büyük Beden Elbise
1.499₺2.149₺
Sepette %30 İndirim
Hızlı Kargo
Kayık Yaka Düşük Omuz Desenli Büyük Beden Bluz ULOS24YZBSPW.031_1029
Kayık Yaka Düşük Omuz Desenli Büyük Beden Bluz
989₺1.449₺
Sepette %32 İndirim
Hızlı Kargo
Sırt Detaylı Halter Yaka Siyah Mini Keten Elbise ULOS24YZELBW.009_001
Sırt Detaylı Halter Yaka Siyah Mini Keten Elbise
1.389₺1.789₺
Sepette %22 İndirim
Hızlı Kargo
Mavi Desenli Beli Bağlamalı Salaş Midi Kloş Etek ULOS19SSSKRW.008_347
Mavi Desenli Beli Bağlamalı Salaş Midi Kloş Etek
1.299₺1.599₺
Sepette %19 İndirim
Hızlı Kargo
Drape Detay Beli Lastikli Haki Şalvar Pantolon ULOS23YZPNTW.002_059
Drape Detay Beli Lastikli Haki Şalvar Pantolon
1.299₺1.629₺
Sepette %20 İndirim
Hızlı Kargo
Bohem Tarz Degaje Yaka Otantik Bordo Bluz ULOS19SSBLOW.003_056
Bohem Tarz Degaje Yaka Otantik Bordo Bluz
649₺849₺
Sepette %24 İndirim
Hızlı Kargo
Whatsapp
Whatsapp