Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Sonuçları Filtrele

RENK
 • Siyah 3
 • Beyaz 1
 • Kırmızı 2
 • Yeşil 1
 • Mavi 1
 • Sarı 1
 • Turuncu 1
 • Bordo 3
 • Kahverengi 3
Fiyat (TL)
-
 • 0 TL - 50 TL
 • 50 TL - 100 TL
 • 100 TL - 200 TL
 • 200 TL - 250 TL
 • 250 TL - 1250 TL
 • 1250 TL - 7000 TL

Çanta

  Bohem ve Otantik Çanta Modelleri ve Fiyatları

  Kadınların günlük ihtiyaçlarını yanlarında rahat bir şekilde taşımalarına olanak tanıyan çantalar, asırlardır büyük bir portatif araç olarak hayatımızda yer alıyor. Görünüşleri itibariyle giyim kombinlerinin de önemli bir parçası olan çantalar, belirli bir tarzı ortaya koymada da etkilidir. Bu yönden bohem giyim tarzını ve otantik kombinleri benimseyen kişiler için kendi tarzlarına uygun çantalara sahip olmak önemlidir. Bohem giyimde günlük şıklığı tamamlarken, günün her anında yanında taşıdığı çantayı bohem çanta modelleri arasından seçmek isteyen kadınlar için Los Banditos’ta birbirinden renkli ve dayanıklı otantik çanta modelleri yer alıyor. Bohem çanta modelleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun olan seçeneği edinerek, kombinlerinizin büyüsünü en sevdiğiniz aksesuarınız ile bütüneştirebilirsiniz.

  Temel yönleri ile çantaları incelediğimizde, kullanım şekline bağlı olarak farklı çanta türleri vardır. Bohem çanta modelleri arasında; torba çanta, kare ve oval askılı çanta modelleri yer almakta. Bu modellerin yapı itibariyle farklılıkları haricinde ayrıca desen ve baskı yönünden de farklılıkları vardır. Popüler kültürün ikon haline gelmiş, felsefesi ile bizleri kendisine hayran bırakan Frida Kahlo ve Küçük Prens gibi izleri asırlar boyu silinmeyecek sembolleri üzerinde barındıran bohem çanta modelleri ile retro tarza da göz kırpabilirsiniz. Deri ve kumaş bileşenleri bir araya getiren kolaj mantığıyla tasarlanmış çantalar, tarzınızın sıradışılığına katkıda bulunurken bu tarz otantik çanta modelleri üzerinde yer alan çiçek, kedi, yaprak ve daha birçok bohem figür görünüşünüzü canlı kılıyor. Renk renk seçenekleriyle kombinlerinizin olmazsa olmazı diyebileceğimiz bohem çanta modelleri ile tarzınızı gittiğiniz her yerde konuşturun!

  Torba Çanta İle Doğal Görünümler

  Bohem çanta modelleri arasında en doğal görünümü sunanlar hiç şüphesiz torba çantalar. Salaş formları ve çift kol askısıyla günün her anında rahatça eşyalarınıza taşımanıza olanak tanıyan torba çanta modelleri tek renk alternatifleriyle öne çıkıyor. Soft dokularında bordo ve lacivertin en şık tonlarına sahip torba şeklindeki bohem çanta modelleri tüm kombinlerinizin en iyi arkadaşı olabilir.

  Salaş hırkalarla, bluz ve şalvarlarla yarattığınız eşsiz kombinlede torba çanta modelleri doğallığınız için benzersiz seçenekler olur. Kombininizin renginden farklı olarak tercih edeceğiniz torba bohem çanta modelleri hem kendisini görünür kılar hem de sizin görünüşünüze ayrı bir hava katar. Torba çantaların kumaş dokusunda güderi görünüm dokuda yumuşaklık hissi verirken, kombininizin doğal aurasına soft bir izlenim de verir; böylelikle giyiminizde tercih ettiğiniz renkler ve dokulardan farklı olarak çantanız kendi stilini konuşturur.

  Postacı Çantaları Tarzınızı Yansıtsın

  Geniş dış yüzeyi ve omuzdan tek askılı görünümü ile postacı çantası modelleri bohem çanta modelleri arasında yer alır. Üzerinde yer alan baskılarda çeşitliliği ile öne çıkan postacı çantaları arasından kendi bakış açınıza uygun alternatifleri değerlendirerek, uygun olanı Los Banditos’tan edinebilir; orijinal kombinlerinizin en iyi arkadaşıyla tarzınızı konuşturabilirsiniz. Çapraz takarak stilinize dinamiklik kazandırabileceğiniz postacı çantalarında Küçük Prens, Frida Kahlo, Vosvos ve kedi figürleri yer alıyor. Bu popüler kültürün retro ikonlarıyla süslenmiş bohem çanta modelleri gittiğiniz her yerde size eşlik ederken çevrenizdeki herkesin de dikkatini üzerine toplayacak.

  Hali hazırda bohem giyim tarınızı benimseyen kişiler için retro ve nostaljik görünüşler oldukça sık tercih edilir. Sanat dünyasının önemli ikonlarından Frida Kahlo gibi bir değerin illüstrasyonları, Küçük Prens gibi benzersiz bir sembolün çizimleri ve Vosvos model arabanın nostaljik ruhunu çantanızda taşıyarak siz de retro görünümünüzü güçlü kılabilirsiniz.

