Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Kadın Şal

  Bohem ve Otantik Şal Modelleri ve Fiyatları

  Kadınlar açısından giyim; çok sayıda unsurun bir araya gelerek yarattığı ahenkle tamamlanır. Kendine özgü ve özgün görünüme sahip parçaları bir araya getirerek düşüncelerini, ruh halini ve bakış açısını dış dünyaya yansıtan kadının kombinlerini tamamlarken ihtiyaç duyacağı en son parça ise şal olarak karşımıza çıkar. Şal, kadının kombinini tamamlarken kullandığı son rötuş gibidir. Bütün parçaları birleştiren, toplam görünümün ahengini dengeleyen ve bohem tarzda da salaşlığı öne çıkaran parça olarak şal bir süper kahramanın pelerini gibidir ve gelip tüm kombini tek hareketle kurtarır. Kendine has yapısı ve giyim parçaları ile bohem giyim tarzının içinde yer alan bohem şal modelleri sahip oldukları doku ve tasarımlarla bohem kombinlerin de baş tacıdır. Eşsiz bir tablonun son dokunuşlarını yapan ressam gibi kendi kombininize son dokunuşları bohem şal modelleri ile yaparak, kendine özgü görünüşünüzü canlandırabilir, salaşlığınızı bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

  Şal, yalnızca boyun ve omuz bölgesinde kullanılan sıradan bir aksesuar değildir. Sıklıkla gövde üzeri bölgede kullanılıyor olsa da bel bölgesinde de kullanılabilen şallar ayrıca plaj şıklığında bir pareo gibi de kullanılabilir. Bu anlamda bohem şal modelleri sahip oldukları etnik motifler, renk alternatifleri ve desenler ile tek başına bir giyim parçası gibi bile düşünülebilir. Tüm kombin içerisinde kendisini adeta inci tanesi gibi öne çıkaran şal günün her saatinde siz nerede istiyorsanız orada görünebilir. İsterseniz belinizde isterseniz omzunuzda, bohem şal modelleri günün her anında yanınızdaki kreatif parçanız!

  Lacivertin Ciddi Duruşu

  Bohem giyim, boho felsefesinin bakış açısına dayalı olarak şekillenen bir giyim tarzıdır. Bu tarz bürokratik olanı yıkıp, yerine özgür ve serbest düşünceleri yansıtan giysileri getirir. Öyle ki bohem şal modelleri de bu anlamda bohem giyim kombinlerinde bu görevi yerine getirir. Bohem şal modelleri arasında lacivert renk tonunun hakim olduğu parçalar salaşlığı ile öne çıkan kombinler yaratıp aynı zamanda ciddi duruşunu da korumak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek. Üzerinde yer alan çiçekli ve baykuşlu motiflerle retro görünümünü ortaya çıkaran bohem şal modelleri ile siz de ciddi fakat boho stilinizi açığa çıkarın!

  Kırmızının En Sıcak Hali

  Kırmızı, tüm renkler arasında en hırçın olanıdır demek yanlış olmaz. Aşkın, tutkunun, hareketliliğin ve dinamikliğin rengi olarak tasvir edebileceğimiz kırmızı bohem şal modelleri üzerinde de yer alan sıcak renklerden. Kırmızı renkte bohem şal modelleri ile kombininizde canlılığı arttırabilir, tutkulu kişiliğinizin en hırçın yönlerini dışa vurabilirsiniz. Zeminde en sıcak tonu ile kırmızının yer aldığı bohem şal modelleri üzerinde tüm canlılığı ile parlayan çiçek ve baykuş motifleri aynı zamanda nostaljik olana da göz kırpmanıza olanak tanıyor. Stilinizi tamamlarken rahatlıkla tercih edebileceğiniz kırmızı renkte bohem şal modelleri ile özellikle açık renk tonlarındaki üstler arasında iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.

  Derinlik ve Açıklık Mavide Buluşur

  Uçsuz gökyüzünün ve derin denizlerin rengi olarak sembolleşen mavinin en güzel tonlarıyla tasarlanmış bohem şal modelleri kombinlerinizi ferah ve dikkat çekici kılıyor. Üzerinde retro çiçek ve baykuş desenlerinin yer aldığı bohem şal modelleri arasında mavi rengin gücünden faydalandığınızda görünüşünüz kazandığı hareketlilik ile birlikte kombininiz için yatıştırıcı ve dengeleyici bir etki de yaratır. Görünüşünüzü rahat ve salaş gösterecek olan bu renk tonundaki bohem şal modelleri aynı zamanda bordo ve haki renkteki kombinleriniz için de harika bir tamamlayıcı olur.

