10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Desenli Pantolon

Doğada o kadar güzel renk var ki. Güzelliği görmek için bazen insanın sadece başını kaldırması gerekiyor. bandito.com.tr tayfası olarak desenli kıyafetler ve desenli pantolon modelleri en keyif alarak yaptığımız. Her yıl yeni ve özgün desenleri kumaşlara işliyoruz. Sadece bohem giyim ya da otantik giyim sevenlerin değil, pek çok kadının içindeki neşeyi, mutluluğu söylediği desenli pantolonu vardır. Diğer pantolon modellerimizden ayrı, desenli pantolon verdiği enerji ile kadın için hep en iyi yol arkadaşı!

Limit:
33 sonuçtan 1 ile 33 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha