Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Etnik Nedir? Etnik Ne Demek?


Etnik kelime anlamı olarak bir topluluğun, ırkın oluşturduğu ve kültürel bir gruba özgü ortak özellikler anlamına gelir. Bir kavimle ilgili, ırka bağlı ve yerel demektir. Etnik aynı zamanda ortak coğrafya, topluluk ve kültürden esinlenmeler sonucu ortaya çıkan özgün davranış biçimidir.

Etnik elbise ve kıyafetler son dönemde oldukça popüler olmuştur. Etnik giyim kıyafetler genellikle rengarenk ve canlı tasarımlar olarak üretilir. Kırmızı, yeşil ve sarı renklerin yoğun olarak kullanıldığı, renkli ve capcanlı kıyafetlerle giyen kişinin enerjisi ortaya çıkar.

Etnik tasarımlar özellikle elbise, etek, pantolon ve şalvar modellerinde yoğun olarak tercih edilir.

Etnik giyim tarzı ile modern giyim tarzının birleştiği Los Banditos etnik kıyafetlerden bazılarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Etnik nedirEtnik ne demekEtnik elbise modelleriEtnik kıyafetlerWhatsapp

Los Banditos © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

Whatsapp