Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Dekorasyonda Bohem Tarz


2000’li yıllardan sonra sağlıklı yaşam tarzı, veganlık, yoga ve doğal yaşamın popülaritesinin artması ile bohem tarz yaşam da sıkça duyduğumuz kavramlardan biri haline gelmiş durumda. Günümüzde ev dekorasyonunda da bohem parçalar tercih etmek giderek moda haline gelmekte ve bu alanda satış yapan dekorasyon mağazalarının sayısı da giderek artmaktadır. Fil figürü, makrome süs eşyaları, mandala motifi ya da nakışlarla süslenen evlerin çok daha havalı olduğu bir gerçek! Dekorasyonda renklerin katmanlı olarak kullanımı, desenli mobilyalar, mumlar ve çiçekler ile bohem ev stili aslında daha doğal ve yine sınırlarını sizin çizebileceğiniz bir tarz. Ekolojik yaşam tarzı da bohem stilinin ayrılmaz bir parçası. Geri dönüştürülebilir ve çevre dostu ürünler ile göze hitap ederken doğayı korumak da mümkün. Etnik giyimin adresi Los Banditos olarak, dekorasyonda bohem tarz yazımız sizlerle. Keyifli okumalar!

Bohem Dekorasyon Tarzı Nasıl Olur?

Dekorasyonda bohem tarz nasıl olur? Kalabalık ama özenli bir görünüm, renkli, özgür ve canlı bir tarzı bohem dekorasyon olarak tanımlamak mümkündür. Yer yer düzensiz gibi gözükse dahi kendi içerisinde bir düzeni barındırır. Son yıllarda tekstil ve moda alanında kendini gösteren bohem tarzın en güzel hallerinden biri de dekorasyonda hayat bulan halidir.

Dekorasyonda Bohem Tarz

Bohem Tarzı Renkleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Renkler Bohem ya da boho kültürünün en çok öne çıkan özelliklerinden biridir. Bohem tarzını daha çok canlı, parlak, pastel, mat ve en önemlisi de kontrast renkler ile yansıtmak mümkün. Bohem stil özgür bir dekorasyon tarzı olduğu için birbiri ile uyumsuz gözüken renkler rahatlıkla bir arada kullanılabilir. Ortaya çıkan bu karmaşık görüntü, bohem tarzın ruhuna çok uygun ilgi çekici bir görüntüdür.

Bohem Stil ile En Tarz Sen Ol

Bohemliğin son yıllarda özellikle kıyafet tarzında sık sık karşımıza çıktığını görsek de, ev stilinden hayat görüşüne aslında bir yaşam tarzı olduğundan bahsettik. Özgür ve sınır tanımayan ruhların benimsediği bohem hayat tarzı ve bohem giyim değerinden bir şey kaybetmeden, modası geçmeden ve asla klişe olmadan hayatımızda yer almaya devam edecek gibi gözüküyor. Siz de bohem hayat görüşüne sahip olanlardan olun, hem doğaya hem kendinize iyi bakın!Whatsapp
Whatsapp