  Çoğul Olanı Sevenler İçin Etnik Detaylar

  Otantik şal modelleri grubunda yer alan maksimalist desen ve detayların yer aldığı parçalar da kombinleriniz için iyi bir alternatif olabilir. Neredeyse tüm renk ve kesimdeki kombinlerle uyum sağlayabilen bu dinamik tarzdaki otantik şal modelleri kişiliğinizin en hareketli ve coşkulu yönlerini dışa vururken işinize yarar. Krem, turkuaz ve sıcak renklerin yer yer kendisini ortaya koyduğu otantik şal modelleri görünüşünüzü hem sofistike kılar hem de canlandırır. Yalnızca omuz ve boyun için değil bel bölgesi için de kapatıcı olarak kullanabileceğiniz bu tarz otantik şal modelleri ile plaj şıklığı yaratabilir; stilinizin özgün yönlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

  Püsküllerin Hareketliliğini Taşıyın

  Kombinlerinde hareketliliği seven, doğal ve sempatik görünmeyi seven kadınlar için püskül detaylarının öne çıktığı otantik şal modelleri de mevcut. Bu modeller uçlarındaki püskül detayları ile dinamik yapısını kazanırken, soft renk tonlarının hakim olduğu otantik şal modelleri püsküllerle birlikte gelen hareketliliği dengeler. Etnik detayların yer yer kendisini ortaya çıkardığı otantik şal modelleri arasından püskül detayına sahip olanları tercih ettiğinizde yine plaj şıklığında bel bölgesini kapatmak için de şalınızı kullanabilirsiniz.

  Püsküllü ve tarz itibariyle otantik şal modelleri arasından püsküllere paralel olarak hareketliliği ile öne çıkan maksimalist olanları tercih ettiğinizde plaj kombinlerinizde bikini üzeri kapatıcı olarak tüm vücudunuzda şalınızı kullanabilirsiniz. Sıcak ve hareketli anların mevsimi olan yaz döneminde bohem tarzınızı konuşturmak için bu şallar olmazsa olmaz!

  Turuncudan Yola Çıkın

  Turuncu, sıcak renk tonları arasında dengeli duruşuyla dikkat çeker. Ne kırmızı kadar hareketli ne de sarı kadar neşelidir. Öyle kendi halinde ve sempatik bir renk olarak turuncu, birçok donuk rengin yanında canlandırıcı efekt yaratır. Özellikle gümüşten siyaha doğru ilerleyen renk skalasının yanında iyi bir uyum yakalayan turuncu, otantik şal modelleri üzerinde bu uyumu ortaya koyacak şekilde tasarımlarda kullanılır. Kendi içinde dinamik ve cesur bir görünüme sahip olan doğal tarzda otantik şal modelleri için turuncunun öneminin ayrı olduğunun altını ise çizmemiz gerek.

  Etnik Motifler İle Sıradanlığı Kırın

  Sıradan şal modellerini bir kenara bırakıp bohem tarzınızı tüm yönleri ile parlatmak istiyorsanız mutlaka etnik motiflerin süslediği bir şalınızın olması gerekir. Otantik şal modelleri denildiğinde akla gelen etnik desenlerin süslediği bir şal günün her saatinde ve her anında yanınızda bulunabilir. Asırlardır değişmeyen ve özgünlüğünü koruyarak doğallığa işaret eden etnik motifler kıvrımları, puantiyeleri ve asimetrik yönleriyle otantik şal modelleri üzerinde adeta ahenkle dans eden birer figüre dönüşür. Siz de özellikle hareketliliğe ihtiyaç duyan kombinleriniz ile birlikte bu tarz otantik şal modelleri kullanarak sıradanlığı ortadan kaldırarak, dinamik bir görünüş elde edebilirsiniz.

  Sadeliğin Arasından Parlayan Renk Cümbüşü

  Otantik şal modelleri arasında zeminde beyaz rengin hakim olduğu opsiyonlar her zaman en gösterişli olanlardır. Bu modellerin üzerinde yer alan motif ve desenler beyazın kontrastlığında kendisini daha parlak kılarken, etrafı saran renklerin uyumu hareketli bir tarz yaratmaya olanak tanır. Beyaz renkteki otantik şal modelleri görünüm itibariyle salaş duruşunuzu bir adım ileri taşırken size de tüm kombinlerinize eşlik edebilecek bir arkadaş olmayı vaat eder. Tüm renklerle ve desenlerle bir araya gelebilen beyaz bohem şal modelleri özellikle etraflarında yer alan çeşitli renklerde tasarlanmış sempatik ponponlarla yaz aylarında yarattığınız sıcak kombinlerle iyi bir uyum yakalıyor. Kendi doğallığını ve şıklığını belirlerken tabuyu yıkmaktan korkmayan kadınlar için bohem şal modelleri Los Banditos’ta bekliyor!

   

  Bu kategoride ürün bulunamadı.
  Whatsapp

  Los Banditos © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp