10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Salaş Etek

İşimdeyim, gücümdeyim, keyfimdeyim. Salaş etek modelleri konfor ve rahatlığı anlatır doğrudur. Ama en çok, kadında özgüveni gösterir. Kendi tercihlerini yaşamak ister kadın, ona söyleneni değil. Etek modelleri içinde salaş etek, özgür ruhlu kadının sevdiğidir. Keyfimizin kahyası olmak isteyenlere haber olsun, kaçırmasınlar kimsenin keyfini. Salaş giyim, etnik giyim, bohem giyim seven kadın, doğal olarak her yeni salaş etek modeline ilgi duyar. bandito.com.tr 2017 salaş etek modelleri keyfinize eşlik etsin.

Limit:
24 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha