Kapat

Elbise

Filtreler

Fiyat
-

Bohem ve Otantik Elbise Modelleri

Kadınlar için elbise, çeşitli etkinliklerde giyilen bir şövalye zırhı gibidir. Hem kolay hem de gösterişli seçenekler olarak elbiseler sizi bir anda gecenin yıldızı yapabileceği gibi kendine has bir şıklık ile de dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir. İşte bu noktada bohem elbise modelleri sizi girdiğiniz ortamlardaki dikkat çekici kişi haline getirirken aynı zamanda kalabalık ve hareketli gecelerde rahat etmenize olanak tanıyor. Dahası otantik elbise modelleri ise etnik detayları ve rahat kesimleri ile yine size özel hissettiriyor. Doğasında özgürlük ve rahatlık yatan bohem giyim tarzına ait elbiseler ile etnik detayların kendisini gösterdiği otantik elbiseler modern dönemin en çok tercih edilen stillerinden.

Benzersizliğini Öne Çıkar

Bohem kültürünün ilk defa gündeme geldiği 60’lı yıllardan bu yana moda dünyasında köklü değişiklikler yaşandı. Dönemlere ait kombinler şekilden şekle girerken bohem giyim tarzı ise benzersizliğini her daim korumaya devam etti. Her ne kadar 2000’li yıllara kadar gelen süreçte bu tarzın izleri kendisini unutturmaya yüz tutsa da, modern dönemde bilhassa Hollywood yıldızlarının yeniden bohem giyim tarzını benimsemeye başlaması ile beraber özgürlükçü stil yeniden kendisine yer bulmayı başardı. Kişiyi, ruhu ve benliği ile benzersiz gören bohem giyim tarzında sınırlar ise baştan çizildi; benzersizlik için sınırları aşmak ise modernlikle harmanlanan bohem tarzını ortaya çıkardı.

Bohem elbise modelleri arasında diz hizasından, bileklere kadar uzanan çok sayıda alternatif var. Desen olarak ise ağırlıklı olarak otantik detayların yer aldığı bu elbiseler için otantik elbise modelleri tanımını kullanmak da yanlış olmaz.

Sonbaharın Tüm Tonlarına Yer Verin

Genel anlamda bohem elbise modellerinde sonbahar dönemine ait renk tonlarını görüyoruz. Bunun başlıca nedeni bohem giyim tarzında ağırlıklı olarak öne çıkan soft renklerin bu dönemde doğada kendisini gösteren renkler olmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle de turuncu, kırmızı ve kahverengi skalasındaki renklerin arasından parlayan yeşilin koyu tonları bohem elbise modellerine bir ruh katıyor. Bu ruhu tamamlamak ise basit birkaç kolye, bileklik ve taç ile oldukça kolay. Dahası yine buğulu, sıcak tonlarda hafif bir makyaj size sonbahar perisi görünümü kazandırabilir. Dilerseniz otantik elbise modelleri ile sıklıkla gördüğümüz sıcak tonlardaki desenleri, koyu yeşil ve haki tonlarında aksesuarlarla buluşturarak sıcaklığın içinde ferahlatıcı bir etki yaratarak kontrast yakalayabilirsiniz.

Düğmeler Elbisenizin Aksesuarlarıdır

Bohem elbise modellerinde özellikle etek ve göğüs bölgesinde sıralanan renk renk düğmeler, elbiselerin kendine has aksesuarları olarak öne çıkıyor. Özellikle otantik elbise modellerinde kendisini gösteren her şekil ve desende düğme, elbiselerin öne çıkmasında önemli bir etkiye sahip. İster asimetrik, ister simetrik olsun düğmelerin elbisenize kattığı soft görünüm ile bohem giyim tarzının ruhunu kucaklamaya hazır olun.

Asimetrik Kesim İle Özgünlük Kazanın

Modern dönemin karmaşa ve kalabalıklığında her şeyin bürokratik bir düzen içinde olmasından birçoğumuz sıkıldı. Yoğun ve tempolu geçen bir günün sonunda rahat geçen akşam etkinliklerinde tercih edilebilecek bohem elbise modelleri arasında özellikle asimetrik kesime sahip olanlar öne çıkıyor. Çapraz kesilmiş fırfırlı ve şalvar görünümüne sahip uzun elbise modellerini tercih ederek, siz de gürültü ve kalabalığın içinde rahatlığın sembolü haline gelebilirsiniz.