  Oval Hatlarla Kol Çantaları

  Görünüş ve doku itibariyle yumuşak ve sempatik yapıya sahip olan oval hatlara sahip kol çantaları bohem çanta modelleri içinde en çok beğenilenleri. Deri görünümlü ve popüler figürlerin baskısıyla tasarlanan kol çantaları, tüm kombinlerinizin şık tamamlayıcıları olarak yanınızda bulunabilir. Fermuarlı ön gözü ile kullanışlılığı arttırılmış oval hatlara sahip bohem çanta modelleri ile stilinizi yaratırken benzersiz görünümler elde edebilirsiniz. Salaş ve özgün giyim tarzınızın yumuşak hatlarıyla uyum sağlayan kol çantaları aynı zamanda sahip olduğu desenlerle de kendisini öne çıkarıyor.

  Baykuşlar, kediler ve çiçekler, bohem aksesuarlarda sıklıkla kullanılan figürler olarak çantaları da süslüyor. Her biri yumuşak renk tonlarıyla çizilmiş figürlerle süslenen kol çantaları ise sizin tarzınızı baştan yaratıyor. Doğayı ve doğal olanı seven, sanata değer veren bohem felsefesinin içinden çıkan bu figürlerin her biri çantalarda yer alırken, sizinle gittiğiniz her yere geliyor. Etrafınızdaki herkeste iz bırakacak olan bu orijinal görünüşteki çantalar size de özgünlüğü ve doğallığı net bir şekilde hissettiriyor. Hareketlerinizi kısıtlamayan ve ağır parçalardan imal edilmeyen bu bohem çanta modelleri gününüzün her saniyesinde kendi hikayesini anlatmaya devam ediyor.

  Omuz Çantalarıyla Daha Geniş Görünüm

  Otantik çanta modelleri arasında kendisini en çok gösterenler omuz çantalarıdır. Yapısal şekilleri ile postacı çantalarını andıran ancak daha geniş ve köşegen olan omuz çantaları üzerinde yer alan bohem stile özgün figürler daha geniş bir alanda kendisini belli ediyor. Günlük ihtiyaçlarınızın tamamına ev sahipliği yapabilecek genişlikte ve dayanıklılıkta omuz çantası modelleri Los Banditos’un otantik çanta modelleri arasında yer alıyor. Yarattığınız kombinlerde renkleriyle  ve dokusuyla rahatça tercih edebileceğiniz otantik çanta modelleri arasında omuz çantaları kendi genişliği üzerinde yer verdiği motiflerle tarzınızın da geniş bir alanda görünmesine olanak tanıyor.

  Vazolu kedi ve baykuş illüstrasyonlarıyla tasarlanmış omuz çantaları çevresini saran soft renklere sahip. Otantik çanta ile giydiği parçaları bir araya getirmek isteyenler bu soft renk seçeneklerine göre kombinini şekillendirebilir veya kombinine göre uygun renklere sahip çantayı edinebilir. Tarzınızın en önemli tamamlayıcılarından olan çantanızı otantik çanta modelleri arasından seçerken omuz çanta modellerini mutlaka incelemenizi öneririz.

  Nasıl Kombinler Yaratılmalı

  Salaş kombinlerde dış mekan şıklığı yakalamak isteyenler için çanta kombinlerinin tamamı uygunluk gösterir. Bohem çanta modelleri renk ve desen yönünden zengin olmasının yanında soft dokusu sayesinde tüm kombinlere uyum sağlar. Plaj ve seyahat gibi daha serbest ve rahat olunması gereken süreçler için torba çanta modelleri daha uygun olur. Taşıma ve ergonomi açısından avantaj sağlayan torba çanta modelleri de diğer tüm bohem çanta modelleri gibi kombinlerinizle kolaylıkla bir araya getirebileceğiniz çantalardır. Üzerinde motif ve baskı içermeyen bu çantalar, doğal görünüşün de sembolü olarak yanınızda her an bulunabilir.

  Günlük kombinlerde ise postacı çanta büyük ölçüde işinize yarayacaktır. Kitap, defter ve benzeri materyalleri de taşımanıza olanak tanıyan bohem çanta modelleri arasında postacı tarzdakileri okul ve iş yeri için de rahatça kullanabilirsiniz. Tarzınızı gittiğiniz her yere götürebilmek için postacı çanta modelleri yerine omuz çantalarını da tercih edebilirsiniz. Geniş iç hacmiyle birçok eşyanızı aynı anda taşımaya olanak tanıyan otantik çanta modelleri grubundan omuz çantaları aynı zamanda dış alanda da daha dikkat çekicidir.

  Kapalı alan etkinlikleri ve kısa süreli programlarda daha küçük çantalar kullanışlı olur. Bohem çanta modelleri arasından oval forma sahip kol çantaları bu tarz alanlarda kullanıma daha uygun olur.

  Bu kategoride ürün bulunamadı.
  Whatsapp

  Los Banditos © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  axess bonus cardFinans maximum world paraf visa mastercard
  Toptan Satış

  Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
  Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

  Whatsapp