Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Bohem Giyim Nedir? Nasıl Olmalıdır?


Bohem giyim nedir? sorusuna cevap verebilmek için öncelikle bohem kavramından biraz bahsedelim. Fransızcası ‘’bohèmè’’ olan kelimenin Türkçesi en yaygın kullanım şekliyle ‘’bohem’’dir. Genellikle anı yaşayan, gezmeyi seven ve günü gününe yaşadığı için yarına dair kaygısı olmayan insanların benimsediği bir kültürdür. Özgür bir ruhu simgeleyen bohem kültürünün modada hayat bulan hali ise yine benzer şekilde sınırları sevmeyen rahat bir tarzı yansıtır. Kalıplardan ve standart güzellik kriterlerinden bağımsız, ruhun güzelliğine inanır. Bu kültürü temsil eden kişiler, bohem inanışa uygun bir şekilde, salaş, rahat ve özgür bir tarzı benimsemişlerdir. Etnik giyim tarzına benzeyen bohem giyimi, rengarenk ve çiçekli elbiseleriyle dikkat çeken sıra dışı bir tarz olarak tanımlamak mümkündür. Özgür ve sınırları sevmeyen bohem ruhunuzu yansıtacak en güzel bohem giyim kıyafetlerine dair aradıklarınızı yazımızda bulabilirsiniz!

Bohem Giyim Nasıl Olmalıdır?

Bohem giyim dendiğinde akla ilk olarak çiçek desenli, renkli, işlemeli ya da boncuk işi tasarımlar gelir. Kişinin ruhunu yansıtan bohem elbiseler, bu sebeple oldukça renkli ve çeşitlidir. Her biri eşsiz ve sıra dışı olan bohem giyim ürünleri, kombinleme konusunda da herhangi bir kısıtlama ortaya koymaz. Dilediğiniz kadar parçayı dilediğiniz aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Kendinizi içerisinde iyi hissettiğiniz tüm renk ve kıyafetler zaten uyumludur. Bohem kültürü ruhunun modaya yorumlanmış hali sınırlardan bağımsız ve özgürdür. Kombinlerinizi yönetmek kendi elinizdedir ve herhangi bir beğenilme kaygısı taşımaz. Bize düşen, bohem giyimin ruhuna aykırı olmamak şartıyla yaz mevsimine uygun kombin önerileriyle işinizi kolaylaştırmak!

Yaz Aylarında Bohem Giyim ile Fark Yaratın!

Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları elbise ve eteklerinizi bohem stile uygun olarak seçtiğiniz takdirde dikkat çekmemeniz mümkün değil! Birbirinden renkli ve tiril tiril bohem elbiseler ile plajların, sahillerin ve sokakların en şık kombinine sahip olabilirsiniz. Hangi yaşta ve hangi beden ölçüsüne sahip olursanız olun, salaş bohem elbiseler ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Boncuklu ve işlemeli bir bluzu jean ya da şort ile kombinleyip sokakların en tarzı olabilirsiniz. Dilerseniz beyaz t-shirtünüz ile eşleştirdiğiniz bohem stil eteğiniz ile sahillerin en dikkat çekeni de siz olabilirsiniz. Hatta isterseniz kombinle uğraşmak istemeyip birbirinden şık bohem elbise modellerimizden birini seçerek, en kolay şıklığa sahip olabilirsiniz! Kendi sınırınızı ve çizginizi en samimi şekilde ortaya koyabileceğiniz etnik ve bohem giyim, kıyafet ve aksesuarlara kadar her parçada kendini göstererek farkını belli eder! Bohem giyim, kökenlerinizin, inançlarınızın ve geleneklerinizin bir kutlamasıdır. Onu giysilerinizde yansıtarak kucaklayın! 

En kolay ve zahmetsiz şıklığın yolu Los Banditos ürünlerinden geçer. Bizi tercih edin, şıklığı şansa bırakmayın!Whatsapp
Whatsapp