Otantik Desenlere Yeniden Merhaba Deyin

Etnik semboller yer yer moda dünyasında belirerek önemli markaların ve modellerin kullandığı mistik görseller olarak hayatımızda yer aldı. Asırlar boyu silinmeyen birçok sembol aynı zamanda bohem elbise modelleri için de vazgeçilmez detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Genel anlamda otantik elbise modelleri için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bu semboller ile bezenmiş bohem elbise modelleri ile eskiye atıfta bulunabilir, geçmişi modern döneme getirerek kontrast bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kıvrımların, puantiyelerin ve yaprak biçiminde ayrıntıların kendisini ağırlıklı olarak gösterdiği bu semboller size ayrıca sıcak renklerle bir araya geldiğinde oldukça hareketli bir görünüm kazandıracak. Bu kalabalık görüntüyü soft bir makyaj ile tamamlayıp, küpelerinizi de elbisenizle eşleştirdiğinizde rahat görünümün yanında oldukça zarif bir imaj da yaratabilmeniz mümkün.

Sandaletlerin En İyi Arkadaşı

Bohem elbise modelleri için en sık tercih edilen ayakkabı kombini hiç şüphesiz sandaletler. Ayakları gösteren, rahat görünümü ile bohem stili bütünleyen sandaletler ile otantik elbise modelleri bir araya geldiğinde, harika kombinler yaratabilmek mümkün. Dilerseniz gladyatör veya sadece bileğe kadar bir sandalet ile tamamlayacağınız giyim tarzınızın ruhunu tam anlamıyla ortaya koyabilmeniz mümkün. Özellikle koyu tonlarda sandaletleri eşleştirebileceğiniz çiçekli ve desenli otantik elbise modelleri ile günün her saati için orijinal bir şıklık yakalayabilmeniz mümkün.

Eski ve Moderni Bir Araya Getiren Tunikler

Andy Warhol’un yarattığı popart kültürünün, günümüzde o kadar çok farklı versiyonları mevcut ki; artık iki özgün bileşeni bir araya getirmek tamamen kişinin kendi inisiyatifine kalıyor. İşte bu noktada eskiyi ve moderni bir araya getirmekten keyif alanlar için düz kesimli bohem elbise modelleri arasında yer alan tunik elbiseler eşsiz bir seçenek oluyor. Görünüm itibariyle sıradan fakat tasarım itibariyle etnik semboller taşıyan tunik elbiseler basit tamamlayıcılar ile iki zıt kutbu bir araya getirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Saçlarınızı özgür bırakıp, tunik elbisenizi sade bir babetle tamamladığınızda yakalayacağınız rahat görüntü sadece sizi değil çevrenizi de rahatlatacak.

Yakalar Formalliğin Sembolü Olmasın

Bohem elbise modelleri sadece salaş ve serbest görünüme sahip değil ancak bu elbise modellerinde gördüğümüz yakalar ise formalliğin sembolü değil. Geniş ve uzun yakalar ile tamamlanmış otantik elbise modelleri formal duruştan kaçmak isteyip yine kontrast yakalamak isteyenler için iyi bir seçenek. Ciddi bir görünümün yanında hareketlere özgürlük katan rahat bir elbise, kırılmaz olanı kırmaya olanak tanıyor. Neticede bohem kültürünün felsefesi de bunun üzerine kurulu öyle değil mi?

Kışlık Elbiselerde Neşeli Görünümler

Kış mevsiminin kasvetli ve soğuk havası, genellikle giyim tarzımızda koyu ve cansız tonları tercih etmemize neden olur. Ancak bir kez daha bohem giyim tarzı bu tabuyu yıkmak için devreye giriyor ve otantik elbise modelleri ile karşımıza çıkan çiçekler, desenler kışlık elbiselerde kendisini göstererek kışa canlılık ve neşe getiriyor. Renk renk triko ve kazaklar ile kombinleyebileceğiniz kışlık etek elbise modelleri, çiçekli bohem elbise modelleri ve uzun kollu renkli elbiseler kış mevsiminin karamsar hissiyatını bir kenara itip, her an bohem kültürün renkli ruhunu yaşamanıza olanak tanıyor.

