Kapat

Kategoriler

Haftaiçi saat 10.00 - 19.00'a kadar Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Kargo Toptan satış

Aksesuar Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Her kadın alışveriş yapmayı, güzel giysiler almayı ve şık olmayı sever. Kıyafetleri birbiri ile kombinlemek, çanta seçimi yapmak, kıyafet ile uyumlu bir makyaj yapmak derken bazen karar aşaması zorlayıcı olabilir. Bunların yanında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli seçim de aksesuarlardır. Takıların kıyafet ile uyumlu olması kıyafetin havasını baştan aşağı değiştirebilen bir etki yaratır. Aksesuar dendiğinde takıdan çantaya çok çeşitli yardımcı aksesuarlar akla gelebilir. Bohem ve etnik giyimin tek adresi Los Banditos olarak sizlere etnik aksesuar seçimi nasıl yapılır, takılar kıyafet ile nasıl kombinlenir, ayakkabı ve çanta uyumu nasıl olmalıdır konularıyla alakalı bilinmesi gereken tüm ipuçlarını içeren bir rehber hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.

Kadınların Vazgeçilmezi Aksesuarlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kombininizin Yıldızını Belirleyin

Kombininizi hazırlamadan önce bir düşünün. Gideceğiniz yere uygun şekilde hangi tarzda giyinmeniz gerektiğine ve kıyafetinizde öne çıkarmak istediğiniz parçaya karar verin. Yaratmak istediğiniz izlenime karar verdikten sonra kıyafetinize, makyajınıza ve aksesuarlarınıza karar verebilirsiniz. Bunlar arasında öne çıkarmak istediğiniz kombinin yıldızını mutlaka belirleyin. Birbiri ile yarışmayan parçalar seçmeye özen gösterin. Örneğin; takılarınızın ön plana çıkmasını istiyorsanız sade bir makyaj, kıyafetinizle ön planda olmak istiyorsanız fazla dikkat çekmeyen aksesuarlar kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Çok Fazla Aksesuarı Bir Arada Kullanmayın

Aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta çok fazla takı türünü bir arada kullanmamaktır. Çok kalabalık ve yorucu bir görüntüden uzaklaşmak için üçten fazla takıyı aynı anda kullanmaktan kaçınmalısınız. Özellikle dikkat çekici ve büyük aksesuarlar kullanma niyetindeyseniz önerimizi kesinlikle dikkate alın deriz. Bunların yanında kullanılan takıların birbiri ile tarz, renk ve materyal uyumunu sağladığından da emin olmalısınız. Altın ve gümüş, etnik ve modern ya da boncuklu ve taşlı takıları bir arada kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Ayakkabı ve Çanta Uyumu Hakkında Bildiklerinizi Unutun

Modanın en temel kurallarından biri olarak, ayakkabı ve çantanın uyumlu olması gerekliliğini herkes duymuştur. Gelişen ve değişen moda ile bu algı çoktan yıkılmış, yerini daha rahat ve özgür bir stile bırakmıştır. Ayakkabı ve çantanızı aynı renk, benzer ton ya da uyumlu seçmek zorunda değilsiniz. Zıt renklerin uyumu ile de kombininize farklılık katabilirsiniz. Taba renkli etnik çantanızı turkuaz sandaletleriniz ile kombinleyerek rengarenk etnik giyime yakışır bir kombin oluşturarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Saat Kullanacağınız Kombinlere Dikkat Edin

Saat, hem kadınlar hem erkekler için vazgeçilmez aksesuarların başında gelir. Her ortam ve kombinde yerini alır. Önerimiz kadınlar için geliyor, kol saatlerinizi gece elbiseleriyle birlikte kullanmaktan kaçınmalısınız. Oldukça şık ve zarif pek çok kol saati modeli olsa da şık bir bilekliğin gece elbisesi ile uyumuna erişmesi mümkün değildir. Birbirinden şık kol saatlerinizi günlük, spor ve iş kombinlerinizde gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz elbette.

Etnik Giyime Dair Aradığınız Her Şey Burada

Moda sürekli değişiyor, her sezon yeni kıyafetler, yeni aksesuarlar çıkıyor ve stil sahibi olmak için de modayı mutlaka yakından takip etmek gerekiyor. Etnik ve bohem giyimin tek adresi Los Banditos olarak etnik giyim, aksesuarlar ve modayla ilgili her konuda sizlere faydalı bilgiler sağlamak istiyoruz. Birbirinden şık kıyafetlere, etnik tarz ile alakalı bilgilendirici yazılara, kısacası etnik giyim ile alakalı aradığınız her şeye sitemizden ulaşabilirsiniz!

 Whatsapp
Whatsapp