10% Off YOUR FIRST ORDER Join us

Salaş Elbise

Rahatından ve tercihlerinden taviz vermeyen kadınların sevdiğidir salaş elbise modelleri. Salaş giyim, konforu tercih eden ve kendi bedeni ile en barışık kadınların tercihidir. Biraz dağınık olmak herkesin hakkıdır, neyi nereye koyduğunu bildikten sonra kim ne karışır.

Salaş elbise seven kadınların etnik giyim ve otantik giyime de ayrı bir ilgisi vardır. Bohem tarzı rahatlık hareketlere yansır. Salaş elbise modelleri bu sene de bandito.com.tr' de tüm elbise modelleri gibi sevgi ve özenle rahatından ödün vermeyen kadınlar için hazır.

Limit:
24 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Elbise

Los Banditos' un hikayesi, güzelliğini ruhunun asaletinden alan özgür ve özgün kadınlara yönelik oldu her zaman. Los Banditos, dünyanın hangi noktasında olduğunla ilgilenmiyor. Otantik elbiseler, salaş elbise, çiçekli elbise, bohem elbise, etnik elbise ile en sevdiğin müziğin hissettirdiği rahatlık gibi, seni tasarımlarıyla sarmalayıp dansa davet ediyor. Dolabına renk renk eklemek isteyeceğin uzun elbise modelleri, siyah elbiseler ve kırmızı elbise modelleri uzun süre kullanım rahatlığı sağlıyor. Hafifliği, rahatlığı ile hareketlerimize kattığı özgürlüğü, salaş elbise, çiçekli elbise, yazlık elbise, günlük elbise, gece elbisesi ve otantik elbiseler gibi birçok seçeneği ile enerjini sana geri kazandıran, zamanını çalmadan seni hayata hep hazır kılan elbise modellerini bandito.com.tr adresinde bulabilirsin.

Los Banditos © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Toptan Satış

Eğer yakınlarınızda Los Banditos ürünleri satan bir mağaza yoksa ve Los Banditos ürünlerinden toptan satın almak isterseniz lütfen formu doldurunuz. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz.
Tüm ürünleri kendi üretimi olan, düzenli ürün stoğu ve çeşidi bulunan Los Banditos toptan satışlarda sağlıklı ve uzun ticari ilişkileri tercih eder.

captcha