Önemli Olan Boyu Değil, Rahatlığı

Birçoğumuz için bohem tarz denildiğinde akla uzun ve salaş giysiler gelir ancak bohem elbise modelleri boy boy seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Mini, midi ve maxi olmak üzere üç farklı boyda kategorize edebileceğimiz bu elbise modellerinde kesim ve desen detaylarında ise sonsuz alternatif mevcut. Dilerseniz etnik desenlerin yer aldığı midi bir elbise ile tek renk taytlarınızı bir araya getirip sempatik bir görünüm yakalayın, dilerseniz maxi boy elbisenizi küçük boncuklarla bezeli kolyelerle tamamlayarak sokak şıklığını ortaya koyun. Unutmayın, bohem giyim tarzında önemli olan boyu değil, size rahatlığı ne kadar hissettirdiği.

 

Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise Ee22romadesen
Uzun Kollu Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise Ke02koyuyesil
Uzun Kollu Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Kışlık Etek Elbise Kışlık Etek Elbise E78kırmızıçiçekli
Kışlık Etek Elbise
89,00 TL149,00 TL
%40
Gömlek Elbise Gömlek Elbise Ke98kahveşal
Gömlek Elbise
129,00 TL189,00 TL
%32
Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise E109indigoşal
Uzun Kollu Elbise
99,00 TL209,00 TL
%53
Kışlık Tunik Kışlık Tunik E89haki
Kışlık Tunik
89,00 TL189,00 TL
%53
Günlük Elbise Günlük Elbise E102romadesen
Günlük Elbise
99,00 TL159,00 TL
%38
Çiçekli Elbise Çiçekli Elbise Ee22kirmizicicekli
Çiçekli Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Pazen Elbise Pazen Elbise E91kırmızıçiçekli
Pazen Elbise
99,00 TL149,00 TL
%34
Kışlık Etek Elbise Kışlık Etek Elbise E78kahvecicekli
Kışlık Etek Elbise
89,00 TL149,00 TL
%40
Çiçekli Elbise Çiçekli Elbise Ke02siyahcicekli
Çiçekli Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Kadife Elbise Kadife Elbise E79bordo
Kadife Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Pazen Elbise Pazen Elbise E82morcicekli
Pazen Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Günlük Elbise Günlük Elbise E102siyah
Günlük Elbise
99,00 TL159,00 TL
%38
Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise Ee22karatdesen
Uzun Kollu Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Etnik Elbise Etnik Elbise E70kirmizicizgili
Etnik Elbise
129,00 TL199,00 TL
%35
Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise Ee22retrodesen
Uzun Kollu Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Kışlık Tunik Kışlık Tunik E89siyah
Kışlık Tunik
89,00 TL189,00 TL
%53
Düğmeli Elbise Düğmeli Elbise E82kiremit
Düğmeli Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Pazen Elbise Pazen Elbise E91kahveçiçekli
Pazen Elbise
99,00 TL149,00 TL
%34
Kışlık Etek Elbise Kışlık Etek Elbise E78pembeçiçekli
Kışlık Etek Elbise
89,00 TL149,00 TL
%40
Kadife Elbise Kadife Elbise E79siyah
Kadife Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Etnik Elbise Etnik Elbise Ee22yesilprint
Etnik Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Siyah Elbise Siyah Elbise Ee22siyah
Siyah Elbise
149,00 TL229,00 TL
%35
Pazen Elbise Pazen Elbise E91morcicekli
Pazen Elbise
99,00 TL149,00 TL
%34
Gömlek Elbise Gömlek Elbise Ke98siyah
Gömlek Elbise
129,00 TL189,00 TL
%32
Kışlık Etek Elbise Kışlık Etek Elbise E78fusyacicekli
Kışlık Etek Elbise
89,00 TL149,00 TL
%40
Etnik Elbise Etnik Elbise E70siyahcicekli
Etnik Elbise
129,00 TL199,00 TL
%35
Siyah Elbise Siyah Elbise Ke02siyah
Siyah Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Uzun Kollu Elbise Uzun Kollu Elbise E109mürdüm
Uzun Kollu Elbise
99,00 TL209,00 TL
%53
Pazen Elbise Pazen Elbise E82kirmizicicekli
Pazen Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
Günlük Elbise Günlük Elbise E102kırmızı
Günlük Elbise
99,00 TL159,00 TL
%38
Kışlık Elbise Kışlık Elbise E82siyah
Kışlık Elbise
99,00 TL169,00 TL
%41
166 sonuçtan 1 ile 35 arası görüntüleniyor.

Los Banditos © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.