Kapat

Sevgililer Günü İçin Sevgilinize Özgür Bohem Kıyafet ve Aksesuar


 

Eveeet! Geldi çattı Şubat ayının 2. haftası, yani 14 Şubat!

Sevgililer gününün amacı sevginizi paylaştığınız, üzerine titrediğiniz bakarken bile içinizi eriten o özel insana hediye almanıza bahane olacak bir gün bizce.

 

Hayatı, duyguları ve maddi manevi birçok şeyin paylaşıldığı bu özel insanı mutlu etmeye çalışmak, seven herkesin tek gayesi. Tabii bu da beraberinde,  ‘‘sevgililer gününde ona ne hediye alsam’’ sorusunu beraberinde getiriyor.

 

Fakat hiç sorun etmeyin! Biz sizin yerinize kendimize sevgiliye hediye ne alınır sorusunu sorduk ve onun özgür ruhuna uygun bohem kıyafetler ve bohem aksesuarlardan bir kaçını listeleyip derledik.

Bakalım bu listeyi beğenecek misiniz?

 

 

AŞK KÜPESİ

 

Bazen verilen bir hediyenin boyutu küçük olsa da anlamı kendinden daha büyük olabilir. Bohem tarzda boncuk detayları ile el yapımı aşk küpemiz de bu hediyelerden biri.. Günün her alanında kullanabileceği bu zarif küpeler sevgilinizin favori bohem aksesuarları arasında zirvede yerini alacaktır.

 

 

 

FRIDA CÜZDAN

 

Sevgilinizin sanatçı ruhunu o çok sevdiği ressamın ikonunu taşıyan özel tasarım Frida cüzdanımız ile okşayabilirsiniz. Kırmızı ve kahve renk alternatifleri ile sevgiliniz bu sevgililer günü hediyesine bayılacak! Farklı desen alternatifleri de var.

 

 

BASKILI KOL ÇANTALARI

 

Zamanın eskittiği ancak gönüllerde asla eskimeyen ahh o vosvoslar yok mu.. Baharat tonlarının canlılığı ve içinde yaratacağı sımsıcak duyguyla sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethedebileceğiniz bir çanta var listemizin sırasında. Asla kolundan çıkarmak istemeyeceği bu çantanın

farklı desenlerden oluşan baskı alternatiflerini de inceleyebilmeniz mümkün.

 

 

KADİFE JİLE ETEK ELBİSE

 

Sevgilinizin, günün her alanında kullanabileceği hem zarif hem de bohem tarzı yansıtan kadife jile etek elbisemiz var sırada..

Biz bu elbiseye gözümüz kapalı kefiliz! Farklı desen ve renkte olanlarını da dolabında isteyeceğinden emin olabilirsin

 

 

ERKEK SEVGİLİYE BALIKÇI PANTOLON

 

Eğer sevgiliniz, eşiniz veya ailenizden bir birey için rahatlığını göz ününde bulundurarak bu özel günde hediye almayı planlıyorsanız işte tam aradığınız ürünün girseli yukarıda duruyor.

Hemen hemen her mevsim giyebileceği ve üzerinden asla çıkartamayacağı bir pantolon. Size bu tercihinizden dolayı ne kadar teşekkür edeceğini biz söylemeyelim de süprizi kaçmasın.

Balıkçı Pantolon modelimizin farklı renk alternatifleri dışında kadın modellerine de aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.

 

 

 

 


Los Banditos © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.