Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

En İyi Şalvar Pantolon Kombinleri


Şalvar Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Pantolonun farklı bir forma kavuşturulması için öncelikle kesimlerinin, renginin ve giyim şeklinin değiştirilmesi gerekir. Bu açıdan öncelikle var olan bir modelden esinlenmek ya da yeni bir model geliştirmek ile çözüm elde edilebilir. Eğer ilk alternatif olarak var olan bir modelden esinlenmek gerekirse, bugün eskiye göre yeniden moda olan şalvar pantolon tarzı göz önünde bulundurulabilir.

Şalvar pantolon bildiğimiz Anadolu ve Doğu kültürüne ait olan şalvarın bir pantolon haline getirilerek, günlük giyimde erkek ve kadınların kullanabileceği kadar konforlu ve tarz bir kıyafet olarak sunulmasını benimsiyor. Yani gerçekten bildiğiniz köy kadınının ve birçok Anadolu insanının giydiği Şalvar'ın, günümüzde şehirde de kullanıldığı bir model olarak artık özel bir kombin oluşturmak için pantolon formunda da kullanılıyor.

En iyi şalvar pantolon kombinleri

Şalvar Pantolon Modelleri ile Nasıl Kombin Yapılabilir?

İyi bir kombin oluşturmak için öncelikle erkek ve kadın giyiminde ihtiyaç duyulan parçalar belirlenir. Örneğin, erkek giyimi için temel olarak bir ayakkabı, bir pantolon, bir üst giyimi ve aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Bu kombinin pantolon kısmı açısından mevzubahis kombin tarzımız için şalvar pantolon seçilecektir. Tarzıyla bacak yapısı geniş ve genellikle paçası lastikli olan bu pantolonlarda yan taraflarda bulunan ceple birlikte çoğu zaman bacak arası açıklığında kısa bir derinlik tercih ediliyor.

Şalvar Pantolon ile Erkek Kombini

Şalvar pantolon modelleri bilinen klasik şalvardaki tam derinlik ve tam esneklik sayesinde de açık ve rahat bir şekilde üretilebiliyor. Aslında kısa derinlik veya tam derinlik tamamen tercihe bağlı olarak, seçilen şalvar pantolon üzerinde iyi bir kombin oluşturmak için bir penye tişört, renkli bir gömlek ya da düz siyah klasik bir gömlek tercih edilebilir. Bazen şile bezi bir gömlek, bazen bir kazak ile kombin edilen şalvar pantolon her koşulda keyifle kullanılabilir.

Erkek şalvar pantolon kombinleri

Şalvar Pantolon ile Kadın Kombini

Aynı örneği kadın kombinleri için incelemek istersek, oluşturulacak şalvar pantolon kombinleri içerisinde öncelikle kadının bohem giyim yapısındaki zevki göz önünde bulundurulur. Bu açıdan klasik bir şalvar pantolon tercih edilebileceği gibi kesimi ile bacak arası daha az derinliğe sahip, fakat dökümlü köy şalvarı gibi bir ürün seçilebilir. Oluşturulacak kombinde kadın şalvar pantolon kullanılırken, bunun üzerinde yaz mevsiminde askılı bir bluz, bir tişört veya kısa kollu bir gömlek tercih edilebilir. Kış mevsiminde de giyilebilecek şalvar modelleri için kadınlarda, üstte bir polar kazak, boğazlı bir kazak veya bir gömlek üstü mont ile gayet keyifli bir kombin elde edilebilir.

En iyi şalvar pantolon kombini

Şalvar Pantolon Kombinleri Nerelerde Kullanılabilir?

Günümüzde şehirli insanın bohem ve etnik giyimi benimsemiş olması, şalvar pantolon ürünleri için de kent hayatında kullanılabilir bir yapı kazandırmıştır. Yani her kadın ve her erkek iş hayatından sosyal hayatına eğlence hayatından bir hafta sonu pikniğine şalvar pantolon ile modern şehir hayatı arasına karışabilmektedir. Bu açıdan tamamen zevke bağlı oluşturulacak şalvar pantolon kombinleri hem gündelik hayatta hem iş hayatında hem de bir öğrenci için okul hayatında kullanılabilir.

Şalvar pantolon sadece zengin etnik yapısıyla ortamda bulunduğunuzda size farklılık kazandırmak için seçilmez. Çünkü gerçekten köy insanının ve Anadolu insanının bildiği bir şey vardır. Özellikle Anadolu erkeği erkek şalvar pantolon giyerken, bilhassa köyde, tarlada ve çalışma hayatında rahat edeceğini bilmektedir. Bir kadın için ise Anadolu'da şalvarlar kırsal hayatta hem renkliliği hem de rahatlığı temsil eder.

Şalvar Pantolon Seçimlerinizde Kendinizi Özgür Bırakın!

Şalvar pantolon ile yaşamınızdaki her noktada kendinizi özgür hissetmeniz için öncelikle rahatınıza odaklanmanız gerekir. Buna bağlı olarak erkek şalvar pantolon veya kadın şalvarları tercih ederken, derinlik ve paça gibi birçok özelliği kendiniz seçebilirsiniz. Sonrasında şalvar pantolon için Los Banditos şalvar modellerini inceleyerek, özellikle şalvar pantolon modellerinde onlarca farklı renk ve deseni göz önünde bulundurarak çok keyifli kombinler tasarlayabilirsiniz.Whatsapp
Whatsapp