Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Modern Erkek Şalvar Modası


Türklerin Orta Asya dönemlerinden bu yana giymeye başlayarak günümüzde topraklarımıza taşımış olduğu ve bugün halen Brezilya, Hindistan ve İran gibi ülkelerde yoğun olarak giyilen şalvar, rahatlığı ile özellikle etnik kültürün vazgeçilmez giyim parçalarından birisidir. Günümüzde Türkiye'de bilhassa erkekler köy hayatında ve yine Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da şehir hayatında erkek şalvar modellerini günlük hayatlarına adapte olarak kullanmaya devam etmektedir. 

Etnik giyimini ve doğu giyiminin bir parçası olarak günlük hayata adapte olan erkek şalvar günümüzde modern şehirli erkeğin de bohem tarz için tercih etmeye başladığı kıyafetler arasında yer alıyor. Çünkü giyinirken konforuna ve farklı bir tarz ortaya koymaya önem veren erkekler, öncelikle ne giyeceklerini seçerek işe başlıyor. Bir geleneksel Türk giyimi parçası olan ve son yıllarda erkek modasında kısmen sportif kesimler ile de kullanmaya başlanan erkek şalvar konforlu ve bilhassa da bahar ve yaz aylarında hafif tarzıyla farklı bir görüntü elde etmek için kullanılıyor.

Erkek Şalvar Modası

21. Yüzyıla Uygun Erkek Şalvar Modelleri

21. yüzyılda bulunmamız ile birlikte birçok kişi giyim konusunda daha net ve artık şehri benimseyen çizgiler istese de çok önemli bir kesim ise bohem giyim üzerinde duruyor. Çünkü etnik çizgileri bulunduran ve gelenekselden kopmayan bohem giyim tarzı, insanların hem rahat etmesini hem de farklı bir görünüşe kavuşabilmesini sağlıyor. Bu nedenle Los Banditos olarak da erkek şalvar modelleri üzerinde yaptığımız çalışmalar ile birçok farklı kumaştan farklı günlük şıklık sağlayan ürünler ortaya koymaya devam ediyoruz.

Erkek şalvar modelleri, günlük bir şıklık sağlayabilecek şekilde özellikle kısa bacak arası derinliği ve daha ağırbaşlı bir görünüm ile tercih edilebiliyor. Ancak bazı modellerde tıpkı köy hayatında kullanılan o derin bacak arası kesimi ve alabildiğine salaş kumaş genişliği ile üretilmiş şalvarlar da talep ediliyor. Şalvar modellerinde renk açısından da siyahtan kırmızıya, bordodan laciverte veya yeşilden maviye kadar her renkte hatta desenli görüntülerde erkek şalvar tasarımları yapılabiliyor.

Modern Erkek Şalvar

İş Hayatında Bohem Erkek Şalvar Tarzı

Bohem tarz, günlük hayatta sosyallik ve farklılık açısından birçok kişinin tercihi olurken, günümüzde uygun yapı ile iş hayatında da görülebiliyor. Bu nedenle özgür yapılı işler ile meşgul olan ve özellikle sanat ya da tasarım ile ilgilenen birçok erkek, bohem şalvar erkek modelleri ile kendini çok daha rahat ve özgür hissederek işine devam edebiliyor. Farklı zevklere ve renklere uygun olarak tasarlanan erkek şalvar modelleri erkeğin şehir hayatında pantolon yerine artık daha özgür bir kesime sahip olan şalvar pantolon tercih etmesini sağlıyor.

Şalvar Modası Los Banditos

Hem Köyde Hem Kentte Erkek Şalvar

Artık hem köy hayatında hem de şehir hayatında erkekler konforlarını düşünerek rahat giyinmeyi tercih ediyor. Bu nedenle etnik şalvar kıyafetler köy hayatından şehir hayatına ulaşmış yapısıyla artık her noktada görülebiliyor. Bugün şalvar modelleri ile bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken veya hafta sonu tatili için geziye çıkan bir erkeği görebilirsiniz. Hatta özellikle kendine has özgürlüğü aşırı derecede benimseyen reklam, sanat veya mimarlık gibi sektörlerde bohem şalvar giyim kullanmayı tercih eden erkekler ile tanışabilirsiniz.

Erkek Şalvar Modelleri

Modayı takip ederek hem sportif hem de akılcı bir yaklaşım uygulayarak, siz de erkek şalvar modelleri içerisinde seçimlerinizi Los Banditos ile hayata geçirebilirsiniz. Los Banditos sayesinde sunulan ister tam derinliğe ister kısa derinliğe sahip olan erkek şalvar çeşitleri ile seçimlerinizi çok geniş tutabilirsiniz. Sadece Türk geleneğinden gelen bir giyim ürünü değil Doğu ve Uzakdoğu geleneğinde de kullanılan ve rahatlığı temsil eden bu ürünleri gömlekler, montlar, tişörtler veya kış mevsiminde kabanlar gibi kıyafetler ile beraber kombinleyebilirsiniz.Whatsapp
Whatsapp